Yıldız şarkıcı Rihanna, koronavirüs kapan sporcuyla dalga geçti - Son Dakika

Yıldız şarkıcı Rihanna, koronavirüs kapan sporcuyla dalga geçti

Dünyaca ünlü şarkıcı Rihanna, koronavirüs testi pozitif çıkan Kevin Durant'a şaka yollu laf attı. Yıldız şarkıcı, koronavirüs testi pozitif çıkan ünlü basketbolcuya "Maske takmalı mıyım?" esprisini yaptı.

1
Brooklyn Nets'in yıldızı Kevin Durant ve Rihanna, Instagram'da birbirlerine koronavirüs üzerinden şakalaştı.
2
Yıldız şarkıcı Rihanna Instagram'dan canlı yayın yapan ünlüler arasında yerini aldı. Yayına katılanlar arasında ünlü basketbolcu Kevin Durant da vardı.

3
Rihanna başlangıçta Durant'in koronavirüs testinin pozitif olmasıyla "KD'nin burada olmasına izin var mı, bu yayında maske takmalı mıyım?" diye dalga geçtiği ve sonrasında "Şaka bir yana geçmiş olsun KD" dediği görüldü.

4
Durant ise, Rihanna'nın nerede olduğunu sorgulayarak yanıt verdi ve Rihanna da son iki aydır ABD'de bulunduğunu belirtti.
5
Rihanna, NBA Finalleri'nde Los Angeles Lakers yıldızı LeBron James'e olan hayranlığını göstermesiyle ünlü.

6
Barbados'lu şarkıcı, Golden State Warriors ve o zaman LeBron liderliğindeki Cleveland Cavaliers arasındaki 2017 NBA Finalleri 1. maçı sırasında Durant ile daha önce etkileşime girmişti.
7
8

YORUMLAR (2)

Diğer Galeriler

Striptiz kulübünden, salgın sebebiyle yeni uygulama! Müşteriler araç içinden izleyecek Adını Feriha Koydum'un Cansu'sunun inanılmaz değişimi! Tam 16 kilo verdi Aleyna Tilki reklam ücretine 250 bin TL zam yaptı Ölmüş insanları mezardan çıkartıp kafataslarından su içen kabilenin görüntüleri dehşete düşürdü Karanlığın Kraliçesi lakaplı ünlü model Nyakim Gatwech, üstsüz pozuyla nefes kesti