Yıldız şarkıcı Rihanna, koronavirüs kapan sporcuyla dalga geçti - Son Dakika

Yıldız şarkıcı Rihanna, koronavirüs kapan sporcuyla dalga geçti

31.03.2020 09:47

Dünyaca ünlü şarkıcı Rihanna, koronavirüs testi pozitif çıkan Kevin Durant'a şaka yollu laf attı. Yıldız şarkıcı, koronavirüs testi pozitif çıkan ünlü basketbolcuya "Maske takmalı mıyım?" esprisini yaptı.

1
Brooklyn Nets'in yıldızı Kevin Durant ve Rihanna, Instagram'da birbirlerine koronavirüs üzerinden şakalaştı.
2
Yıldız şarkıcı Rihanna Instagram'dan canlı yayın yapan ünlüler arasında yerini aldı. Yayına katılanlar arasında ünlü basketbolcu Kevin Durant da vardı.

3
Rihanna başlangıçta Durant'in koronavirüs testinin pozitif olmasıyla "KD'nin burada olmasına izin var mı, bu yayında maske takmalı mıyım?" diye dalga geçtiği ve sonrasında "Şaka bir yana geçmiş olsun KD" dediği görüldü.

4
Durant ise, Rihanna'nın nerede olduğunu sorgulayarak yanıt verdi ve Rihanna da son iki aydır ABD'de bulunduğunu belirtti.
5
Rihanna, NBA Finalleri'nde Los Angeles Lakers yıldızı LeBron James'e olan hayranlığını göstermesiyle ünlü.

6
Barbados'lu şarkıcı, Golden State Warriors ve o zaman LeBron liderliğindeki Cleveland Cavaliers arasındaki 2017 NBA Finalleri 1. maçı sırasında Durant ile daha önce etkileşime girmişti.
7
8

Son Dakika Yıldız şarkıcı Rihanna, koronavirüs kapan sporcuyla dalga geçti - Son Dakika Spor


YORUMLAR (2)

Diğer Galeriler

Bayram paylaşımları art arda geldi! Tarkan ve Cem Yılmaz'ın pozlarına beğeni yağıyor Takipçilerinin bayramını bornozlu pozuyla kutlayan Fahriye Evcen eleştirilerin hedefi oldu Dünya sustu o susmadı! Çocukların öldüğü savaşa Rihanna'dan tepki İsrail'in hain saldırılarına direnen Mescid-i Aksa'da tekbirler göğü inletti! 100 binler bayram sabahı kıyama durdu 16 karısı, 151 çocuğu var! Ailesini genişletmek isteyen yaşlı adam her gece dört eşiyle ilişkiye giriyor
Advertisement