Doğum günü hediyesi olarak DNA testi yaptırdılar! Çıkan sonuçla iki sevgilinin hayatı altüst oldu - Son Dakika

Doğum günü hediyesi olarak DNA testi yaptırdılar! Çıkan sonuçla iki sevgilinin hayatı altüst oldu

14.04.2021 11:20

Amerikalı TikTok kullanıcısı bir kadın, doğum günü için bir DNA test kiti satın aldıktan sonra sevgilisinin kuzeni olduğunu öğrendi.

1
22 yaşındaki Amerikalı TikTok kullanıcısı, viral olan videoda bir sürprizle hayatının en şoke edici gerçeğini öğrendiğini açıkladı.

2
Geçen yıl doğum günü için sevgilisinin kendisine evde yapılan DNA testi setlerinden aldığını belirten genç kadın, sevgilisiyle kuzen olduğunu öğrendiğini açıkladı.
3
Evde yaptıkları testin sonucunu bir ay sonra alan genç kadın, "Sonuçları bir ay sonra geri aldık ve akraba listesine bakıyordum, erkek arkadaşıma döndüm ve dedim ki 'Seninle aynı adı taşıyan biriyle akrabayım" ifadelerini kullandı. Aslında o şekilde kuzen olduklarını öğrendiklerini söyledi.

4
DNA testini aldıkları şirket ikilinin üçüncü dereceden kuzen olduğunu söylese de kadın ikinci dereceden kuzen olma ihtimallerinin daha yüksek olduğunu belirtiyor. Kuzen olmalarına rağmen ikili 4 ay daha birlikte kalmış ancak daha sonra başka nedenlerden dolayı ayrılmışlar.
5
6
7

Son Dakika Doğum günü hediyesi olarak DNA testi yaptırdılar! Çıkan sonuçla iki sevgilinin hayatı altüst oldu - Son Dakika


YORUMLAR (8)
  • Ottoman : Tıktok yasaklansın ülkemizde devletin görevi hakını korumak deyilmi ee sıkıntı bizim halkımız kuru takıntı geçmişini unutmuş, ya yok diyecek bir şey Cevap Yaz 2 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Takipçilerinin bayramını bornozlu pozuyla kutlayan Fahriye Evcen eleştirilerin hedefi oldu Dünya sustu o susmadı! Çocukların öldüğü savaşa Rihanna'dan tepki İsrail'in hain saldırılarına direnen Mescid-i Aksa'da tekbirler göğü inletti! 100 binler bayram sabahı kıyama durdu 16 karısı, 151 çocuğu var! Ailesini genişletmek isteyen yaşlı adam her gece dört eşiyle ilişkiye giriyor Kleopatra'nın arılarla fantezisinden, Nil Nehri'ne karşı toplu cinsel tatmine! İşte Antik Mısır'ın sapkınlıkları
Advertisement