Hollywood Yıldızı Renee Zellweger Tanınmaz Halde! - Son Dakika

Hollywood Yıldızı Renee Zellweger Tanınmaz Halde!

1
45 yaşındaki ünlü yıldız Renee Zellweger, yüzüne yaptığı estetik operasyonlar sebebiyle pek çok eleştiriye maruz kalan Reene Zelweger, geçtiğimiz gün makyajsız haliyle alışverişte görüntülendi.

2
Zelweger'ın yüzü hala bambaşka biri gibi gözüküyor.

3
Alışverişin ardından arabaya binerken objektifleri farkeden Zelweger, el sallayıp gülümsemedi. Bu gülümsemenin ardından muhabir hemen yanına koştu.

4
Yüzünün son halinden utanan oyuncu, yakın çekim yapılmasını istemedi. Bunun üzerine muhabir yüzü hakkında birkaç soru yöneltti.

5
Sorulara bozulan aktris kibar şekilde, "Aman Tanrım sen bana bu soruyu sormak için mi geldin? Gidiyorum lütfen bana izin verir misin. Yapacak daha iyi şeyler vardır eminim!" diye cevap verdi.

6
Ünlü yıldızın yorgun ve endişeli hali ise dikkatlerden kaçmadı.

7
Uzmanların bir kısmı yerinde ve ciddi estetik operasyonlar yapılmadığı ve yıllar acımasız davrandığı için Renee'nin bu denli değiştiğini söylerken bir kısmı da botoks, dolgu gibi cerrahi olmayan müdahaleleri yaptırdığını ancak bunların dozajının ayarlanamadığı yönünde değerlendirme yapıyor.

8
İşte Renee Zellweger'ın yıllara yenik düşen yüzü...

9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21

Haber Yayın Tarihi: 28.10.2014 10:04

Son Dakika Hollywood Yıldızı Renee Zellweger Tanınmaz Halde! - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Bir kez gelen bir daha kopamıyor! İğneada'daki longoz ormanı eşsiz güzelliğiyle büyülüyor Bağışıklığı demir gibi yapan yeşil mucize: Arpa çimi Scarlett Johansson arabada cinsel ilişkiye girdiğini itiraf etti! İşte ünlülerin cinsel hayat sırları Libidoyu tavan yaptırıyor! İşte afrodizyak etkili yiyecekler Lise öğrencisi, uyuşturucu almak istediği 4 kişi tarafından cinsel istismara uğrayıp öldürüldü