Türkiye Basketbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre, bu dört ligde haftanın maç programı şöyle:
- ING Basketbol Süper Ligi
Yarın:
13.00 Bahçeşehir Koleji- Pınar Karşıyaka (BJK Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi)
15.15 Frutti Extra Bursaspor- Arel Üniversitesi Büyükçekmece Basketbol
(TOFAŞ)
17.30 Galatasaray Doğa Sigorta-Darüşşafaka Tekfen (Sinan Erdem)
20.00 Sigortam.net İTÜ Basket-Teksüt Bandırma (Darüşşafaka Ayhan Şahenk)
10 Kasım Pazar:
13.00 Meksa Yatırım Afyon Belediyespor-TOFAŞ (Prof. Dr. Veysel Eroğlu)
15.15 Fenerbahçe Beko- Beşiktaş Sompo Sigorta (Ülker Spor ve Etkinlik)
17.30 Gaziantep Basketbol- Anadolu Efes (Şahinbey)
20.00 Türk Telekom-OGM Ormanspor (Ankara)
- Herbalife Nutrition Kadınlar Basketbol Süper Ligi
Yarın:
13.00 Samsun Canik Belediyespor-Gelecek Koleji Çukurova Basketbol (Mustafa Dağıstanlı)
13.30 Çankaya Üniversitesi-Büyükşehir Belediyesi Adana Basketbol (Ankara)
14.00 İzmit Belediyespor-OGM Ormanspor (Kocaeli Atatürk)
15.15 Galatasaray-Birevim Elazığ İl Özel İdare (Ahmet Cömert)
16.00 Bellona Kayseri Basketbol- Hatay Büyükşehir Belediyespor (Kadir Has Kongre Merkezi)
17.30 Fenerbahçe Öznur Kablo-BOTAŞ (Metro Enerji)
- Türkiye Basketbol 1. Ligi
Bugün:
18.00 Bornova Belediyespor- Yalovaspor (Altındağ Atatürk Spor Kompleksi)
18.00 1881 Düzce Belediyespor-Bandırma Kırmızı (Kalıcı Konutlar Merkez)
19.00 Merkezefendi Belediyespor- Mamak Belediyespor (Pamukkale Üniversitesi)
Yarın:
14.30 Final Gençlik- Lokman Hekim Fethiye Belediyespor (Bursa Atatürk)
15.00 Manisa Büyükşehir Belediyespor- Akhisar Belediyespor (Muradiye)
16.00 Balıkesir Büyükşehir Belediyespor-Anadolu Basket (Kurtdereli)
16.00 Konyaspor-Petkimspor (Selçuklu Belediyesi)
17.00 Samsunspor- Gemlik Basketbol (Mustafa Dağıstanlı)
- Türkiye Kadınlar Basketbol 1. Ligi
Bugün:
13.30 Nesibe Aydın-Yalova VİP (TOBB ETÜ)
17.30 İstanbul Üniversitesi- Antalya 07 Basketbol (Ahmet Cömert)
18.00 Urla Belediyespor-Bursa Büyükşehir (12 Eylül)
Yarın:
13.00 Mardin Büyükşehir Başak-Emlak Konut (Yeni Artuklu)
15.00 Edremit Belediyesi Gürespor-BOTAŞ Gelişim (Edremit)
16.00 Sakarya Yükseliş- Bayraklı Belediyesi (Sakarya)
10 Kasım Pazar:
14.00 Fenerbahçe Gelişim-1881 Düzce Belediyespor (Metro Enerji)
17.00 Bosna 34- Mersin Üniversitesi (Lüleburgaz Belediyesi Yıldızlar Akademisi)
Son Dakika › Spor › Basketbolda derbi haftası! Fenerbahçe'nin konuğu Beşiktaş... - Son Dakika
Sizin düşünceleriniz neler ?