Süheyl Uygur'un eşi Burçin Orhon, dansözlük yapan kızına gelen eleştirilere yanıt verdi! - Son Dakika

Süheyl Uygur'un eşi Burçin Orhon, dansözlük yapan kızına gelen eleştirilere yanıt verdi!

21.09.2019 09:52

Geçtiğimiz günlerde, Süheyl Uygur ve Burçin Orhon çiftinin kızları Zeynep Uygur'un meslek olarak dansözlüğü seçmesi, sosyal medyada olay olmuştu. Kızının yaptığı meslekten gurur duyduğu için takipçilerinin sert eleştirilerine maruz kalan Burçin Orhon, yapılan olumsuz yorumlara daha fazla sessiz kalamadı.

1
1995 yılında dünyaevine giren ünlü tiyatrocu Süheyl Uygur ve eski oryantal Burçin Orhon çiftinin kızı Zeynep Uygur, annesinin izinden giderek dansçı oldu.
2
Geçtiğimiz günlerde Kuşadası Caferli Köyü'nde düzenlenen Güz ve Çevre Şenliği'nde dans eden 21 yaşındaki Zeynep Uygur, kıvrak dansıyla büyük alkış toplamış, annesi Burçin Orhon, ''Kızım diye söylemiyorum, çok güzel dans ediyor, insanın hoşuna gidiyor'' diyerek, kızının kendisine seçtiği meslekten gurur duyduğunu ifade etmişti.

3
Zeynep Uygur'un dans performansını sosyal medya hesabından paylaşan Orhon'a, kızının dansöz olmasından övgü ile söz ettiği için tepki yağdı.
4
Takipçileri, çocuğuna kötü örnek olmakla suçladıkları eski oryantal Orhon'u, deyim yerindeyse topa tuttu.
5
Eleştirilere daha fazla dayanamayan Orhon, sessizliğini bozarak sosyal medya hesabından kızıyla paylaştığı bir fotoğrafının altına şunları yazdı:
6
''Sevgili kara kalpli hakaretçiler, teşekkür ederim. Sayenizde yorumları okunan bir kaç kişiden biriyim. Yani yazdıklarınızla diğer takipçileri epey eğlendiriyorsunuz. Bana gelince, ben ne iltifatlara kendimi kaptırıp uçarım, ne de hakaretlere oturup üzülürüm. Neticede kimseyi tanımıyorum. Ancak şuna üzülüyorum. Ben ne yaptım da beni üzmek için uğraş veriyorsunuz? Etliye sütlüye karışmam. Sayfam kendi halinde vesaire. Nasıl oluyor da hiç dil uzatılmayacak konulara kadar yazabiliyorsunuz.

7
Şu ana kadar herkesin insan yerine konma hakkı vardır diye adam yerine koyup cevap yazıyordum. Ama artık kızlarım ve aileme dil uzatan herkesi siliyorum. Tabi başka sahte hesap açıp bir yerden hortlarsınız. Beslenmeniz şart. Ama bundan sonra hiçbirinizi adam yerine koymuyorum. Burası huzurlu bir sayfa. Benim takipçim bana yeter. İsterse 100 kişi kalsın. Üslupsuz yazanlara cevap vermiyorum. Yeter çirkinliğiniz.''

8
9

Son Dakika Süheyl Uygur'un eşi Burçin Orhon, dansözlük yapan kızına gelen eleştirilere yanıt verdi! - Son Dakika


YORUMLAR (8)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Sapkın mesajları ifşa olan ünlü aktör Armie Hammer'a destek veren Bella Thorne'a tepki yağdı Beklemedikleri anda geldi, bu görüntü bugün Sahra Çölü'nde çekildi Parkta donmuş halde bulundu! Gizemli cisimle ilgili gerçek çok geçmeden ortaya çıktı Oyuncular şokta! Ünlü dizi Bridgerton'ın müstehcen sahneleri cinsel içerikli sitelere düştü Aylık 1658 lira! Birçok kişi bilmiyor, işte devletten karşılıksız olarak verilen 15 destek