Son Dakika Haberleri: Osmanlı torununa göğüslerini gösteren ünlü şarkıcı Katie Price, Marmaris'te üstsüz görüntülendi!

Osmanlı torununa göğüslerini gösteren ünlü şarkıcı Katie Price, Marmaris'te üstsüz görüntülendi!

2 ay önce

Osmanlı torunu olarak bilinen ünlü diplomat Boris Johnson'a, özel bir davette göğüslerini gösteren televizyon yıldızı Katie Price, Marmaris'te üstsüz güneşlenirken görüntülendi.

1
Türkiye'de yaptırdığı estetik operasyonlarla gündeme gelen televizyon yıldızı Katie Price, bu yaz tatil için Marmaris'i tercih etti.
2
Yine Türkiye'de yaptırdığı göğüs ve kalça kaldırma operasyonları sonrası, soluğu Marmaris'te alan yıldız, kısmen görme engelli ve otistik olan oğlu ile güneşin tadını doyasıya çıkardı.
3
Bir ara bikinisinin üstünü çıkararak güneşlenmeye başlayan Price, kameralara böyle yakalandı.
4
Ayrıca Price, Instagram hesabında paylaştığı bir hikayeyle, yarın sabah Marmaris'ten ayrılacağı için çok üzgün olduğunu ve burayı çok özleyeceğini yazdı.
5
41 yaşındaki Birleşik Krallık doğumlu şarkıcı, İtalya'da lüks bir villada gerçekleşen özel bir davette, 'Osmanlı torunu' olarak bilinen ünlü diplomat Boris Johnson'a göğüslerini çıkarıp sallamıştı.
6
Price'ın bu hareketi davetliler arasında buz gibi bir hava yaratırken, ünlü şarkıcı villada bulunan korumalar tarafından dışarı çıkarılmıştı.

7
8Haber Yayın Tarihi: 04.09.2019 12:25 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Cem Yılmaz'la ilişkisi biten Defne Samyeli'nden ayrılık sonrası ilk paylaşım! Hayranlarına kötü haber! Reyting rekortmeni dizi için ATV'den şaşırtan karar Taraftarların ''Göğüslerini aç'' tezahüratı yaptığı spor spikerine bir darbe daha! Mahsun Kırmızıgül'ün gerçek adını duyan şoke oluyor! İşte ünlülerin gerçek isimleri Canan Karatay'dan dikkat çeken açıklama: Gençlerimizin ölüm sebebidir!