Ünlü basketbolcu Valentina Vignali, çırılçıplak soyunup poz verdi! Beğeni butonu çöktü - Son Dakika

Ünlü basketbolcu Valentina Vignali, çırılçıplak soyunup poz verdi! Beğeni butonu çöktü

30 gün önce

İtalyan güzeli basketbolcu Valentina Vignali, Instagram hesabında paylaştığı çırılçıplak fotoğrafıyla ağızları açık bıraktı. Vignali'nin bu cesur pozuna binlerce beğeni ve yorum yağdı.

1
28 yaşındaki İtalyan basketçi Valentina Vignali'nin, sosyal medyadaki son fotoğrafı son pozu hayranlarının ağzını açık bıraktı.
2
Basketbolun ateşli kızı olarak da tanınan Azzurra Basket VCO'da forvet oyuncusu olan Vignali, bu sefer sınır tanımadığını gösterdi.
3
Instagram'da 2,3 milyon takipçisi olan Vignali, göğüslerini elleriyle kapadı ve siyah bir şapkayla cinsel organını gizledi. Bu fotoğrafına binlerce beğeni yağdı ve hayranlarından birçok güzel yorum aldı.
4
Erkeklerin aklında basketbol yada futbol oynayan kızların güzel olmadığı algısı olsa da tek başına bütün bu algıyı değiştirebilecek olan İtalyan basketbolcu Vignali dikkatleri üzerine çekiyor.
5
İşte Valentina Vignali'nin diğer Instagram pozları...
İşte Valentina Vignalinin diğer Instagram pozları...
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23

Haber Yayın Tarihi: 21.01.2020 03:31 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Yaptığı gafla olay olan Tuvana Türkay'ın ablasını gören şoke oluyor! Bakın kim çıktı Suudi eşcinsel çift, idam cezasından kaçarak aşklarını ilan etti Türkiye'nin konuştuğu Atakan Kayalar kristal çocuk mu? Kristal çocuk nedir? Bu köyde 10 yıldır tek erkek bebek dünyaya gelmiyor! Ünlü yönetmenin 23 yaşındaki kızı yetişkin film yıldızı oldu!