Borsada günün ilk yarısı (1) - Son Dakika
Son Dakika Logo
Son Dakika Uygulamayı yükle! YÜKLE

Borsada günün ilk yarısı (1)

Google algoritmasına bırakmayın, okuyacağınız haberi siz seçin! Tıkla ve ekle
Borsada günün ilk yarısı (1)
 Güncelleme: 

Borsa İstanbul Pay Piyasası'nda günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin saat 13.00 itibarıyla son fiyatı ile günlük ve önceki yıl kapanışına göre değişim oranları şöyle: Hisseler Son FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)A.V.O.

Borsa İstanbul Pay Piyasası'nda günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin saat 13.00 itibarıyla son fiyatı ile günlük ve önceki yıl kapanışına göre değişim oranları şöyle:

Hisseler Son FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
A.V.O.D Gıda ve Tarım4,370,23-43,54
Acıpayam Selüloz15,761,16-7,94
Adel Kalemcilik24,12-0,08-29,55
Adese Gayrimenkul1,131,80-59,64
Afyon Çimento3,700,82-27,59
AGESA Hayat Emeklilik17,741,030,88
Ak Enerji1,271,60-42,53
Akbank5,321,53-21,28
Akçansa14,140,78-12,19
Akdeniz Yatırım Hold.1,751,16-27,18
Akfen GMYO3,630,83-25,31
Akın Tekstil33,421,645,23
Akiş GMYO1,780,56-36,25
Akmerkez GMYO38,72-0,21-38,00
Aksa15,741,8113,94
Aksa Enerji11,752,4457,93
Aksigorta7,861,16-9,64
Aksu Enerji8,210,868,78
Alarko Carrıer260,207,12-28,42
Alarko GMYO19,711,08-22,19
Alarko Holding9,191,887,85
Albaraka Türk1,510,67-22,16
Alcatel Lucent Teletaş21,661,03-26,97
Alkim Kağıt15,011,9715,96
Alkim Kimya14,781,864,92
Altınyağ Madencilik ve Enerji1,530,00-30,14
Altınyunus Çeşme62,00-1,5924,10
Anadolu Efes22,342,204,58
Anadolu Grubu Holding23,321,30-10,74
Anadolu Hayat Emek.8,863,0210,26
Anadolu Isuzu15,081,89-16,22
Anadolu Sigorta6,160,16-14,69
Anel Elektrik2,751,85-13,25
Arçelik32,761,3015,11
ARD Bilişim Teknolojileri51,501,887,11
Arena Bilgisayar11,04-1,341,26
Armada Bilgisayar55,103,9612,27
Arsan Tekstil4,263,155,57
Arzum Ev Aletleri16,091,32-33,41
Aselsan14,391,20-21,15
Ata GMYO3,57-0,56-35,21
Atakule GMYO2,182,35-6,88
Atlantis Yatırım Holding3,700,00-33,45
Atlas Yat. Ort.1,61-1,83-8,00
ATP Ticari Bilgisayar28,162,03

Avrasya GMYO3,071,6617,20
Avrasya Petrol ve Tur.3,041,33-5,00
Avrupa Yatırım Holding4,851,04-19,17
Aydem Enerji6,010,84

Ayen Enerji4,280,94-20,89
Ayes Çelik Hasır ve Çit17,591,6855,94
Aygaz14,180,42-0,05
Bagfaş15,00-0,66-25,00
Bak Ambalaj18,701,08-5,44
Balatacılar Balatacılık5,015,47-39,20
Bantaş Ambalaj5,381,8914,71
Banvit60,15-4,8315,67
Başkent Doğalgaz Dağıtım GYO14,263,48

Baştaş Başkent Çimento11,50-3,36-33,79
Batı Çimento12,480,24164,97
Batısöke Çimento2,091,46-14,34
Bayrak Taban Sanayi10,23-0,87-3,58
Bera Holding10,86-0,18-46,45
Berkosan Yalıtım9,090,551,91
Beşiktaş Futbol Yat.6,183,8752,97
Beyaz Filo9,026,12-10,51
Bilici Yatırım18,128,24227,47
Bim Mağazalar61,400,33-13,88
Biotrend Çevre ve Enerji29,123,93

Birko Mensucat0,940,00-15,32
Birlik Mensucat2,010,50-41,91
Bizim Mağazaları11,141,27-27,47
BMS Çelik Hasır Sanayi5,57-0,18

Boğaziçi Beton5,084,96

Borusan Mannesmann23,784,12-14,46
Borusan Yat. Paz.290,506,80-36,05
Bosch Fren Sistemleri869,002,94-29,33
Bossa26,420,5348,01
Brisa20,981,848,35
Burçelik18,201,05-13,42
Burçelik Vana21,901,01-55,90
Bursa Çimento3,231,25-35,11
Carrefoursa37,781,72-47,38
Casa Emtia Petrol132,00-0,8324,53
Ceo Event Medya8,030,6324,88
Coca Cola İçecek79,751,5325,57
Cosmos Yat. Holding8,903,6110,42
Credıtwest Faktorıng4,185,29-28,79
Çan2 Termik10,941,39

Çelebi177,601,08-2,70
Çelik Halat6,073,58-33,28
Çemaş Döküm1,141,79-33,04
Çemtaş12,851,18-18,21
Çimbeton205,901,93-30,56
Çimentaş27,661,99-23,51
Çimsa22,520,3626,52
Çuhadaroğlu Metal6,971,31-8,38
Dagi Giyim2,101,45-38,35
Dagi Yatırım Holding15,090,0016,98
Dardanel13,921,61-58,45
Datagate Bilgisayar11,281,17-29,98
Demısaş Döküm7,502,0415,82
Denge Holding1,10-4,35-63,78
Deniz GMYO1,810,56-1,74
Derimod11,350,4416,53
Derlüks Yatırım Holding4,171,71-52,72
Desa Deri11,00-1,9612,94
Despec Bilgisayar9,081,00-30,47
Deva Holding24,680,572,58
Dinamik Isı Makina Yalıtım10,370,19-3,76
Diriteks Diriliş Tekstil2,920,00-21,72
Ditaş Doğan14,549,8211,80
DO-CO701,000,1311,27
Doğan Burda13,110,85-41,58
Doğan Holding2,66-1,48-11,28
Doğtaş Kelebek Mobilya2,020,50-13,27
Doğusan6,470,6247,72
Doğuş GMYO7,981,27-2,33
Doğuş Otomotiv23,681,72-8,65
Döktaş Dökümcülük28,600,00-6,60
Duran Doğan Basım10,251,18-2,29
Dyo Boya11,160,63-0,78
Eczacıbaşı İlaç5,890,51-18,22
Eczacıbaşı Yatırım37,421,6339,01
E-Data Teknoloji Pazarlama8,129,88

Edip Gayrimenkul3,727,2012,05
Ege Endüstri1.230,901,28-26,07
Ege Gübre169,202,4817,95
Ege Profil26,001,09-32,01
Ege Seramik11,810,5122,22
Egeplast22,880,70-31,29
Ekiz Kimya7,481,084,91
Emek Elektrik2,110,96-26,10
Eminiş Ambalaj20,480,39-44,41
Emlak Konut GMYO1,800,56-14,88
Enerjisa Enerji9,960,61-13,62
Enka İnşaat9,022,5028,09
Erbosan141,90-0,07249,90
Ereğli Demir Çelik18,372,5139,84
Ersu Gıda3,441,18-30,36
Escar Turizm Taşımacılık15,732,01

Escort Teknoloji5,020,00-23,59
Esenboğa Elektrik28,841,2651,58
Etiler Gıda5,700,3543,22
Euro Kapital Yat. Ort.7,185,2887,98
Euro Trend Yat. Ort.3,300,92-6,73
Euro Yat. Ort.3,841,86-13,54
Euro Yatırım Holding2,996,035,28
Fade Gıda15,177,13145,07
Fenerbahçe Futbol36,960,3825,03
Flap Kongre Toplantı Hiz.2,441,67-17,23
F-M İzmit Piston96,102,23-21,61
Fonet Bilgi Teknolojileri12,100,00-7,14
Ford Otosan173,002,4941,64
Formet Celik Kapi Sanayi1,141,79-53,53
Frigo Pak Gıda16,904,13-19,45
Galata Wind Enerji3,440,88

Galatasaray Sportif3,661,10-9,63
Garanti Bankası8,480,36-16,46
Garanti Faktoring9,282,20-16,62
Garanti Yat. Ort.2,250,45-30,34
Gedik Y. Men. Değ.7,740,0030,61
Gediz Ambalaj40,200,3550,00
Gentaş3,871,57-33,98
Gersan Elektrik6,21-0,321,14
Global Men. Değ.6,041,000,50
Global Yat. Holding3,110,97-33,55
Good-Year6,932,06-13,03
Göltaş Çimento37,560,70-8,49
Gözde Girişim5,200,97-34,84
GSD Denizcilik5,551,8310,12
GSD Holding1,770,57-29,48
Gübre Fabrik.49,882,85-42,03
Güler Yat. Holding2,32-0,85-33,00
Halk GMYO2,501,63-17,98
Hatay Tekstil16,311,6819,61
Hedef Girişim2,770,739,71
Hektaş7,541,3441,14
HUB Girişim11,031,75-39,40
Hürriyet Gzt.1,28-0,78-39,05
ICBC Turkey Bank5,060,60-22,15
İdealist Danışmanlık50,707,28276,67
İdealist GMYO1,830,00-22,88
İhlas Ev Aletleri0,992,06-46,86
İhlas Gayrimenkul0,981,03-21,60
İhlas Gazetecilik1,080,93-56,16
İhlas Holding0,561,82-50,12
İhlas Yayın Holding0,747,25-35,09
İndeks Bilgisayar5,891,5526,78
Info Yatırım4,000,76-14,36
İntema36,200,50-9,27
Inveo Yatırım Holding115,800,70161,87
İpek Doğal Enerji11,241,54-14,07
İskenderun Demir Çelik11,111,5522,95
(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com'dan alınmıştır.)

(Sürecek)

Kaynak: AA