Erkek Doğup Cinsel İçerikli Yeşilçam Filmlerinin Aranan Kadını Oldu - Son Dakika

Erkek Doğup Cinsel İçerikli Yeşilçam Filmlerinin Aranan Kadını Oldu

Emel Aydan, sinemamızda cinsel içerikli filmlerin gişeyi ele geçirdiği dönemde ünlenen isimlerden birisiydi. Kadınlığı ona o kadar çok yakıştırıyorlardı ki; ne izleyiciler ne de rol arkadaşları bir erkek olarak doğduğunu akıllarına bile getirmiyorlardı…

1
Emel Aydan, 1951'de Erdoğan Kaşif ismiyle İstanbul'da dünyaya geldi ve 20'li yaşların hemen başında İtalya'nın başkenti olan Roma'da ameliyat ile cinsiyet değiştirdi.

2
Daha sonra İtalya ve İsviçre'de Rita Santiago ismiyle striptizcilik yapmaya başladı.

3
İnce sesi, kıvrımlı vücuduyla film sektöründe hızla en tepeye tırmandığı süreçte onun bir trans olduğunu kimse fark etmemişti bile...

4
1970'li yılların ortalarında ülkemize geri döndü ve bir yandan sahneye çıkarken bir yandan da cinsel içerikli filmlerde yer almaya başladı.

5
6
Babası Hüseyin Kaşif de bir Yeşilçam oyuncusudur, striptiz ustası eşi Nur Ay ve Emel Aydan ile birlikte çeşitli cinsel içerikli sahne şovları hazırlamışlardır.

7
8
80 askeri darbesi ile cinsel içerikli film sektörü bitince sahne çalışmalarına devam etmiş ve “Türk Müziğinden Anılar” isimli bir longplay çıkartmıştır.

9
Cinsel içerikli filmler dışında “Lüküs Hayat” isimli müzikal film ve “Kader Bu” isimli drama filminde de rol almıştır.

10
Başrolünde oynadığı en popüler filmler; “Babanın Kızları”, “Erkeğim Benim”, “Ye Beni Mahmut” ve “Kayıkçının Küreği”dir.

11
Rol arkadaşlarının bile trans olduğunu fark etmediği Emel Aydan, 1975 yapımı “Ah Nerede Vah Nerede” filminin çekimleri sırasında Gazanfer Özcan tarafından fark ediliyor.

12
Film çekimlerinde kendisinden çok etkilenen Adnan Şenses (ki gençliğindeki çapkınlığı dillere destandır) ona kur yaparken Gazanfer Özcan ise sürekli bir tanıdığını andırdığını düşünüyordu.

13
Daha sonra uzun dönem aynı sahneyi paylaştıkları Hüseyin Kaşif'in oğlu Erdoğan'a benzediğini fark edip, yanına gidiyor ve “Merhaba Erdoğan, beni hatırladın mı?” diye soruyor. Emel Aydan “Evet” anlamına gelecek şekilde başını sallar ve Gazanfer Özcan kendi hatırlamasına rağmen yine de şok olur.

Haber Yayın Tarihi: 01.12.2017 15:11

Son Dakika Erkek Doğup Cinsel İçerikli Yeşilçam Filmlerinin Aranan Kadını Oldu - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

200 kilo kaldırabiliyor! Canavar lakaplı kadın sporcuyu görenler gözlerine inanamıyor Kendisine tecavüz etmeye kalkan eski sevgilisinin cinsel organını ısırıp kopardı Sen Çal Kapımı'nın yosun gözlü güzeli pek cesur! Büstiyerli pozu olay oldu Stüdyoda zarfı yakıp yangın tüpüyle söndürdüler! İşte 2020 Emmy Ödülleri töreninden ilginç kareler Yetişkin film yıldızı, cinsel içerikli sitede yaptığı bir saatlik canlı yayından 100 bin dolar kazandı