Acun Ilıcalı'ya Suikast Planı - Son Dakika

Acun Ilıcalı'ya Suikast Planı

11.04.2013 15:04

1
Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı'nın da uluslararası terör örgütü El Kaide'nin hedefinde olduğu ortaya çıktı.
2
Tekirdağ Emniyet Müdürlüğü'nün düzenlediği operasyonla yakalanan El-Kaide'nin hücre evlerinde ele geçirilen bilgisayarların şifrelerinin kırılması ile örgüt militanlarının suikast hazırlığı içinde olduğu öğrenildi.
3
Polis, örgütün Acun Ilıcalı, Adnan Oktar, Koç Müzesi, ABD Büyükelçiliği ile Balat'ta bulunan Sinagog'a saldırı hazırlığında olduğunun anlaşıldığını açıkladı.
4
Emniyet Genel Müdürlüğü Terör Daire Başkanlığı'ndaki bilişim uzmanları, dizüstü bilgisayarların şifrelerini kırarak içindeki dosyalara ulaştı.
5
Uzmanlar tarafından deşifre edilen bilgisayar dosyalarında, televizyon programcısı Acun Ilıcalı ile kamuoyunda Adnan Hoca olarak bilinan Adnan Oktar'a ait ev ve iş yerlerinin fotoğrafları, istihbarat notları çıktı.
6
Ayrıca örgüt üyelerinin bombalı eylemler için hazırlık yaptıkları Koç Müzesi, Amerikan Büyükelçiliği ve Balat'taki bir Sinagog'a ait krokiler de bulundu.

7
Örgütün hedef listesinde bulunan Acun Ilıcalı, Twitter'dan 'Ben kadere inanan bir insanım, alnımıza ne yazıldıysa o yaşanır, emniyet teşkilatımıza teşekkür ederim, onlar gereğini yapacaktır.' diye yazdı.

8
9
10
11
12
13

Son Dakika Acun Ilıcalı'ya Suikast Planı - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Tarlada ilişkiye giren çiftin aracı çamura saplandı! İmdatlarına polis koştu Bir tuhaf olay! Vefat etmeden kendi mezarını yaptı, içine ölen eşini gömdü Görüntüler korkunç! 90 yaşındaki kadın, huzurevi çalışanı tarafından tecavüze uğradı Mesut'un 105 milyon liralık lüks malikanesindeki detay dikkat çekti! Kapıda markasına ait logo var Duyunca bir yaşınıza daha gireceksiniz! Erkeklik organı "küçük" olanlar için site kurdular