Medya devi BBC'de skandal hata! Türk mankenin fotoğrafının altında yer alan küfürlü yorumu silmediler - Son Dakika

Medya devi BBC'de skandal hata! Türk mankenin fotoğrafının altında yer alan küfürlü yorumu silmediler

11.09.2019 14:17

Köklü medya kuruluşu BBC, Türk model Jada Sezer hakkında yaptığı bir haberde, skandal bir hataya imza attı. Haber görseli olarak modelin Instagram hesabından paylaştığı bir fotoğrafı kullanan BBC, fotoğrafı, altındaki küfürlü yorumla birlikte yayınladı.

1
Türk model Jada Sezer kimdir?
Türk model Jada Sezer kimdir?
Ceyda Sezer adını da kullanan Türk model Jada Sezer, Türk bir babanın ve İspanyol bir annenin kızı.

2
BBC, Londra Akşam bülteninde yayınladığı haberde, Türk modelin Instagram hesabında paylaştığı bir fotoğrafı kullandı.
3
29 yaşındaki güzel model, uluslararası şöhreti olan ilk Türk top model.
4
Medya devi BBC, geçtiğimiz Pazartesi günü Türk model Jada Sezer hakkında verdiği bir haberde skandal bir hata yaptı.

5
İsmini ilk kez katıldığı New York Moda Haftası ile duyurmayı başaran Sezer'in en büyük hayali, toplumun kilolu kadınlara bakış açısını değiştirmek.

6
7
8
Yorum uzun süre fark edilmediği için haberin büyük bölümünde ekranda göründü.

9
İngilizler, sosyal medya hesaplarında BBC gibi bir kurumun böyle bir hatayı fark etmemesinin kabul edilemez olduğunu söylerken, The Sun gazetesine açıklama yapan bir BBC yetkilisi, yorum fark edildiği andan itibaren yayının kesildiğini söyledi.

10
Londra'da bulunan bir modellik ajansına bağlı olarak çalışmalarını sürdürmekte olan model, ünlü giyim ve makyaj markalarının tanıtım yüzü olarak reklam çekimlerinde yer alıyor.

11
Kanalın yayınladığı fotoğrafın altında, bir Instagram kullanıcısının yazdığı, ''Seni s.... istiyorum'' yorumu da o sırada ekranlara yansıdı.

Son Dakika Medya devi BBC'de skandal hata! Türk mankenin fotoğrafının altında yer alan küfürlü yorumu silmediler - Son Dakika

YORUMLAR (9)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Canlı yayında bilerek göğüslerini gösteren jüri üyesi kızlarıyla birbirine girdi! Sebep yine aynı Çıplak fotoğraflarını satan modeli şaşırtan talep! En çok o pozu istiyorlar "Her seferinde yıkıyorum" demişti! Cardi B, taharet temizliği için asistan tutmuş Sorumsuzca davrananların eseri! İstanbul'un bir ilçesinde kediler 'Şirinler'e döndü Boyları 12 metre kiloları 50 ton! 2 bin yıldır öylece duruyorlar