Bekçi ile boksör arasında sopalı 'pitbull' kavgası - Son Dakika
3.Sayfa

Bekçi ile boksör arasında sopalı 'pitbull' kavgası

Kocaeli'nin İzmit ilçesinde bekçi ile pitbull cinsi köpeği ağızlıksız çocuk parkında dolaştırdığını iddia ettiği boksör arasında kavga çıktı. Bekçi sağ elini ısıran köpeğe yerden aldığı sopayı savurdu. Bunun üzerine boksör eline geçirdiği o sopayla bekçi ve arkadaşının kafasına vurdu. Boksörün sopayla bekçiye vurduğu anlar güvenlik kamerası tarafından kaydedilirken, taraflar yaşananları anlattı.

23.04.2024 13:26

Kocaeli'nin İzmit ilçesinde bekçi ile pitbull cinsi köpeği ağızlıksız çocuk parkında dolaştırdığını iddia ettiği boksör arasında kavga çıktı. Bekçi sağ elini ısıran köpeğe yerden aldığı sopayı savurdu. Bunun üzerine boksör eline geçirdiği o sopayla bekçi ve arkadaşının kafasına vurdu. Kafasına 2 dikiş atılan bekçi ve arkadaşı şikayetçi olurken, pitbull sahibi ise, "Kavga büyüdü bende sopayı aldım ikisinin kafasına geçirdim." sözleriyle yaşananları anlattı.

TARTIŞMA YERİNİ ARBEDEYE BIRAKTI

Olay, 5 Nisan Cumartesi günü Yenişehir Mahallesi Yılmaz Sokak'taki çocuk parkında meydana geldi. Pide almaya fırına giden 30 yaşındaki bekçi M.B.ile 33 yaşındaki arkadaşı A.K., pitbull cinsi köpeği parkta ağızlıksız gezdirdiğini iddia ettikleri 57 yaşındaki boksör Ayhan Cinasoğlu'nu uyardı. Bunun üzerine taraflar arasında tartışma çıktı.

Tartışmanın büyümesiyle yaşanan arbede esnasında pitbull cinsi köpek, bekçinin sağ elini ısırdı. Arkadaşı ise yere düşen bekçiyi giysisinden tutarak geri çekti. 112 Acil Çağrı Merkezi'ne ihbarda bulunan bekçi ve arkadaşı, evine doğru yönelen Ayhan Cinaslıoğlu'nun peşinden gitti. M.B.'nin yerden aldığı sopayı köpeğe doğru savurması sebebiyle ikili arasında kavga çıktı. Cinaslıoğlu eline geçirdiği o sopayla M.B. ile A.K'nin kafasına vurdu. Köpeğin de pençe darbesiyle M.B. sağ gözünün çevresinden de yaralandı.

Bekçi ile boksör arasında 'ağızlıksız pitbull' kavgası: Tarafların birbirine girdiği anlar kamerada

DARP RAPORU ALARAK KÖPEK SAHİBİNDEN ŞİKAYETÇİ OLDULAR

Polis ekipleri tarafından gözaltına alınan Cinaslıoğlu karakola götürüldü. M.B. ve A.K., sağlık ekiplerinin ilk müdahalesinin ardından ambulansla hastaneye kaldırıldı. Ardından kafasına 2 dikiş atılan M.B. ve A.K, aldıkları darp raporuyla karakola giderek Cinaslıoğlu'ndan şikayetçi oldu. Cinaslıoğlu, ifadesinin alınması ve gerekli işlemlerinin ardından serbest bırakıldı.

"KÖPEK BENİ SAĞ ELİMDEN ISIRDI"

Parkta çocukların bulunduğu gerekçesiyle pitbull cinsi köpeğin tehdit oluşturduğunu ifade eden M.B., "Çocuk parkının içerisinde bir şahıs ağızlıksız pitbull cinsi köpeğinin tasmasını saldı. Bizde, 'beyefendi köpeği tutar mısınız? hem pitbull cinsi köpekle çocuk parkında dolaşıyorsunuz yasak hem de ağızlıksız zarar verebilir. Çocukları da tehlikeye atıyorsunuz' dedik. Küfür ederek karşılık verdi, köpeği tutması ve konuşma üslubunu düzeltmesi konusunda tekrardan uyardık. Küfürlere devam ederek köpeği üzerimize atlattı. Köpek beni sağ elimden ısırdı, yanımdaki arkadaşım beni köpekten kurtarmak için sırtımdan tutup geriye doğru çekti. Şahıs köpeğiyle üzerimize gelmeye devam ederken ben geri geri kaçtım ve 112 Acil Çağrı Merkezi'ni aradım." dedi.

Bekçi ile boksör arasında 'ağızlıksız pitbull' kavgası: Tarafların birbirine girdiği anlar kamerada

"HEM ISIRDI HE DE PENÇE ATTI"

Cinaslıoğlu'nun köpeğiyle beraber olayın olduğu ters istikamete kaçmaya çalıştığını ifade eden M.B., "Sonradan öğrendim ki evi oradaymış. Evine doğru gitti. 'Bekle 112'yi aradım polis ve sağlık ekibi gelecek' dememe rağmen kaçmaya devam etti. Bir anda geri döndü, köpeği bana doğru saldırtmaya çalıştı. Ben de yerde bulduğum sopayı köpeğe savurdum. Şahıs benin savurduğum sopayı yerden aldı. Benim ve arkadaşımın kafasına vurdu. Kafamda dikişler var. Küfürler ederek, köpeği de saldırttı. Köpek hem ısırdı hem de bana pençe attı. Kaşımın ve gözümün kenarından yaralandım. Şahıs akabinde evine kaçtı. Polis ekipleri şahsı gözaltına aldı. Beni de ambulansla hastaneye sevk etti. Oradan da gerekli şikayetler için avukatımla polis merkezine intikal ettik. Adli süreç devam ediyor fakat şahıs hali hazırda pitbull cinsi köpeğini ağızlıksız bir şekilde dolaştırıyor." sözleriyle yaşananları anlattı.

Bekçi ile boksör arasında 'ağızlıksız pitbull' kavgası: Tarafların birbirine girdiği anlar kamerada

"SOPAYI İKİSİNİN KAFASINA GEÇİRDİM"

Olayın ardından evine kadar takip edildiğini ve tehditlere maruz kaldığını öne süren Ayhan Cinasoğlu, "O gün iftar zamanıydı, parkta kimse yoktu. Köpeğin tasması elimdeydi, su verirken yanıma 2 kişi geldi. Bana 'burada ne işin var' dediler. Bana sert davrandılar 'sizinle muhatap olmak istemiyorum, yürüyün gidin işinize bakın' dedim. İleri geri konuşmaya devam ettiler, 2 kişilerdi. Köpeğimin üstüne hamle yaptı, köpeğim de onun üzerine hamle yaptı. Fakat köpeğimin tasması elimdeydi. Bu sefer de 'köpek beni ısırdı' dedi. 'Köpek sana dokunmadı bile, artistlik yapmayın' dedim. Sopa aramaya gitti bende arkamı döndüm yürümeye başladım. Sopayla köpeğime vurmaya kalktı. Bende arkamı döndüm sopa sağ koluma denk geldi. Sopayı ellerinden aldım, hala daha köpeğime ve bana temas etmeye çalışıyordular. Kavga büyüdü bende sopayı aldım ikisinin kafasına geçirdim" dedi.

Bekçi ile boksör arasında 'ağızlıksız pitbull' kavgası: Tarafların birbirine girdiği anlar kamerada
Bekçi ile boksör arasında 'ağızlıksız pitbull' kavgası: Tarafların birbirine girdiği anlar kamerada
Bekçi ile boksör arasında 'ağızlıksız pitbull' kavgası: Tarafların birbirine girdiği anlar kamerada
Bekçi ile boksör arasında sopalı \'pitbull\' kavgası
Kaynak: İHA

Son Dakika 3.Sayfa Bekçi ile boksör arasında sopalı 'pitbull' kavgası - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?

  Yorumlar (13)

 • kamil erol: pitbul görüldüğü yerde el konulmalı sahipleride tedaviye gönderilmeli tek çözüm bu 441 15 Yanıtla
 • Hasan Can KESKİN: Bekçide tabanca neden yokmuş iki itinden hakkından gelirdi 355 34 Yanıtla
  Oğuz Özen: Niye ki bekçi haksız zaten sokakta artis artis ego tatmini yapıyorlar bir polislere bak birde bekçilerin tavırlarına bak umarım bir gün denk gelmezsin,muhakkak içlerinde gerçekten görevini yerine getirenleri tenzih ederim. 51 298 Gursel kalen: Aynen yapması gerekeni yapmamış bekçiler. Devlet size köpek gezdiren köpek ten dayak yememiz için maaş vermiyor. 130 9
 • Ahmet Yildiz: hayvan salık değil geziyolarmis nolmus..salık olsa uyar zinciri varken ne karışıyon 25 280 Yanıtla
  Serkan Demircan: Ne aptal insanlarsınız 199 10
 • Mehmetali Karatay: İt it tir 211 10 Yanıtla
 • Samet Ayna: ayhan hocam az bile yapmışsınız kadir hocanın youtube kanalında izlemiştim bu olayı…Elleriniz dert görmesin ayhan hocam ?? 12 128 Yanıtla
  Taşkın Karakuş: Gezdirdiğiniz köpekler sizden daha akıllıdır 141 12
 • Ali Kublay: Netice yedikleri sopaylami Kalmış lar 57 19 Yanıtla
 • Tüm yorumlar için tıklayınız

Advertisement