Osmanlı torunu Boris Johnson'a göğüslerini gösteren ünlü güzel çıplak poz verdi! - Son Dakika

Osmanlı torunu Boris Johnson'a göğüslerini gösteren ünlü güzel çıplak poz verdi!

17.09.2019 08:56

Osmanlı torunu olarak bilinen İngiltere başbakanı Boris Johnson'a, özel bir davette göğüslerini gösteren televizyon yıldızı Katie Price, Tayland'da çıplak poz verdi.

1
Geçtiğimiz günlerde kalça kaldırma ve göğüs büyütme gibi çeşitli estetik operasyonlar için Türkiye'ye gelen Katie Price, Tayland'da bir çekim için kamera karşısına geçti.
2
Çıplak vücudu üzerine giydiği balıkçı ağından bozma bluzu ile denizde eğlenip poz verdi.
3
41 yaşındaki, 5 çocuk annesi Katie Price, yeni yaptırdığı göğüsleriyle Tayland sularında gerine gerine birbirinden ateşli pozlar verdi.
4
5

Son Dakika Osmanlı torunu Boris Johnson'a göğüslerini gösteren ünlü güzel çıplak poz verdi! - Son Dakika

YORUMLAR (6)
  • DEİST.: yurdum insanı okuma özürlü olduğu için haberi sonuna kadar okumamış ama yorum yazmış. öğrenmeden düşünmek salaklık,düşünmeden öğrenmek ise tehlikelidir. üzülme snem senin gibi çok var bu ülkede.teneke gibi ses çıkaran ama içi boş olan. Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Ormanda yürüyüş yapan hemşireye önce tecavüz etti, ardından arabayla üstünden geçti Türkiye'de nadir görülen manzara! İki adımla şehir değiştiriyorlar "Ronaldo'ya karşı koyamam" diyen G.Saray'ın eski yengesi, yeniden evlenmeye hazır Cinsel içerikli videolarından servet kazanan pilot sonunda patladı: Beni kullandılar Arka Sokaklar'ın Zeliş'i dekolteli poz verdi, takipçileri tek bir şeye takıldı