Rus Gazeteci Darya Aslamova Röportaj Yaptığı Kişilerle Yatmış - Son Dakika

Rus Gazeteci Darya Aslamova Röportaj Yaptığı Kişilerle Yatmış

19.08.2013 11:55

Son günlerin çok konuşulan isimleri arasında olan Komsomolskaya Pravda Gazetesi muhabiri Darya Aslamova çok konuşulucak itiraflar yaptı.

1
Son günlerin çok konuşulan isimler arasında olan Rus gazeteci ve Komsomolskaya Pravda Gazetesi muhabiri Darya Aslamova Gazete Habertürk'e konuştu.
2
Mehmet Barlas ile yaptığı röportajda Fethullah Gülen için "Türk Soros'u" benzetmesi yapan Rus gazeteci Cemaat ile Barlas arasında ateşli bir polemiğe neden olmuştu. Darya Aslamova Barlas'ın ardından Reha Muhtar'ın kapısını çalmıştı.
3
Reha Muhtar, kadın gazetecinin su gibi şarap içtiğini söylemiş ve o röportajı yarıda bırakmıştı. Muhtar, yazısında, “güzel ve cüretkâr bir kadın” olarak tanımladığı gazetecinin sorularından rahatsızlığını dile getirerek “Söyleşide şarap içiyordu. İstihbaratçı ve polis tekniğiyle konuşturmaya çalışıyordu. Yarıda kestim” ifadesine yer verdi. Muhtar, ayrıca “Kendi düşüncelerini onaylatacak adam arıyordu” diye yazdı.
4
Habertürk'e verdiği röportajda birbirinden ilginç açıklamalar yapan Aslamova, "ünlü olabilmek için röportaj yaptığım kişilerle yattım" itirafında bulundu.
5
Aslamavo Rus ajanı olduğu yönündeki iddiaların yanında bir dönem seks işçisi olarak çalıştığı iddialarını da yanıtladı. Sayısız seks skandalına karıştığını anlatan Rus gazeteci bunları 5 ayrı kitapta yazdığını söyledi.
6
Fethullah Gülen haberi için görevlendirdiniz mi? sorusuna cevap veren Darya Aslamova.'' Açıkçası şok içindeyim. Fethullah Gülen hakkında oldukça kapsamlı bir araştırma yaptım ve uzun bir yazı yazdım. Fakat Türk medyası Mehmet Barlas ile ilgili küçük bir bölümle ilgilendi.''

7
Mehmet Barlas benim Soros benzetmemi neden onaylayamasın? ''Bu yasak mı? Röportajın o bölümünü tekrar seyrettim. Kısaca “Fethullah Gülen için Türk Soros'u diyebilir miyiz?” diye soruyorum, o da “Evet, bu ilginç bir analoji” diyor. Bunda bu kadar büyük tepki gösterecek ne var?'' dedi.
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18

Son Dakika Rus Gazeteci Darya Aslamova Röportaj Yaptığı Kişilerle Yatmış - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Utancından dışarıya çıkamaz oldu! Meğer sebebi en sevdiği yiyecekmiş 18 yaşındaki modele sahte ajans şoku! Kamera karşısında soyunmasını istediler Katıldığı programı terk etmesiyle gündem olan Şevval Şahin'in estetiksiz hali yeniden dillere düştü Milyonların içinde yüzen Ronaldo'nun kız arkadaşı geçmişiyle yürek burktu: İnsanlara yemek almaları için yalvardım Babası Instagram'ını kapattırmıştı! Coşkun Sabah'ın kızı bomba gibi geri döndü