Beşiktaş'ın cesur yengesi Türkiye'ye övgü yağdırdı - Son Dakika

Beşiktaş'ın cesur yengesi Türkiye'ye övgü yağdırdı

Beşiktaş'ın yıldız ismi Kevin Prince Boateng'in eşi Melissa Satta, İtalyan basınına koronavirüs tehlikesiyle ilgili konuştu. Melissa Satta, İtalyan Chi dergisine verdiği röportajda "İtalya'daki zorluk burada yok, Türkiye pandemiye daha hazırlıklı" diyerek ülkemize övgü dolu sözler sarf etti.

1
Beşiktaş'ın Ganalı oyuncusu Kevin Prince Boateng'in İtalyan eşi Melissa Satta, "İtalya'da gördüğüm zorluk burada yok" diyerek Türkiye'nin pandemiye daha hazırlıklı olduğunu iddia etti.

2
Satta, İtalyan Chi magazin dergisinin internet sayfasına bir röportaj verdi. İtalyan model Satta, "Oğlum ve ben bir çanta ve iki pijama ile Milano'dan ayrıldık. Biz altı gün kalmayı planlıyorduk. Ancak altı hafta boyunca burada olacağız. Türkiye'de daha az sıkıntı var" dedi.
3
"İTALYA'DAKİ ZORLUK BURADA YOK"
İTALYADAKİ ZORLUK BURADA YOK

Gıda ve eczaneler hariç tüm faaliyetlerin kapalı olduğunu hatırlatan Satta, "Biz de evdeyiz. Şu anda maske ve dezenfektan sıkıntısı yok. İtalya'da gördüğüm zorluk burada yok.

4
Teknoloji ve Maddox'un (çiftin oğlu) neşesi bize eşlik ediyor. Gelirken yedek iç çamaşırımız bile yoktu. Diğer insanlara kıyasla şanslı olsak bile umarım yakında biter" diye konuştu.


5
6
7
8
9

YORUMLAR (2)

Diğer Galeriler

George Floyd protestolarına katılan ünlü şarkıcı Halsey, plastik mermi ile vuruldu Karantina bitti! Ofise göbekli dönmek istemeyenlere uzmanından hayati öneriler Güzeller güzeli spor spikeri Diletta Leotta, futbolun başlamasıyla mutluluktan havalara uçtu Bir tuhaf olay! Genç adam, komşularından çaldığı 126 çift terlikle ilişkiye girdi Kadın milletvekili karantina kurallarını hiçe saydı! Olayın ardından 'yasak aşk' çıktı