26 Yaşındaki Genç Kız, Hastalığı Yüzünden 70'lik Gözüküyor - Son Dakika

26 Yaşındaki Genç Kız, Hastalığı Yüzünden 70'lik Gözüküyor

24.06.2017 11:56

ABD'li Sara Geurts 26 yaşında olmasında rağmen yaşadığı hastalık yüzünden, görenler onu 60-70 yaşları arasından bir kadın sanıyor.

1
ABD'nin Minneapolis eyaletinde yaşayan Sara Geurts, normal gençler gibi büyüdü. Ama başına gelen hastalıkla tüm hayatı değişti. Sara Geurts'u gören oldukça yaşlı sanıyor fakat o sadece 26 yaşında. Dermatosparaxis Ehlers-Danlos sendromu adı verilen bir hastalığa yakalanan Sara Geurts'un hayatı iyi mi kötü dersiniz bilemeyen ama tamamen değişti. İşte Sara Geurts'un hikayesi.

2
Sara Geurts, vücudunda deformelerin aslında 10 yaşında itibaren başladığını ancak zaman zaman durduğunu, zaman zaman nüksettiğini söylüyor.

3

Sara Geurts "Ailem beni destekliyordu fakat vücudumdan nefret ediyordum. Sürekli bol kıyafetlerle vücudumu saklamaya, çevremdekilerin sorularından kaçmaya çalışıyordum. Bu durum beni derin bir depresyona sürükledi." diyor.

4
22 yaşına kadar bu psikoloji ile yaşayan Sara Geurts, bu yaştan sonra vücuduyla barışma kararı alıyor.

5
Instagram profilinde kimseden çekinmeden vücudunun fotoğraflarını paylaşmaya başlayınca dikkatleri çekiyor ve modelliğe başlıyor.

6
Bir zamanlar nefret ettiği vücudu sayesinde şuan ünlü bir model olan Sara Geurts, bu hastalığın oldukça nadir olduğunu fakat bu hastalıktan muzdarip olanların hiçbir şeyden utanmamaları gerektiğini söylüyor.

7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19

Son Dakika 26 Yaşındaki Genç Kız, Hastalığı Yüzünden 70'lik Gözüküyor - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Tarlada ilişkiye giren çiftin aracı çamura saplandı! İmdatlarına polis koştu Bir tuhaf olay! Vefat etmeden kendi mezarını yaptı, içine ölen eşini gömdü Görüntüler korkunç! 90 yaşındaki kadın, huzurevi çalışanı tarafından tecavüze uğradı Mesut'un 105 milyon liralık lüks malikanesindeki detay dikkat çekti! Kapıda markasına ait logo var Duyunca bir yaşınıza daha gireceksiniz! Erkeklik organı "küçük" olanlar için site kurdular