Cinsel içerikli videolarını satan genç modelin para kazanma planı mide bulandırdı - Son Dakika

Cinsel içerikli videolarını satan genç modelin para kazanma planı mide bulandırdı

29.11.2020 13:47

21 yaşındaki model Belle Delphine, cinsel içerikli siteye üye olduğu bilgisini takipçileriyle paylaştı. Yılbaşında videolarıyla para kazanmayı amaçlayan genç model, ilişkide kullanılan prezervatifi de satacağını söyledi.

1
21 yaşındaki model Belle Delphine, para uğruna gözünü kararttı. Cinsel içerikli videolarını satan modelden tuhaf bir duyuru geldi. Genç model ilişkide kullanılan prezervatiften de para kazanmayı planlıyor.
2
Daha önce böyle bir şey yapmadığı için heyecanlı olduğunu söyleyen Belle, kendisine sorulan prezervatifi ne kadara satacaksınız sorusuna ise, "Şu an için herhangi bir fiyat belirlemedim ama en az 50,000 sterlin karşılığında alıcı bulacağını tahmin ediyorum" cevabını verdi.
3
Sitede 1.2 milyon takipçisi olan model daha önce hayranlarına yıkandığı küvetteki suyu satmıştı.
4
Belle, sitede daha önce, banyo suyu, iç çamaşırı ve açık görüntüler sattığını ama daha önce hiç kamera önünde ilişkiye girmediğini ve ilk defa cinsel ilişkiye girerken kendisine kaydettiğini belirtti.
5
Modelin paylaşımları her ne kadar beğeni alsa da çoğu sosyal medya kullanıcısı bu tarz paylaşımlardan rahatsızlık duyduğunu dile getirdi.
6
7

YORUMLAR (3)
500

Son Dakika Cinsel içerikli videolarını satan genç modelin para kazanma planı mide bulandırdı - Son Dakika


Advertisement