Rum Ulusal Konseyi, Müzakerelerin Durumunu Ele Alıyor - Son Dakika

Rum Ulusal Konseyi, Müzakerelerin Durumunu Ele Alıyor

20.10.2014 15:40
Rum Ulusal Konseyi, Müzakerelerin Durumunu Ele Alıyor, System.String[]

Rum Ulusal Konseyi, Rum Yönetimi Başkanı Nikos Anastasiadis başkanlığında bu sabah toplandı.

Rum Ulusal Konseyi, Rum Yönetimi Başkanı Nikos Anastasiadis başkanlığında bu sabah toplandı.

Başkanlık Köşkü’ndeki toplantıya Rum siyasi parti başkan ve başkan yardımcılarının yansıra Rum Yönetimi eski Başkanı Dimitris Hristofyas, Sözcü Nikos Hristodulidis ve Sözcü Vekili Viktoras Papadopulos da katıldı.

Rum Yönetimi Başkanı Anastasiadis’in Avrupalı ve Asyalı liderlerle Milano’da yaptığı görüşmeler hakkında bilgi vermesi ve konsey üyelerinden, Rum Yönetimi’nin askıya aldığı çözüm müzakereleri ile ilgili bundan sonra atacağı adımlara dair görüş ve önerilerini dinleyeceği bildirildi.

Rum Sözcü Hristodulidis, Ulusal Konsey'in, Barbaros Hayreddin Paşa sismik araştırma gemisinin açıklanan faaliyetlerini de takip edeceğini belirtti.

Toplantının tüm gün süreceği ve gerek duyulması halinde yarın da devam edeceği bildirildi.

Kaynak: CİHAN

Son Dakika Dünya Rum Ulusal Konseyi, Müzakerelerin Durumunu Ele Alıyor - Son Dakika Dünya


YORUMLAR

Son Dakika

Dev derbide ortalık karıştı! İbra'nın üzerine yürüyen Lukaku zor sakinleştirildi Türkiye'yi ağlatan videosu kurgu çıkan YouTuber Fariz hakkında gözaltına alındı Hatay'da, "kaçak etüt merkezinde çocuğa taciz" iddiasına soruşturma Kılıçdaroğlu, İnce'nin kuracağı partiye katılacağı iddia edilen 3 vekil ile görüştü 7 binden fazla kişiyi 150 milyon TL dolandıran çete üyelerinden 19'u tutuklandı Cumhurbaşkanlığı'ndan makam aracı kararı! Türkiye yatırımından vazgeçen Volkswagen dönemi bitiyor Türkiye'yi dünyaya tanıtacak 19 şefin isimleri belli oldu Birlikte kaçtığı 3 çocuklu kadının kocasını sokakta görünce kurşun yağdırdı