Son Dakika Haberleri: Özge Ulusoy ile Hacı Sabancı Tekrar Görüşmeye Başladı

Özge Ulusoy ile Hacı Sabancı Tekrar Görüşmeye Başladı

5 yıl önce

1
Aşklarına Mart 2013'te nokta koyan Özge Ulusoy ile Hacı Sabancı, tekrar görüşmeye başladı. Barışma turları atan ikilinin yeniden bir araya geleceği konuşuluyor.
2
Aşklarıyla bir döneme damga vuran Özge Ulusoy ile Hacı Sabancı cephesinden yeni dedikodular var. Mart 2013'te yaklaşık 1 buçuk yıl süren ilişkilerine nokta koyan ikili, ardından başka isimlerle birliktelik yaşadı.
3
Hacı Sabancı, aralarında Deniz Akkaya'nın da olduğu birçok güzelle aşk yaşarken güzel model de Sabancı'dan ayrıldıktan sonra gönlünü Hakan Baş'a kaptırdı. Özge Ulusoy ile Baş'ın bir dargın bir barışık yürüttükleri ilişki, geçtiğimiz haftalarda tamamen bitti.
4
Özge Ulusoy ile Hacı Sabancı, hayatlarında kimsenin olmamasını fırsat bilerek yeniden görüşmeye başladı. Daha çok telefonla görüşüp sosyal medyadan birbirlerinin ne yaptıklarını takip eden eski aşıkların yeniden bir araya geleceğine kesin gözüyle bakılıyor.
5
Bu arada birbirlerini hâlâ unutamadığı söylenen Özge Ulusoy ile Hacı Sabancı, aynı tarihlerde Bodrum tatilinde olacak.
6
İşte Özge Ulusoy'un fotoğrafları...
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22

YORUMLAR


Diğer Galeriler

İşte Türkiye'deki ‘Black Friday' İndirimleri Instagram'da Takipçi Hilesi Kullananlar Şimdi Yandı! Türkler Emmy Ödüllerine Çıkarma Yaptı! Bir Tost Düşünün Ki Fiyatı Bin 140 TL Bedelli Askerlik Yerleri Belli Oldu, Sosyal Medya Yıkıldı