Aşk Adası'nın Bebek Yüzlü Güzeli Tanınmaz Halde! - Son Dakika

Aşk Adası'nın Bebek Yüzlü Güzeli Tanınmaz Halde!

07.01.2019 09:40

Aşk Adası'nın 27 yaşındaki bebek yüzlü makyaj artisti Alexandra Cane, karbondioksit lazer uygulamasından sonra tanınmaz hale geldi.

1
'Love Island' yarışmasıyla ünlenen Alexandra Cane, daha güzel bir cilde sahip olmak istedi ve 2,775 sterlin (18.841 TL) ödeyip karbondioksit lazer uygulamasını yaptırdı.
2
CİLDİ YANDI
CİLDİ YANDI
Cildi oldukça kanlanan ve yanık gibi gözüken genç kadın herkesi şaşkına çevirdi.
3
INSTAGRAM HİKAYESİNDE PAYLAŞTI, HAYRANLARI PANİK OLDU
INSTAGRAM HİKAYESİNDE PAYLAŞTI, HAYRANLARI PANİK OLDU
Özellikle gözlerine yanmalar olduğunu ve görmede sıkıntılar yaşadığını söylemesiyle hayranları büyük panik yaşadı.
4
'NORMAL BİR PROSEDÜR' DEDİ
NORMAL BİR PROSEDÜR DEDİ
Mesajlara yanıt veren Cane, bunun normal bir prosedür olduğunu birkaç gün içinde düzelmesi gerektiğini söyledi.
5
Pek çok takipçisi Cane'e tepki gösterdi ve doğal halinin de oldukça güzel olduğunu böyle risklere girmemesi gerektiğini belirtti.
6
Ancak genç kadın "bunun hepsi makyajdan ibaret dedi ve gerçek halinin çok farklı olduğunu belirterek yaptırdığı uygulamayı savundu.
7
8

Son Dakika Aşk Adası'nın Bebek Yüzlü Güzeli Tanınmaz Halde! - Son Dakika

YORUMLAR (4)
  • HARUN: TRABZONDA 71 TANE BELDE VE İLÇE BELEDİYESİ VARDIR. ÇÜNKÜ İKİ BİN NÜFUSLU YERLERE BELEDİYE VERİLMİŞ, BU NASIL OLUYOR, KİMSE ENGEL OLAMIYORMU, BU TALANA KİM DUR DİYECEK, MİLLETİN PARALARINA YAZIK DEĞİLMİDİR. Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Milyonların içinde yüzen Ronaldo'nun kız arkadaşı geçmişiyle yürek burktu: İnsanlara yemek almaları için yalvardım Babası Instagram'ını kapattırmıştı! Coşkun Sabah'ın kızı bomba gibi geri döndü Mide bulandıran olay! 37 yaşındaki sapık, tavuk ve civcivlere tecavüz etti Seda Sayan, Sayısal Loto çekilişini "Haydi Bismillah" diyerek yapınca gündem oldu Müge Anlı'nın vazgeçilmez ismi Arif Verimli'den takipçilerine ilginç öneri: Aşık olmayın