Sevgilisine Makasla Saldıran ‘Kedi kadın' Tutuklandı! - Son Dakika

Sevgilisine Makasla Saldıran ‘Kedi kadın' Tutuklandı!

08.12.2016 11:00

1
Yaptırdığı estetikler ile yüzü adeta bir kediyi andıran ve ‘Kedi Kadın' lakabıyla anıılan 71 yaşındaki Jocelyn Wildenstein, moda tasarımcısı olan erkek arkadaşı Lloyd Klein'e (49) makasla saldırıp, tırnakladığı yüzüne sıcak mum dökmekle suçlanıyor.

2
Wildenstein'in saldırısına uğrayarak yüzü gözü kan içinde kalan Klein, polis gelene kadar kendisini başka bir saldırıdan korumak için kilitlediği bir odaya sığındı.

3
2003 yılından beri birlikteliği olan sansasyonel ikili, bu olay sonrasında ilişkilerine son verdiklerini ifade etti. Klein'in ifadesine göre 13 yıllık sevgilisinin son zamanlarda ‘patlamaya hazır bir saatli bombadan' farkı kalmadı.

4
Daily Mail gazetesinin haberine göre; kavganın çıkma sebebi, Klein'in sosyal medyada fazla vakit geçirmesi.

5
Ünlü ikiliye yakın bir kaynağın ifadesine göre, ikili geçtiğimiz Salı günü beraber yemeğe çıktı. Wildenstein, sevgilisine bilgisayarını kapatıp kendisiyle ilgilenmesi için uyarıda bulundu. İstediği ilgiyi elde edemeyen Wildenstein, erkek arkadaşının yüzüne masadaki sıcak mumu fırlatıp bağırmaya başladı.

6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18

Son Dakika Sevgilisine Makasla Saldıran ‘Kedi kadın' Tutuklandı! - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Dev timsah 8 yaşındaki çocuğu yuttu! Cansız bedeni, hayvanın içinden feryatlarla çıkarıldı 19 yaşındaki genç kız, hamile olduğunu tuvalette doğum suyu gelince anladı Bu kareleri görmediniz! İşte Yeşilçam efsanelerinin ölmeden önceki son görüntüleri Duygulanmamak elde değil! Atatürk'ün daha önce hiç görülmemiş fotoğrafı tam 91 yıl sonra ortaya çıktı Bu manzara hem acının hem şehadetin habercisi! 11 yiğidimizin evleri al bayraklarla donatıldı