Borsada günün ilk yarısı (2) - Son Dakika
Son Dakika Logo
Son Dakika Uygulamayı yükle! YÜKLE

Borsada günün ilk yarısı (2)

Google algoritmasına bırakmayın, okuyacağınız haberi siz seçin! Tıkla ve ekle
Borsada günün ilk yarısı (2)
 Güncelleme: 

Borsa İstanbul Pay Piyasası'nda günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin saat 13.00 itibarıyla son fiyatı ile günlük ve önceki yıl kapanışına göre değişim oranları şöyle: Hisseler Son FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)İş Bankası (A)260.200,0027,98İş Bankası (B)32.

Borsa İstanbul Pay Piyasası'nda günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin saat 13.00 itibarıyla son fiyatı ile günlük ve önceki yıl kapanışına göre değişim oranları şöyle:

Hisseler Son FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
İş Bankası (A)260.200,00

27,98
İş Bankası (B)32.000,000,00-20,99
İş Bankası (C)5,261,15-22,56
İş Bankası (Kur.)419.999,60

10,53
İş Fin.Kir.2,851,06-26,17
İş Girişim9,242,55-51,24
İş GMYO1,860,54-26,77
İş Y. Men. Değ.13,252,71-20,17
İş Yat. Ort.2,751,10-18,23
İşbir Holding5.000,100,5082,65
Işık Plastik34,305,09

Işıklar Enerji Yapı Hol.0,872,35-23,68
İttifak Holding1,401,45-37,22
İz Hayvancılık Tarım18,310,221,72
İzmir Demir Çelik2,310,87-30,20
İzmir Fırça4,932,71-11,33
Jantsa Jant Sanayi73,503,9677,33
Kafein Yazılım24,861,5516,50
Kalekim Kimyevi Maddeler11,720,43

Kaplamin19,220,68-43,14
Kardemir (A)6,491,419,08
Kardemir (B)6,461,2522,58
Kardemir (D)7,272,5425,78
Karel Elektronik33,401,4644,84
Karsan Otomotiv3,651,1112,31
Karsu Tekstil8,248,28-3,63
Kartonsan49,701,72-47,50
Katmerciler Ekipman2,680,00-12,99
Kent Gıda223,001,36-37,29
Kerevitaş Gıda4,301,18-34,65
Kervan Gıda16,55-0,1826,32
Kervansaray Yat. Holding0,60-1,64-52,38
Kiler GMYO1,651,23-34,26
Klimasan Klima19,721,1316,21
Koç Holding20,081,98-1,82
Konfrut Gıda16,180,87-4,26
Kontrolmatik Teknoloji Enerji64,952,69174,28
Konya Çimento1.016,900,58-10,01
Koray GMYO6,507,0846,07
Kordsa Teknik Tekstil19,732,1826,88
Koza Altın106,700,6610,34
Koza Madencilik13,430,98-13,30
Körfez GMYO4,920,61-15,17
Kristal Kola1,800,56-54,08
Kron Telekomünikasyon53,301,5244,68
Kuştur Kuşadası Turizm250,000,0058,93
Kuyumcukent Gayrimenkul2,120,00-7,83
Kütahya Porselen54,701,398,42
Kütahya Şeker16,233,71

Lider Faktoring2,821,44-17,30
Link Bilgisayar30,782,40-2,58
Logo Yazılım36,401,2216,89
Lokman Hekim Sağlık9,300,3229,74
Lüks Kadife46,682,2362,01
Makina Takım2,710,74-20,53
Marka Yatırım Holding4,370,00-32,04
Marmaris Altınyunus179,900,5061,93
Marshall241,500,63-21,26
Martı GMYO1,100,00-56,92
Martı Otel1,880,53-11,74
Matriks Bilgi Dağıtım30,661,93

Mavi Giyim56,202,657,66
Mazhar Zorlu Holding33,960,957,88
Meditera Tıbbi Malzeme Sanayi31,081,24

Mega Polietilen8,17-0,376,66
Menderes Tekstil2,061,98-33,33
Mercan Kimya9,992,99

Merit Turizm16,533,0559,57
Merko Gıda4,994,83-42,25
Metemtur Yatırım5,18-0,38-35,93
Metro Holding1,580,64-24,04
Metro Petrol ve Tesisleri2,321,31-19,72
Metro Yatırım Ortaklığı1,770,00-24,03
Migros Ticaret33,360,30-22,06
Milpa3,821,06-16,96
Mistral GMYO4,100,74-12,95
MLP Sağlık23,040,7915,95
MMC San. ve Tic. Yat.6,20-2,8234,78
Mondi Olmuksan Kağıt ve Ambalaj7,510,81-36,62
Mondi Tire Kutsan7,64-2,430,53
Naturel Enerji35,760,960,71
Naturelgaz7,801,96

Net Holding3,831,8611,66
Netaş Telekom.18,971,12-32,44
Niğbaş Niğde Beton11,301,07-78,27
Nuh Çimento37,763,00-21,38
Nurol GMYO12,130,8366,39
Odaş Elektrik1,841,10-52,82
Orge Enerji Elektrik5,771,0525,09
Orma Orman Mahsulleri29,043,6497,28
Osmanlı Menkul22,500,63-27,28
Ostim Endüstriyel Yat2,202,33-20,11
Otokar273,003,61-10,28
Oyak Çimento6,480,78-26,20
Oyak Yat. Ort.7,000,861,42
Oyak Yatırım Menkul Değerler24,520,08

Oylum Sınai Yatırımlar3,931,55-16,56
Özak GMYO3,99-0,50-21,76
Özbal Çelik Boru12,570,0891,91
Özderici GMYO1,381,47-37,84
Özerden Plastik8,750,57-2,78
Pamukova Elektrik34,500,1261,82
Panora GMYO6,654,7210,50
Papilon Savunma14,280,92-37,26
Park Elek.Madencilik4,671,30-13,04
Parsan27,321,1112,43
Pegasus72,150,42-3,28
Peker GMYO1,01-0,98-55,35
Penguen Gıda2,941,73-41,78
Penta Teknoloji Ürünleri Dağıtım34,000,77

Pera GMYO1,240,81-29,21
Pergamon Dış Ticaret23,701,5429,30
Petkim5,321,536,83
Petrokent Turizm2.341,600,97158,34
Pınar Et ve Un16,701,21-23,69
Pınar Su7,031,01-5,38
Pınar Süt16,841,02-25,32
Plastikkart16,774,1616,06
Polisan Holding2,651,15-31,07
Politeknik Metal354,40-0,70-12,65
Prizma Press Matbaacılık4,121,98-24,82
QNB Finans Fin. Kir.86,003,43-31,36
QNB Finansbank40,38-0,05-42,60
QUA Granite Hayal Yapı ve Ürünleri24,501,91

Ral Yatırım Holding3,72-0,80-16,22
Ray Sigorta10,000,70-35,28
Reysaş GMYO4,562,93-16,33
Reysaş Lojistik3,991,79-22,88
Rhea Girişim1,89-0,53-49,19
Rodrigo Tekstil16,18-1,1018,02
Royal Halı3,202,56-6,98
RTA Laboratuvarları19,97-1,24-34,05
Sabancı Holding9,031,69-18,10
Safkar Ege Soğutmacılık7,191,55-33,92
Sanel Mühendislik4,770,0039,47
Sanifoam Sünger20,06-1,2847,50
Sanko Pazarlama9,330,650,67
Saray Matbaacılık4,201,69-52,11
Sarkuysan11,901,1036,82
Sasa Polyester29,985,79100,07
Say Yenilenebilir Enerji24,302,53185,55
Sekuro Plastik21,181,3451,72
Selçuk Ecza Deposu8,070,88-39,92
Selçuk Gıda4,32-1,14-13,25
Selva Gıda Sanayi6,19-0,16

Senkron Güvenlik28,007,696,63
Serve Film Prodüksiyon15,990,00-0,06
Servet GMYO76,251,40-2,74
Seyitler Kimya16,120,3119,73
Silverline Endüstri6,43-2,43-25,23
Sinpaş GMYO4,314,113,11
Smartiks Yazılım5,571,46-37,13
Sodaş Sodyum Sanayii21,980,00-16,54
Söktaş3,973,39-22,00
Sönmez Filament37,920,58-45,98
Sönmez Pamuklu13,300,00-44,58
Sumaş Suni Tahta58,800,0014,73
Şeker Fin. Kir.5,350,94-16,41
Şekerbank1,020,00-32,45
Şişe Cam7,610,796,29
Şok Marketler Ticaret11,240,81-9,94
T. Halk Bankası4,810,84-13,49
T. Kalkınma ve Yatırım Bankası19,00-0,63-38,83
T.S.K.B.1,231,65-29,57
T.Tuborg16,720,48-7,47
Taç Tarım Ürünleri29,502,57180,15
Tat Gıda8,420,84-27,17
TAV Havalimanları24,741,1416,15
Taze Kuru Gıda202,20-5,95-6,52
Tek-Art Turizm1,440,00-28,71
Tekfen Holding14,411,05-12,13
Teknosa İç ve Dış Ticaret6,661,22-23,09
Temapol Polimer Plastik13,941,9821,22
TGS Dış Ticaret12,091,43-4,88
Tofaş Oto. Fab.30,300,66-1,98
Torunlar GMYO3,170,63-18,72
Trabzon Liman29,621,65-7,78
Trabzonspor Sportif2,871,7717,62
Trend GMYO6,900,29-45,11
TSKB GMYO2,544,96-55,83
Tuğçelik12,484,5254,46
Tukaş6,700,45-30,86
Turcas Petrol3,431,78-29,28
Tureks Turizm Taşımacılık A.Ş.9,960,30

Turkcell15,790,510,61
Tümosan Motor ve Traktör16,411,3616,63
Tüpraş94,450,48-12,55
Türk Hava Yolları13,150,381,86
Türk İlaç Serum28,840,00

Türk Prysmian Kablo12,270,411,72
Türk Telekom6,440,78-20,42
Türk Traktör166,602,71-2,21
Türker Proje Gayrimenkul120,502,216,73
Türkiye Sigorta4,641,09-24,90
Ufuk Yatırım13,332,30-0,52
Ulaşlar Turizm Yat.4,024,42-5,19
Ulusoy Elektrik54,90-0,276,91
Ulusoy Un Sanayi4,842,11-4,88
Umpaş Holding1,261,61-51,72
Uşak Seramik1,741,16-25,64
Utopya Turizm20,006,72-48,45
Uzertaş Boya35,62-2,94-37,07
Ülker Bisküvi19,710,97-11,68
Ünlü Yatırım Holding4,581,78

Vakıf Fin. Kir.8,952,29162,62
Vakıf GMYO1,461,39-39,14
Vakıf Yat. Ort.6,910,88-6,11
Vakıflar Bankası3,521,15-25,27
Vakko Tekstil10,870,8373,46
Vanet Gıda5,010,00-35,19
VBT Yazılım14,439,98

Verusa Holding45,922,551,82
Verusaturk Girisim21,380,9463,46
Vestel31,162,7047,96
Vestel Beyaz Eşya46,141,3619,71
Viking Kağıt5,031,82-44,11
Yapı ve Kredi Bank.2,322,20-22,59
Yaprak Süt ve Besi Çift.34,240,94-5,39
Yataş12,731,27-11,90
Yayla En. Ür. Tur. ve İnş4,080,74-7,27
Yeni Gimat GMYO13,720,7318,36
Yeşil GMYO0,970,00-29,71
Yeşil Yapı1,060,95-42,39
Yeşil Yatırım Holding2,132,40-50,19
Yibitaş İnşaat Malzeme11.750,10

-24,68
Yonga Mobilya21,020,29-29,44
Yükselen Çelik4,900,82-6,34
Yünsa10,96-1,26-21,10
Ziraat Gayrimenkul1,590,00

Zorlu Enerji1,790,56-35,38
(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com'dan alınmıştır.)

(Son)

Kaynak: AA