Borsada günün ilk yarısı (1) - Son Dakika
Son Dakika Logo
Son Dakika Uygulamayı yükle! YÜKLE

Borsada günün ilk yarısı (1)

Google algoritmasına bırakmayın, okuyacağınız haberi siz seçin! Tıkla ve ekle
Borsada günün ilk yarısı (1)
 Güncelleme: 

Borsa İstanbul Pay Piyasası'nda günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin saat 13.00 itibarıyla son fiyatı ile günlük ve önceki yıl kapanışına göre değişim oranları şöyle: Hisseler Son FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)A.V.O.

Borsa İstanbul Pay Piyasası'nda günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin saat 13.00 itibarıyla son fiyatı ile günlük ve önceki yıl kapanışına göre değişim oranları şöyle:

Hisseler Son FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
A.V.O.D Gıda ve Tarım6,67-0,60-13,82
Acıpayam Selüloz18,360,667,24
Adel Kalemcilik22,68-1,13-33,75
Adese Gayrimenkul1,78-0,56-36,43
Afyon Çimento4,19-0,48-18,00
Ak Enerji1,530,00-30,77
Akbank5,291,54-21,72
Akçansa18,760,0016,51
Akdeniz Yatırım Hold.2,04-3,32-15,11
Akfen GMYO4,162,97-14,40
Akın Tekstil38,68-1,1221,79
Akiş GMYO1,990,00-28,73
Akmerkez GMYO43,96-1,57-29,61
Aksa16,65-0,8320,52
Aksa Enerji13,480,5281,18
Aksigorta7,941,40-8,72
Aksu Enerji5,790,00-23,28
Alarko Carrıer324,00-1,22-11,21
Alarko GMYO23,22-0,60-8,33
Alarko Holding10,58-1,5824,16
Albaraka Türk1,620,62-16,49
Alcatel Lucent Teletaş28,600,00-3,57
Alkim Kağıt16,260,3725,62
Alkim Kimya16,25-0,4315,36
Altınyağ Madencilik ve Enerji2,20-3,080,46
Altınyunus Çeşme72,90-1,4945,92
Anadolu Efes25,020,407,94
Anadolu Grubu Holding24,680,90-6,20
Anadolu Hayat Emek.9,873,6822,83
Anadolu Isuzu19,670,729,28
Anadolu Sigorta6,70-0,59-7,21
Anel Elektrik3,59-1,9113,25
Arçelik33,262,5316,87
ARD Bilişim Teknolojileri53,751,9911,79
Arena Bilgisayar44,86-0,9731,67
Armada Bilgisayar47,50-0,63-3,22
Arsan Tekstil5,170,0028,12
Arzum Ev Aletleri19,68-0,71-20,06
Aselsan15,29-0,65-16,22
Ata GMYO3,850,79-30,13
Atakule GMYO2,560,391,59
Atlantis Yatırım Holding4,64-0,43-16,55
Atlas Yat. Ort.1,541,99-12,00
AvivaSA Emeklilik Hayat19,000,058,05
Avrasya GMYO2,901,4010,71
Avrasya Petrol ve Tur.3,072,33-4,06
Avrupa Yatırım Holding6,682,7711,33
Aydem Enerji7,99-1,72

Ayen Enerji5,80-1,197,21
Ayes Çelik Hasır ve Çit24,30-0,82115,43
Aygaz13,910,00-1,95
Bagfaş25,24-1,0226,20
Bak Ambalaj23,001,7713,86
Balatacılar Balatacılık5,800,00-29,61
Bantaş Ambalaj6,250,6433,26
Banvit59,500,8514,42
Baştaş Başkent Çimento14,995,05-13,70
Batı Çimento12,43-2,59163,91
Batısöke Çimento2,590,006,15
Bayrak Taban Sanayi12,351,0616,40
Bera Holding27,740,0736,79
Berkosan Yalıtım10,800,8421,08
Beşiktaş Futbol Yat.6,48-6,6360,40
Beyaz Filo10,20-0,780,20
Bilici Yatırım19,301,10190,66
Bim Mağazalar62,500,00-12,34
Biotrend Çevre ve Enerji17,350,46

Birko Mensucat1,10-2,65-0,90
Birlik Mensucat2,47-0,40-28,61
Bizim Mağazaları13,09-1,28-14,78
Borusan Mannesmann30,001,837,91
Borusan Yat. Paz.364,10-1,51-19,85
Bosch Fren Sistemleri911,600,16-25,87
Bossa26,501,9248,46
Brisa23,76-0,2522,71
Burçelik21,762,743,52
Burçelik Vana26,420,61-46,80
Bursa Çimento3,94-1,01-20,85
Carrefoursa43,881,86-38,89
Casa Emtia Petrol140,00-1,4132,08
Ceo Event Medya10,23-0,6859,10
Coca Cola İçecek81,65-0,9725,39
Cosmos Yat. Holding10,05-0,2024,69
Credıtwest Faktorıng3,28-0,61-44,12
Çan2 Termik7,444,79

Çelebi285,50-1,4856,42
Çelik Halat6,44-0,46-29,21
Çemaş Döküm1,280,00-24,82
Çemtaş15,280,53-2,74
Çimbeton246,60-0,52-16,83
Çimentaş34,00-1,45-5,97
Çimsa24,02-0,5034,94
Çuhadaroğlu Metal7,291,25-4,17
Dagi Giyim2,23-1,33-34,53
Dagi Yatırım Holding12,37-2,83-4,11
Dardanel21,14-2,58-36,90
Datagate Bilgisayar13,10-0,38-18,68
Demısaş Döküm7,411,2314,43
Denge Holding5,05-6,13-7,85
Deniz GMYO1,890,532,60
Derimod10,170,394,41
Derlüks Yatırım Holding7,31-9,98-17,12
Desa Deri12,680,9630,18
Despec Bilgisayar10,290,29-21,21
Deva Holding28,360,0017,88
Dinamik Isı Makina Yalıtım12,40-1,9015,08
Diriteks Diriliş Tekstil4,72-5,0326,54
Ditaş Doğan17,06-1,9531,17
DO-CO775,000,8623,02
Doğan Burda13,34-1,77-40,55
Doğan Holding3,14-0,324,73
Doğtaş Kelebek Mobilya2,600,0011,64
Doğusan5,07-3,0615,75
Doğuş GMYO9,992,5722,28
Doğuş Otomotiv27,801,161,75
Döktaş Dökümcülük30,900,000,91
Duran Doğan Basım11,640,9510,96
Dyo Boya13,22-2,1517,54
Eczacıbaşı İlaç6,500,00-9,75
Eczacıbaşı Yatırım41,941,8055,80
Edip Gayrimenkul2,42-1,22-27,11
Ege Endüstri1.323,000,25-20,53
Ege Gübre207,90-1,7944,92
Ege Profil32,04-0,50-16,21
Ege Seramik14,59-0,6141,79
Egeplast23,96-0,99-28,05
Ekiz Kimya6,52-0,46-8,56
Emek Elektrik1,87-1,58-34,51
Eminiş Ambalaj21,50-4,44-41,64
Emlak Konut GMYO1,980,00-6,37
Enerjisa Enerji11,13-0,27-3,47
Enka İnşaat8,83-1,3425,39
Erbosan82,15-1,02102,56
Ereğli Demir Çelik18,95-1,4644,25
Ersu Gıda4,07-0,25-17,61
Escort Teknoloji6,225,07-5,33
Esenboğa Elektrik28,36-0,3549,06
Etiler Gıda7,02-10,0076,38
Euro Kapital Yat. Ort.4,60-1,7119,48
Euro Trend Yat. Ort.3,52-1,95-2,22
Euro Yat. Ort.4,76-0,835,54
Euro Yatırım Holding3,26-0,9114,79
Fade Gıda19,661,39217,61
Fenerbahçe Futbol34,121,9715,43
Flap Kongre Toplantı Hiz.2,864,00-2,98
F-M İzmit Piston119,101,71-2,85
Fonet Bilgi Teknolojileri14,48-1,5611,13
Ford Otosan173,001,8841,64
Formet Celik Kapi Sanayi1,282,40-47,82
Frigo Pak Gıda21,98-2,144,77
Galata Wind Enerji4,34-0,91

Galatasaray Sportif3,450,88-14,81
Garanti Bankası8,181,24-19,42
Garanti Faktoring10,79-1,46-3,05
Garanti Yat. Ort.2,560,39-20,74
Gedik Y. Men. Değ.19,61-0,1557,58
Gediz Ambalaj48,080,1779,40
Gentaş5,01-0,60-15,66
Gersan Elektrik5,74-0,52-6,51
Global Men. Değ.6,50-0,158,15
Global Yat. Holding3,601,12-23,08
Good-Year7,63-0,65-4,25
Göltaş Çimento48,101,3916,58
Gözde Girişim6,27-0,79-21,43
GSD Denizcilik5,62-4,2611,51
GSD Holding1,861,09-25,90
Gübre Fabrik.63,75-1,62-25,92
Güler Yat. Holding2,49-1,97-28,09
Halk GMYO3,240,311,09
Hatay Tekstil20,12-2,5447,56
Hedef Girişim3,23-1,2227,93
Hektaş9,39-1,1675,77
HUB Girişim14,180,28-22,09
Hürriyet Gzt.1,570,64-25,24
ICBC Turkey Bank5,05-0,39-22,31
İdealist Danışmanlık79,400,51489,90
İdealist GMYO6,050,00-11,03
İhlas Ev Aletleri1,160,00-38,30
İhlas Gayrimenkul1,050,96-16,00
İhlas Gazetecilik1,170,00-52,51
İhlas Holding0,600,00-46,56
İhlas Yayın Holding0,72-1,37-36,84
İndeks Bilgisayar7,13-0,7049,09
Info Yatırım6,32-0,94-2,02
İntema46,26-2,3215,94
Inveo Yatırım Holding136,002,33207,55
İpek Doğal Enerji14,39-0,0710,02
İskenderun Demir Çelik13,19-0,3045,97
(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com'dan alınmıştır.)

(Sürecek)

Kaynak: AA