Kaşlarıyla Sosyal Medyada Dalga Geçilen Genç Mankene Teklif Yağıyor - Son Dakika

Kaşlarıyla Sosyal Medyada Dalga Geçilen Genç Mankene Teklif Yağıyor

14.01.2017 16:04

1

Kalın ve gür kaşlarıyla sosyal medyada acımasızca dalga geçilen Porto Rikolu model Natalie Castellar'a (17) dünyaca ünlü markalardan iş teklifleri yağıyor.

2

Sosyal medyada alay konusu olan genç kız, daha şimdiden NARS ve Mansur Gavriel gibi dünyaca ünlü markalardan fotoğraf çekimi teklifleri aldı.

3
Dünyanın en çok kazanan mankenlerinden Cara Delevigne de kalın kaşları ve kendine has güzelliği sayesinde kısa sürede üne kavuşmuştu.

4
W dergisine konuşan güzel model, “Küçükken bile kaşlarımla ilgili hep alay konusu oldum. Herkes onların ne kadar kalın ve uzun olduğunu söyleyip benimle dalga geçiyordu. Bu nedenle kaşlarımı düzelttirme ihtiyacı hissettim. Ama şimdi bu eleştiriler umrumda bile olmuyor, çünkü kalın kaşlarım bana farklı bir hava katıyor ve beni diğer mankenlerden farklı kılıyor” dedi.

5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20

Son Dakika Kaşlarıyla Sosyal Medyada Dalga Geçilen Genç Mankene Teklif Yağıyor - Son Dakika Magazin


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Model Kanika Batra, erkek arkadaşlarını aldattığını ve pişman olmadığını itiraf etti Dekoltesi ayrı beline taktığı kemeri ayrı olay! Tiktoker kırmızı halıda pek cesurdu Hem güzel hem de yetenekli! 2021 Kainat Güzeli Meksikalı yazılım mühendisi Andrea Meza oldu David Beckham'dan Ümit Davala'ya! Çılgın saç stilleriyle futbol dünyasında fırtına gibi esen futbolcular Yardım fonundan 100 bin dolar çalan uyanık fenomeni lüks paylaşımları yakalattı
Advertisement