Mourinho, Beşiktaş'ın Cech Transferini Engelledi - Son Dakika

Mourinho, Beşiktaş'ın Cech Transferini Engelledi

06.11.2014 16:21

1
Mourinho, Beşiktaş'ın hayallerini suya düşürdü.

2
Chelsea file bekçisi Cech'in menajeri, geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklama tecrübeli ismin Beşiktaş'a yakın olduğunu duyurmuştu.

3
Ada basınında yer alan haberlere göre bu durum Mourinho'yu rahatsız etti ve Portekizli teknik adam bir eylem planı hazırladı.

4
"Petr Cech'i Chelsea'de tutmak için Mourinho güçlü bir plan hazırladı" ifadeleriyle sunulan gelişmenin oyuncunun takımda devam etmesini sağlayacağı öne sürüldü.

5
Thibaut Courtois'nın takıma gelmesinin ardından oynama süreleri azalan ve neredeyse hiç forma giyememeye başlayan 32 yaşındaki kalecinin Ocak ayında takımdan ayrılmaması için daha fazla süre almaya başlayacağı bildirildi.

6
Cech'in yedek kulübesinde oturmak istemediği açıklamalarıyla, gitmek için rest çektiğine dikkat çekilirken, Mourinho'nun bu durumu göze alamadığı ifade edildi.

7
Mourinho'nun büyük bir Petr Cech hayranı olduğu, bu yüzden oynama sürelerini artırarak futbolcuyu ikna etmeye çalışacağı belirtildi.

8
Takımdan ayrılması halinde Beşiktaş'ın en çok öne çıkan seçenek olarak görüldüğü, siyah-beyazlıların oyuncunun 400 bin sterlinlik aylık ücretini de karşılayabileceğine vurgu yapıldı.

YORUMLAR
500

Son Dakika Mourinho, Beşiktaş'ın Cech Transferini Engelledi - Son Dakika


Advertisement