Genç Kızılay İzmir gönüllülerinden sağlık çalışanlarına "motivasyon kiti" - Son Dakika

Genç Kızılay İzmir gönüllülerinden sağlık çalışanlarına "motivasyon kiti"

08.04.2021 11:47
Genç Kızılay İzmir gönüllülerinden sağlık çalışanlarına

Genç Kızılay Gönüllüleri ve İzmir Demokrasi Üniversitesi Genç Kızılay Topluluğu, Dünya Sağlık Günü dolayısıyla Buca Seyfi Demirsoy Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Kovid-19 servislerinde görev yapan sağlık çalışanlarına çeşitli hediyeler takdim etti.

Genç Kızılay Gönüllüleri ve İzmir Demokrasi Üniversitesi Genç Kızılay Topluluğu, Dünya Sağlık Günü dolayısıyla Buca Seyfi Demirsoy Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Kovid-19 servislerinde görev yapan sağlık çalışanlarına çeşitli hediyeler takdim etti.

Türk Kızılay'dan yapılan açıklamaya göre, Buca Seyfi Demirsoy Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Mehmet Yekta Öncel'in katılımıyla gerçekleşen etkinlikte sağlık personeline 400 motivasyon kiti dağıtıldı.

Açıklamada görüşlerine yer verilen İzmir Demokrasi Üniversitesi Aile Hekimliği Anabilim Dalı öğretim üyesi Hakan Gülmez, Kızılay'a ve Genç Kızılay gönüllülerine teşekkür ederek şunları kaydetti :

"Dünya Sağlık Örgütünün kuruluş günü olan 7 Nisan Dünya Sağlık Günü'nde biz sağlık çalışanlarını hatırladıkları için Kızılay'a ve Genç Kızılay gönüllülerine çok teşekkür ediyoruz Çok güzel bir etkinlikti. Bu motivasyon kitleri sayesinde sağlık çalışanlarının yüzü bir kez daha gülmüş oldu. Hatırlanmak herkese iyi geldi."

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Genç Kızılay İzmir gönüllülerinden sağlık çalışanlarına 'motivasyon kiti' - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Babacan'dan ittifak açıklaması: İki parti haricindeki partilerle ilişki zeminimiz sıcak, buna HDP de dahil Babacan'dan ittifak açıklaması: İki parti haricindeki partilerle ilişki zeminimiz sıcak, buna HDP de dahil Çok yüksek riskli iller arasındaki Erzincan'da alışverişlere 'her aileden bir kişi' kısıtlaması getirildi Çok yüksek riskli iller arasındaki Erzincan'da alışverişlere 'her aileden bir kişi' kısıtlaması getirildi Şampiyonlar Ligi'nde yarı final oynayacak Avrupa Süper Ligi'nin kurucularının kaderi belli oluyor Şampiyonlar Ligi'nde yarı final oynayacak Avrupa Süper Ligi'nin kurucularının kaderi belli oluyor Polonya'nın eski Cumhurbaşkanı Walesa, internette iş arıyor Polonya'nın eski Cumhurbaşkanı Walesa, internette iş arıyor ABD'de 3 kişinin öldüğü silahlı saldırının faili eski polis şefi yardımcısı çıktı ABD'de 3 kişinin öldüğü silahlı saldırının faili eski polis şefi yardımcısı çıktı Arı soktuğu için fenalaşan öğretmen tüm çabalara rağmen kurtarılamadı Arı soktuğu için fenalaşan öğretmen tüm çabalara rağmen kurtarılamadı Halatların koptuğu asansör kazasında sarılarak oğlunu korumaya çalışan genç baba, ağır yaralandı Halatların koptuğu asansör kazasında sarılarak oğlunu korumaya çalışan genç baba, ağır yaralandı İstanbul Okmeydanı'nda giriş ve çıkışlar kapatıldı! Araçlar didik didik aranıyor İstanbul Okmeydanı'nda giriş ve çıkışlar kapatıldı! Araçlar didik didik aranıyor