İki erkekle ilişki yaşayan genç kadın, yeni doğan bebeğini öldürüp çöpe attı - Son Dakika

İki erkekle ilişki yaşayan genç kadın, yeni doğan bebeğini öldürüp çöpe attı

2 ay önce

Amerika'nın Ohio eyaletinde yaşayan 26 yaşındaki Emile Weaver, 2015 yılının nisan ayında öğrenci olduğu sırada erkek arkadaşından hamile kaldı. Hamileliğini ailesi ve arkadaşlarından gizleyen Emile, bebeği doğurduktan sonra çöp poşetine koyup çöpe attı.

1
Amerika'nın Ohio eyaletinde yaşayan 26 yaşındaki Emile Weaver, 2015 yılında Muskingum Üniversitesi'nde öğrenci olduğu sırada erkek arkadaşından hamile kaldı.

2
Hamileliğini ailesi ve arkadaşlarından gizleyen Emile, çocuğu doğurduktan sonra soğukkanlılıkla öldürdü.
3
Yeni doğan bebeğinin göbek bağını mutfak bıçağıyla kesip bir poşete koydu. Nefessiz kalan bebeğini öğrenci evinin arkasındaki çöpe attı. Daha sonra erkek arkadaşına "Artık bebek yok" diye mesaj attı. Evin müdürü evde inceleme yaptığı sırada evde kan izlerini görünce polise haber verdi.
4
Katil olduğu sorguda ortaya çıktı!
Katil olduğu sorguda ortaya çıktı!
Polis, Emile'yi çapraz sorguya alınca bebeğini öldürdüğü ortaya çıktı. Hamile olduğu sırada doğum kontrollerini yaptıran Emile'nin hem üniversiteden erkek arkadaşı ve lise yıllarında sevgili olduğu erkekle ilişki yaşadığı için bebeğin hangisinden olduğu henüz belirlenemedi.

5
Hamile olduğunu ev arkadaşları fark etti!
Hamile olduğunu ev arkadaşları fark etti!
Emile ile aynı evi paylaşan arkadaşları Emile'nin aniden kilo almaya başladığını bunun normal kilo olmadığını, hamilelik kilosu olduğunu fark ettiklerini ama kendisine bir şey söylemeye cesaret edemediklerini söylerken, müdürün kendisine hamileler gibi göründüğünü ama Emile'nin bunu inkar ettiğini söyledi.

6
'Erkek arkadaşım bebeği istemedi, kürtaja da gidemedim'
Erkek arkadaşım bebeği istemedi, kürtaja da gidemedim
Emile, mahkemede erkek arkadaşına hamile olduğunu söyleyince, erkek arkadaşı bebeği istemediğini, kürtaj yapmaya gittiklerini ama o sırada aşırı fırtına ve kardan dolayı gidemediklerini söyledi.
7
Emile, doğum yaptıktan sonra mutfaktan aldığı bıçakla bebeğin göbek bağını kestiğini ve bebeği mutfak çöpüne attığını daha sonra kaldığı öğrenci evinin arkasında bulunan çöp konteynerine attığını itiraf etti.
8
Emile, mahkeme tarafında müebbet hapsi cezasına çarptırıldı.

Haber Yayın Tarihi: 17.01.2020 05:38 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

İdlib'de şehit düşen Kayserili Ali Taşöz'ün 'canım anam' paylaşımı yürekleri dağladı Göçmenler gece yarısı yollara düştü! İşte sınırdan manzaralar Şehit haberleri ciğerimizi yaktı! İşte ünlülerin İdlib şehitleri için attığı tweetler New York ile New Jersey'deki camilerde eller, İdlib şehitleri ve Mehmetçiğe dua için kalktı! 2 yaşındaki kızını küvette boğarak öldüren cani anneye 18 yıl hapis cezası