Borsada günün ilk yarısı (2) - Son Dakika
Son Dakika Logo
Son Dakika Uygulamayı yükle! YÜKLE

Borsada günün ilk yarısı (2)

Google algoritmasına bırakmayın, okuyacağınız haberi siz seçin! Tıkla ve ekle
Borsada günün ilk yarısı (2)
 Güncelleme: 

Borsa İstanbul Pay Piyasası'nda günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin saat 13.00 itibarıyla son fiyatı ile günlük ve önceki yıl kapanışına göre değişim oranları şöyle: Hisseler Son FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)İş Bankası (A)260.200,0027,98İş Bankası (B)36.

Borsa İstanbul Pay Piyasası'nda günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin saat 13.00 itibarıyla son fiyatı ile günlük ve önceki yıl kapanışına göre değişim oranları şöyle:

Hisseler Son FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
İş Bankası (A)260.200,00

27,98
İş Bankası (B)36.850,00-1,32-9,01
İş Bankası (C)5,130,59-24,48
İş Bankası (Kur.)387.000,00

1,84
İş Fin.Kir.3,000,00-22,28
İş Girişim9,729,09-48,71
İş GMYO1,94-0,51-23,62
İş Y. Men. Değ.14,25-2,40-14,14
İş Yat. Ort.2,87-0,35-14,66
İşbir Holding6.300,005,00130,13
Işık Plastik27,88-2,18

Işıklar Enerji Yapı Hol.0,87-1,14-23,68
İttifak Holding1,51-0,66-32,29
İz Hayvancılık Tarım18,96-2,725,33
İzmir Demir Çelik2,20-0,45-33,53
İzmir Fırça5,834,114,86
Jantsa Jant Sanayi78,95-3,2590,48
Kafein Yazılım25,200,0018,09
Kalekim Kimyevi Maddeler11,96-1,08

Kaplamin18,68-1,37-44,73
Kardemir (A)6,25-0,955,04
Kardemir (B)6,110,6615,94
Kardemir (D)6,861,0318,69
Karel Elektronik29,92-0,4029,75
Karsan Otomotiv3,560,859,54
Karsu Tekstil7,77-0,89-9,12
Kartonsan53,750,84-43,23
Katmerciler Ekipman3,370,309,42
Kent Gıda213,90-1,43-39,85
Kerevitaş Gıda4,28-0,93-34,95
Kervan Gıda14,80-2,9511,95
Kervansaray Yat. Holding0,702,94-44,44
Kiler GMYO1,80-0,55-28,29
Klimasan Klima20,20-3,7219,03
Koç Holding18,340,49-10,33
Konfrut Gıda15,57-0,95-7,87
Kontrolmatik Teknoloji Enerji69,05-1,99191,60
Konya Çimento774,00-2,00-31,50
Koray GMYO6,100,1637,08
Kordsa Teknik Tekstil20,522,5031,96
Koza Altın120,40-0,1724,51
Koza Madencilik14,40-0,21-7,04
Körfez GMYO5,26-1,31-9,31
Kristal Kola1,88-1,05-52,04
Kron Telekomünikasyon52,35-1,0442,10
Kuştur Kuşadası Turizm310,005,7397,08
Kuyumcukent Gayrimenkul2,23-1,33-3,04
Kütahya Porselen38,422,56-23,85
Lider Faktoring2,68-0,74-21,41
Link Bilgisayar30,32-1,56-4,04
Logo Yazılım37,14-0,9619,27
Lokman Hekim Sağlık8,93-2,5124,58
Lüks Kadife48,14-3,8266,57
Makina Takım2,77-3,48-18,77
Marka Yatırım Holding5,30-1,49-17,57
Marmaris Altınyunus212,802,2691,54
Marshall265,100,04-13,56
Martı GMYO1,020,99-60,06
Martı Otel2,183,812,35
Matriks Bilgi Dağıtım33,20-0,84

Mavi Giyim56,650,988,52
Mazhar Zorlu Holding45,102,8743,27
Mega Polietilen7,971,664,05
Menderes Tekstil2,04-0,97-33,98
Mercan Kimya9,42-0,42

Merit Turizm18,803,7081,48
Merko Gıda5,16-1,34-40,28
Metemtur Yatırım6,46-9,01-20,10
Metro Holding1,71-0,58-17,79
Metro Petrol ve Tesisleri2,22-0,89-23,18
Metro Yatırım Ortaklığı1,82-1,09-21,89
Migros Ticaret32,50-1,34-24,07
Milpa4,15-1,66-9,78
Mistral GMYO4,71-0,630,00
MLP Sağlık22,28-2,2812,13
MMC San. ve Tic. Yat.6,650,0044,57
Mondi Olmuksan Kağıt ve Ambalaj7,12-0,97-39,92
Mondi Tire Kutsan6,36-0,93-16,32
Naturel Enerji35,20-2,11-0,87
Naturelgaz8,33-0,24

Net Holding4,720,6437,61
Netaş Telekom.19,980,20-28,85
Niğbaş Niğde Beton10,84-2,78-79,15
Nuh Çimento42,20-1,59-12,13
Nurol GMYO12,171,0066,94
Odaş Elektrik1,89-1,05-51,54
Orge Enerji Elektrik5,55-0,7220,33
Orma Orman Mahsulleri30,00-4,76103,80
Osmanlı Menkul24,32-2,33-21,40
Ostim Endüstriyel Yat2,27-1,73-17,57
Otokar279,50-0,68-8,15
Oyak Çimento7,07-0,42-19,48
Oyak Yat. Ort.7,62-0,3910,40
Oyak Yatırım Menkul Değerler24,48-0,41

Oylum Sınai Yatırımlar3,93-0,51-16,56
Özak GMYO3,96-0,25-22,35
Özbal Çelik Boru10,1210,0054,50
Özderici GMYO1,570,00-29,28
Özerden Plastik9,570,746,33
Pamukova Elektrik33,52-3,9057,22
Panora GMYO6,10-0,33-0,13
Papilon Savunma13,99-0,78-38,53
Park Elek.Madencilik4,80-0,21-10,61
Parsan29,30-1,0820,58
Pegasus78,601,685,36
Peker GMYO0,990,00-56,23
Penguen Gıda3,06-2,24-39,41
Penta Teknoloji Ürünleri Dağıtım32,000,00

Pera GMYO1,40-0,71-20,08
Pergamon Dış Ticaret22,58-1,2223,19
Petkim5,65-0,5313,45
Petrokent Turizm2.409,100,07165,79
Pınar Et ve Un17,91-1,27-18,16
Pınar Su7,28-0,95-2,02
Pınar Süt18,12-0,11-19,64
Plastikkart13,40-2,33-7,27
Polisan Holding2,65-1,12-31,07
Politeknik Metal334,10-1,45-17,65
Prizma Press Matbaacılık4,39-2,44-19,89
QNB Finans Fin. Kir.89,80-0,22-28,33
QNB Finansbank41,94-0,14-40,38
QUA Granite Hayal Yapı ve Ürünleri25,861,73

Ral Yatırım Holding3,412,40-23,20
Ray Sigorta9,03-1,95-41,55
Reysaş GMYO3,71-0,54-31,93
Reysaş Lojistik3,85-0,77-25,59
Rhea Girişim2,06-1,44-44,62
Rodrigo Tekstil17,13-2,6724,95
Royal Halı3,29-2,08-4,36
RTA Laboratuvarları18,67-0,27-38,34
Sabancı Holding9,090,22-17,56
Safkar Ege Soğutmacılık7,241,54-33,46
Sanel Mühendislik4,220,4823,39
Sanifoam Sünger14,00-1,412,94
Sanko Pazarlama9,77-0,415,42
Saray Matbaacılık5,870,86-33,07
Sarkuysan13,04-0,4649,93
Sasa Polyester32,08-0,43114,09
Say Yenilenebilir Enerji25,94-3,21204,82
Sekuro Plastik21,42-1,5653,44
Selçuk Ecza Deposu8,56-1,15-36,27
Selçuk Gıda4,364,56-12,45
Senkron Güvenlik29,000,0010,43
Serve Film Prodüksiyon14,25-1,72-10,94
Servet GMYO81,95-2,674,53
Seyitler Kimya13,36-5,18-0,77
Silverline Endüstri4,98-0,99-42,09
Sinpaş GMYO3,85-2,04-7,89
Smartiks Yazılım5,31-0,56-40,07
Sodaş Sodyum Sanayii22,240,00-15,55
Söktaş4,701,08-7,66
Sönmez Filament35,88-0,33-48,89
Sönmez Pamuklu14,02-4,04-41,58
Sumaş Suni Tahta58,35-2,5113,85
Şeker Fin. Kir.6,08-0,98-5,00
Şekerbank1,09-0,91-27,81
Şişe Cam7,91-0,2510,48
Şok Marketler Ticaret11,47-0,86-9,11
T. Halk Bankası4,971,02-10,61
T. Kalkınma ve Yatırım Bankası21,00-0,10-32,39
T.S.K.B.1,30-0,76-25,56
T.Tuborg16,76-0,95-7,25
Taç Tarım Ürünleri23,984,72127,73
Tat Gıda8,150,87-29,51
TAV Havalimanları27,761,0230,33
Taze Kuru Gıda153,109,99-29,22
Tek-Art Turizm1,781,71-11,88
Tekfen Holding15,09-1,24-7,99
Teknosa İç ve Dış Ticaret6,60-0,30-23,79
Temapol Polimer Plastik15,00-3,3530,43
TGS Dış Ticaret11,55-0,86-9,13
Tofaş Oto. Fab.29,221,11-5,47
Torunlar GMYO3,17-0,63-18,72
Trabzon Liman30,26-1,56-5,79
Trabzonspor Sportif2,820,0015,57
Trend GMYO6,93-0,86-44,87
TSKB GMYO3,28-0,30-42,96
Tuğçelik10,51-1,6830,07
Tukaş6,871,33-29,10
Turcas Petrol3,53-0,84-27,22
Tureks Turizm Taşımacılık A.Ş.9,652,44

Turkcell16,48-0,425,01
Tümosan Motor ve Traktör17,56-1,7924,80
Tüpraş100,50-1,08-6,94
Türk Hava Yolları14,53-0,0712,55
Türk İlaç Serum32,86-3,92

Türk Prysmian Kablo13,32-1,4810,43
Türk Telekom7,000,57-15,82
Türk Traktör171,800,470,84
Türker Proje Gayrimenkul133,40-0,8218,16
Türkiye Sigorta4,93-0,20-20,20
Ufuk Yatırım12,80-1,54-4,48
Ulaşlar Turizm Yat.4,443,984,72
Ulusoy Elektrik55,70-1,598,47
Ulusoy Un Sanayi4,90-2,00-3,70
Umpaş Holding1,330,00-49,04
Uşak Seramik2,040,00-12,82
Utopya Turizm23,50-5,62-39,43
Uzertaş Boya40,86-9,76-27,81
Ülker Bisküvi21,48-0,46-3,75
Ünlü Yatırım Holding5,61-2,09

Vakıf Fin. Kir.9,478,35122,30
Vakıf GMYO1,50-0,66-37,47
Vakıf Yat. Ort.6,079,96-17,53
Vakıflar Bankası3,550,00-24,63
Vakko Tekstil13,220,08110,97
Vanet Gıda5,03-2,71-34,93
Verusa Holding47,66-0,795,68
Verusaturk Girisim22,46-2,3571,71
Vestel29,440,8239,79
Vestel Beyaz Eşya45,902,9615,47
Viking Kağıt5,43-1,81-39,67
Yapı ve Kredi Bank.2,14-0,47-28,60
Yaprak Süt ve Besi Çift.29,92-2,73-17,33
Yataş12,84-1,98-11,14
Yayla En. Ür. Tur. ve İnş4,197,44-4,77
Yeni Gimat GMYO13,85-0,4319,48
Yeşil GMYO1,08-1,82-21,74
Yeşil Yapı1,22-3,94-33,70
Yeşil Yatırım Holding2,09-3,24-51,13
Yibitaş İnşaat Malzeme14.000,200,00-10,26
Yonga Mobilya21,20-3,46-28,83
Yükselen Çelik4,96-0,80-5,20
Yünsa11,35-1,05-18,30
Ziraat Gayrimenkul1,610,00

Zorlu Enerji1,93-0,52-30,32
(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com'dan alınmıştır.)

(Son)

Kaynak: AA