Obez Genç Kız Kilo Verip Antrenörüyle Evlendi - Son Dakika

Obez Genç Kız Kilo Verip Antrenörüyle Evlendi

30.07.2016 16:40

1
Bir zamanlar aşırı kilolu olup da sonradan inanılmayacak kadar formda bir fiziğe kavuşan insanlar hakkında çok sayıda yaşanmış öykü duymuşsunuzdur bugüne kadar. Ama birazdan okuyacaklarınız ilk anda benzer gibi görünse de bunlardan çok farklı.

2
İsveçli Sara Magnusson Backstörm, şu anda 37 yaşında ve kendini dünyanın en mutlu kadını hissediyor. Ama öyküsünün başlangıcı pek de öyle değildi ve bugünlere ulaşmak için çok ter döktü.

3
İsveç'in Gothenburg kentinde yaşayan Backstörm, bir zamanlar tam 146 kiloydu. Öyle ki bir keresinde oturduğu bahçe sandalyesi onun ağırlığını taşıyamayıp kırıldı. İşte o olaydan sonra da hayatını ve görüntüsünü değiştirmeye karar verdi genç kadın.

4
Bunun için de ilk iş olarak bir özel antrenör ile çalışmaya başladı. Fredrik Magnusson işte böyle hayatına girdi. İkili, haftada üç gün spor salonunda egzersiz yapıyordu.

5
Bir yandan da uyguladığı sağlıklı beslenme programı sayesinde kilo vermeye başladı genç kadın.

6
Bu arada derisinin sarkmaması için kas yapmaya da başladı. Buna uygun egzersiz programları da eklendi listesine. Bu arada belki de başlangıçta hiç aklına gelmeyen bir şey gerçekleşti. Antrenörüne aşık oldu. Antrenörü de ona.

7
ara Magnusson Backstörm, Fredrik Magnusson ile 2012 yılında tanışıp birlikte egzersiz programına başladılar. Aradan 10 ay geçtiğinde ise ikisi de birbirlerine aşık olmuştu.

8
Çift, geçtiğimiz yıl 4 Temmuz'da hayatlarını resmi olarak birleştirdi.

Hayatını değiştiren kararı alıncaya kadar kilo vermek için çok çabalayan Sara Magnusson, her seferinde hayalkırıklığına uğramış.

9
Ama dört yıl önce başladığı saglıklı beslenme ve egzersiz programı sayesinde hem sağlığını kazandı, hem kilo verdi hem de hayatının aşkını buldu. Üstelik 18 ay önce anne olma mutluluğunu da yaşadı.

10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21

Son Dakika Obez Genç Kız Kilo Verip Antrenörüyle Evlendi - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Nefise Karatay'la çıplak pozlarından pişman olan Mali'den bir itiraf daha: Kandırıldık Beklenmedik kaza! Ivanka Trump sörf tahtasıyla oğlunun yüzüne çarptı Yalanlasalar da kameralardan kaçamadılar! Sibel Can ve Emir Sarıgül aşkı belgelendi Bayram paylaşımları art arda geldi! Tarkan ve Cem Yılmaz'ın pozlarına beğeni yağıyor Takipçilerinin bayramını bornozlu pozuyla kutlayan Fahriye Evcen eleştirilerin hedefi oldu
Advertisement