Almanya'nın En Güzel Türk Kızı: Aslı Cankat - Son Dakika

Almanya'nın En Güzel Türk Kızı: Aslı Cankat

13.10.2014 14:57

1

Almanya'da düzenlenen Miss Turkuaz 2014 Güzellik Yarışması'nda Aslı Cankat birinci seçildi.

2
Ekip Group tarafından beşincisi organize edilen yarışmanın finali Gelsenkirchen kentindeki Hans Sachs Haus adını taşıyan belediye binasının fuaye salonunda yapıldı. 20 yarışmacının katıldığı ve "Almanya'nın renkleri" sloganıyla hazırlanan yarışmanın finalinde 24 yaşındaki aslı Cankat birinci, 22 yaşındaki Cansu Ezim ve 21 yaşındaki Yasemin Akan ikinci, 22 yaşındaki Aylin Sezgin ise üçüncü seçildi.

3
Geçen yıl "Miss Turkuaz" seçilen Elif Özkan'ın elinden birincilik tacını takan Aslı Cankat, "Çok mutluyum. Sanki rüyadayım. Çok sevinçliyim'' dedi.

4
Ekip Group Başkanı Yıldıray Cengiz de bu yıl ilk defa kendisinin sahneye çıkarak kazananların isminin yazılı olduğu zarfı sunuculara verdiğini belirterek, ''Bu yıl iki ikincimiz oldu. Jüri ikincileri belirlerken ikisine de 330 puan verdi.

5
Bizim için de ilk kez yaşanan bir olay. Ancak çok iyi bir yarışma oldu'' ifadelerini kullandı.

6
Yarışmada ayrıca Yasemin Aşkın "Top Model Miss Turkuaz", Özge Güneş "Miss İntercontinantel Turkuaz", Yasemin Akan ise "Miss Continantel" özel ödülü ile ödüllendirildi.

7
8
9
10
11

Son Dakika Almanya'nın En Güzel Türk Kızı: Aslı Cankat - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Sauna keyfi yapan 42 yaşındaki şarkıcı kağıt kadar ince bikinisiyle poz verdi Çıplak poz veren ünlü sporcu Paige VanZant hırsızlık kurbanı oldu! Video ile verdiği tavsiye şaşırttı Gözlerini gökyüzünden alamadılar! Şehir halkı telefon ellerinde dakikalarca bu halde kaldı Yaptığı tek şey paylaşmak! 15 milyon takipçisine yine can alıcı pozuyla teşekkür etti Sular çekilince gün yüzüne çıktı! Köylüler gördükleri manzara karşısında isyan etti