Yatırımcı rehberi (9) - Son Dakika

Yatırımcı rehberi (9)

30.10.2021 11:09
Yatırımcı rehberi (9)

Borsa İstanbul'da geçen hafta işlem gören hisse senetlerinin kapanış fiyatları ile haftalık ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle: Tüm hisselerKapanış FiyatıHaftalık Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)İş Bankası (A)260.200,0027,98İş Bankası (B)29.

Borsa İstanbul'da geçen hafta işlem gören hisse senetlerinin kapanış fiyatları ile haftalık ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle:

Tüm hisselerKapanış FiyatıHaftalık Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
İş Bankası (A)260.200,00

27,98
İş Bankası (B)29.749,80-0,83-26,54
İş Bankası (C)5,633,68-17,12
İş Bankası (Kur.)370.000,006,25-2,63
İş Fin.Kir.3,060,00-20,73
İş Girişim7,950,13-58,05
İş GMYO1,920,52-24,41
İş Y. Men. Değ.16,007,89-3,60
İş Yat. Ort.2,741,11-18,53
İşbir Holding55,30-3,243,02
Işık Plastik6,200,00

Işıklar Enerji Yapı Hol.0,92-3,16-19,30
İttifak Holding1,23-0,81-44,84
İz Hayvancılık Tarım22,94-4,5827,44
İzmir Demir Çelik2,342,18-29,30
İzmir Fırça5,99-0,667,73
Jantsa Jant Sanayi62,0510,4149,71
Kafein Yazılım20,402,41-4,40
Kalekim Kimyevi Maddeler14,281,85

Kaplamin25,285,60-25,21
Kardemir (A)6,461,738,57
Kardemir (B)6,401,2721,44
Kardemir (D)7,46-0,8029,07
Karel Elektronik8,52-1,0526,70
Karsan Otomotiv3,63-0,2711,69
Karsu Tekstil8,340,12-2,46
Kartal Yenilenebilir Enerji22,1030,77

Kartonsan52,456,26-44,60
Katmerciler Ekipman1,364,62-21,49
Kent Gıda179,500,50-49,52
Kerevitaş Gıda4,242,42-35,56
Kervan Gıda11,53-1,7912,65
Kervansaray Yat. Holding0,74-7,50-41,27
Kiler GMYO2,033,57-19,12
Kızılbük GYO30,006,76

Klimasan Klima10,411,1723,38
Koç Holding23,585,6515,29
Konfrut Gıda4,11-2,38-2,72
Kontrolmatik Teknoloji Enerji73,253,75210,38
Konya Çimento843,202,21-25,38
Koray GMYO7,24-2,2962,70
Kordsa Teknik Tekstil27,607,3977,49
Koza Altın107,304,7910,96
Koza Madencilik16,853,768,78
Körfez GMYO6,8025,9317,24
Kristal Kola1,322,33-56,79
Kron Telekomünikasyon32,920,98-10,64
Kuştur Kuşadası Turizm254,705,3861,92
Kuyas Yatırım2,55-0,3910,87
Kütahya Porselen70,405,1539,54
Kütahya Şeker Fabrikası31,421,35

Lider Faktoring3,09-4,04-9,38
Link Bilgisayar28,281,00-10,50
Logo Yazılım42,50-1,8536,48
Lokman Hekim Sağlık10,300,1945,12
Lüks Kadife46,964,2263,54
Makina Takım3,6011,805,57
Manas Enerji Yönetimi15,771,22

Margün Enerji8,37-0,71

Marka Yatırım Holding4,17-1,18-35,15
Marmaris Altınyunus178,301,6560,49
Marshall246,70-4,60-19,56
Martı GMYO0,911,11-64,36
Martı Otel1,660,61-22,07
Matriks Bilgi Dağıtım22,600,98

Mavi Giyim72,000,7739,51
Mazhar Zorlu Holding31,70-1,250,70
Meditera Tıbbi Malzeme34,34-1,38

Mega Polietilen4,990,40-34,86
Menderes Tekstil2,091,46-32,36
Mercan Kimya10,492,14

Merit Turizm28,3819,24173,96
Merko Gıda4,46-0,22-48,38
Metemtur Yatırım3,070,33-62,03
Metro Holding1,28-0,78-38,46
Metro Petrol ve Tesisleri2,812,55-2,77
Metro Yatırım Ortaklığı1,71-1,16-26,61
Migros Ticaret35,203,10-17,76
Milpa3,86-0,52-16,09
Mistral GMYO4,42-0,90-6,16
MLP Sağlık27,126,4436,49
MMC San. ve Tic. Yat.5,59-1,5821,52
Mondi Olmuksan Kağıt ve Ambalaj6,95-4,27-41,35
Mondi Tire Kutsan8,72-5,7314,74
Nasmed Egepol5,17-0,77

Naturel Enerji33,402,52-5,94
Naturelgaz7,25-0,14

Net Holding4,30-4,2325,36
Netaş Telekom.17,321,88-38,32
Niğbaş Niğde Beton7,68-3,15-85,23
Nuh Çimento43,58-0,64-9,26
Nurol GMYO15,605,12113,99
Odaş Elektrik1,400,00-52,11
Orçay Ortaköy Çay Sanayi13,570,30

Orge Enerji Elektrik5,963,1129,21
Orma Orman Mahsulleri28,447,7393,21
Osmanlı Menkul24,202,51-21,29
Ostim Endüstriyel Yat1,792,29-23,30
Otokar337,00-0,2410,75
Oyak Çimento6,882,23-21,64
Oyak Yat. Ort.6,870,29-0,46
Oyak Yatırım Menkul29,220,55

Oylum Sınai Yatırımlar8,061,1371,13
Özak GMYO5,131,580,59
Özbal Çelik Boru16,67-0,06154,50
Özderici GMYO1,611,26-27,48
Özerden Plastik7,370,68-18,11
Pamel Elektrik64,501,18202,53
Panora GMYO6,19-2,215,44
Papilon Savunma13,203,04-41,95
Park Elek.Madencilik4,921,86-8,38
Parsan31,046,5227,74
Pegasus79,651,276,77
Peker GMYO0,960,00-58,96
Penguen Gıda3,8813,45-23,17
Penta Teknoloji Ürünleri Dağıtım226,4023,58

Pera GMYO1,6218,25-7,52
Pergamon Dış Ticaret23,542,6228,43
Petkim6,531,0831,12
Petrokent Turizm3.550,001,43291,66
Pınar Et ve Un16,682,65-23,78
Pınar Su3,900,78-4,04
Pınar Süt16,07-2,61-28,74
Plastikkart17,69-6,4024,19
Polisan Holding2,740,74-28,73
Politeknik Metal332,902,12-17,95
Prizma Press Matbaacılık3,82-3,54-30,29
QNB Finans Fin. Kir.66,203,20-47,17
QNB Finansbank35,203,23-49,96
QUA Granite Hayal Yapı11,222,47

Ral Yatırım Holding6,5012,4646,40
Ray Sigorta9,561,38-38,12
Reysaş GMYO2,892,85-10,85
Reysaş Lojistik5,13-1,54-0,85
Rhea Girişim2,3025,00-38,17
Rodrigo Tekstil13,375,36-2,48
Royal Halı2,99-1,97-13,08
RTA Laboratuvarları21,260,85-29,79
Sabancı Holding11,125,300,85
Safkar Ege Soğutmacılık7,353,52-32,44
Sanel Mühendislik4,98-0,2045,61
Sanifoam Sünger28,0014,01105,88
Sanko Pazarlama9,71-0,614,77
Saray Matbaacılık3,902,36-55,53
Sarkuysan18,4824,78112,48
Sasa Polyester31,049,84107,15
Say Yenilenebilir Enerji21,200,76149,12
Sekuro Plastik19,190,6837,46
Selçuk Ecza Deposu8,893,25-33,81
Selçuk Gıda4,25-1,85-14,66
Selva Gıda Sanayi10,9133,05

Senkron Güvenlik27,40-7,874,34
Serve Film Prodüksiyon14,10-7,24-11,88
Servet GMYO67,95-0,59-13,33
Seyitler Kimya16,254,7720,70
Silverline Endüstri5,150,78-40,12
Sinpaş GMYO4,030,25-3,59
Smartiks Yazılım5,270,00-40,52
Sodaş Sodyum Sanayii24,582,42-6,67
Söktaş2,92-4,89-10,17
Sönmez Filament26,10-3,62-50,93
Sönmez Pamuklu14,335,37-40,29
Sumaş Suni Tahta85,500,7167,61
Şeker Fin. Kir.4,911,66-23,28
Şekerbank1,011,00-33,11
Şişe Cam8,661,4120,96
Şok Marketler Ticaret11,100,00-11,06
T. Halk Bankası4,430,45-20,32
T. Kalkınma ve Yatırım Bankası20,98-6,09-32,45
T.S.K.B.1,291,57-26,14
T.Tuborg16,041,13-9,54
Taç Tarım Ürünleri23,40-1,60122,22
Tat Gıda9,57-5,62-17,22
TAV Havalimanları26,583,4224,79
Tek-Art Turizm1,23-0,81-39,11
Tekfen Holding15,132,65-7,74
Teknosa İç ve Dış Ticaret6,191,64-28,52
Temapol Polimer Plastik14,241,3523,83
Tetamat Gıda Yatırımları192,201,80-11,14
TGS Dış Ticaret16,0413,1226,20
Tofaş Oto. Fab.58,800,9490,22
Torunlar GMYO3,791,07-2,82
Trabzon Liman29,940,74-6,79
Trabzonspor Sportif5,4234,49122,13
Trend GMYO6,442,22-48,77
TSKB GMYO2,89-5,25-40,12
Tuğçelik14,079,5874,13
Tukaş6,751,05-30,34
Turcas Petrol3,560,00-26,60
Tureks Turizm Taşımacılık12,124,57

Turkcell15,29-1,502,51
Tümosan Motor ve Traktör16,013,3613,79
Tüpraş139,800,4329,44
Türk Hava Yolları14,975,8715,96
Türk İlaç Serum9,82-7,01

Türk Prysmian Kablo22,6012,6687,36
Türk Telekom7,530,40-4,68
Türk Traktör164,90-4,13-3,21
Türker Proje Gayrimenkul139,602,6523,65
Türkiye Sigorta4,89-4,12-20,85
Ufuk Yatırım21,62-2,6161,34
Ulaşlar Turizm Yat.3,87-4,91-8,73
Ulusoy Elektrik51,250,69-0,19
Ulusoy Un Sanayi5,221,362,58
Umpaş Holding1,29

-50,57
Uşak Seramik1,640,61-29,91
Utopya Turizm18,98-2,57-51,08
Uzertaş Boya28,78-4,00-49,15
Ülker Bisküvi20,182,49-9,58
Ünlü Yatırım Holding5,721,06

Vakıf Fin. Kir.6,48-0,6190,14
Vakıf GMYO1,582,60-34,13
Vakıf Yat. Ort.6,101,16-17,12
Vakıflar Bankası3,440,29-26,96
Vakko Tekstil9,341,9749,05
Vanet Gıda5,801,40-24,97
VBT Yazılım20,700,88

Verusa Holding45,603,351,15
Verusaturk Girisim20,365,0656,04
Vestel25,342,6741,23
Vestel Beyaz Eşya6,152,5538,56
Viking Kağıt6,310,16-29,89
Yapı ve Kredi Bank.2,735,81-8,91
Yaprak Süt ve Besi Çift.30,420,53-15,95
Yataş13,364,46-5,58
Yayla En. Ür. Tur. ve İnş3,220,94-26,82
Yeni Gimat GMYO15,070,4730,00
Yeo Teknoloji68,203,88

Yeşil GMYO0,902,27-34,78
Yeşil Yapı1,07-0,93-41,85
Yeşil Yatırım Holding2,060,00-51,83
Yibitaş İnşaat Malzeme10.100,001,00-35,26
Yonga Mobilya19,492,31-34,57
Yükselen Çelik5,261,741,24
Yünsa11,52-13,71-17,07
Ziraat GMYO2,0022,70

Zorlu Enerji1,644,46-35,15

(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com'dan alınmıştır.)

(Sürecek)

YORUMLAR
500
Bu haftanın kazananları altın, döviz ve borsa yatırımcıları oldu! Bu haftanın kazananları altın, döviz ve borsa yatırımcıları oldu! Alanya Turizm ve Sanat Festivali yörük göçüyle başladı Alanya Turizm ve Sanat Festivali yörük göçüyle başladı
Kaynak: AA

Son Dakika Ekonomi Yatırımcı rehberi (9) - Son Dakika


Advertisement