Son Dakika Haberleri: 'Bez Bebek'in Zeynep'i Şimdi Ne Yapıyor?

'Bez Bebek'in Zeynep'i Şimdi Ne Yapıyor?

2 yıl önce

Bez bebeğin Zeynep'i Yeliz Tektaş'ın şimdiki halini görenler gözlerini alamıyor. 2007 yılında 'Bez bebek' dizisiyle tanınan Yeliz Tektaş fiziği ve güzel yüzüyle adeta can yakıyor...

1
Yeliz Tektaş, 'Bez Bebek'teki 'Zeynep' rolünden sonra Pis Yedili'de 'Beril' karakterine hayat verdi. Son olarak 'Ben de özledim' dizisinde Osman Sonant'ın kızının gelecekteki hali 'Mercan'ı canlandırdı.

2
İstanbul'da ailesiyle yaşayan Yeliz Tektaş bir süre modellik yaptıktan sonra organizasyon işine girdi. Hayatının daha düzenli olmasını istediği için bir şirkette genel müdür asistanı olarak çalışmaya başladı.

3
03.07.1992 doğumlu olan Yeliz Tektaş, aynı zamanda üniversite öğrencisi.

4
Tektaş eğitim hayatı için şöyle diyor, "Üniversiteyi hala bitiremedim. Okumak çok güzel lakin ben hep kendi hayatımda işlerimi ön planda tuttum. Sürekli, "Kendi paramı kazanmalıyım" kafasındaydım. Bu yüzden de hem çalışıyor hem de üniversite okumaya çalışıyorum." Yeliz Tektaş son zamanlarda çevresinden aldığı olumlu tepkiler nedeniyle modelliğe tekrar dönmeyi düşünüyor.

5
İşte Yeliz Tektaş'ın şimdiki hali...

6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17Haber Yayın Tarihi: 27.01.2018 08:35 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Rus Barbie olarak ünlenmişti! Siz ona bir de şimdi bakın Game of Thrones'un Khaleesi'si Emilia Clarke'dan olay sevişme sahnesi itirafı: Babama izletmedim! +18 sahneleriyle tepki çeken Sibel Kekilli beyazperdede! Yeni projesini Instagram ele verdi Çorum'da ürküten keşif! Yol çalışmasında 2 bin yıllık insan iskeleti bulundu Türkan Şoray'ın kızı Yağmur Ünal'a bakın! Güzelliğiyle annesini aratmıyor