Ünlü basketbolcu Valentina Vignali, çırılçıplak soyunup poz verdi! Beğeni butonu çöktü - Son Dakika

Ünlü basketbolcu Valentina Vignali, çırılçıplak soyunup poz verdi! Beğeni butonu çöktü

21.01.2020 15:31

İtalyan güzeli basketbolcu Valentina Vignali, Instagram hesabında paylaştığı çırılçıplak fotoğrafıyla ağızları açık bıraktı. Vignali'nin bu cesur pozuna binlerce beğeni ve yorum yağdı.

1
28 yaşındaki İtalyan basketçi Valentina Vignali'nin, sosyal medyadaki son fotoğrafı son pozu hayranlarının ağzını açık bıraktı.
2
Basketbolun ateşli kızı olarak da tanınan Azzurra Basket VCO'da forvet oyuncusu olan Vignali, bu sefer sınır tanımadığını gösterdi.
3
Instagram'da 2,3 milyon takipçisi olan Vignali, göğüslerini elleriyle kapadı ve siyah bir şapkayla cinsel organını gizledi. Bu fotoğrafına binlerce beğeni yağdı ve hayranlarından birçok güzel yorum aldı.
4
Erkeklerin aklında basketbol yada futbol oynayan kızların güzel olmadığı algısı olsa da tek başına bütün bu algıyı değiştirebilecek olan İtalyan basketbolcu Vignali dikkatleri üzerine çekiyor.
5
İşte Valentina Vignali'nin diğer Instagram pozları...
İşte Valentina Vignalinin diğer Instagram pozları...
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23

Son Dakika Ünlü basketbolcu Valentina Vignali, çırılçıplak soyunup poz verdi! Beğeni butonu çöktü - Son Dakika


YORUMLAR (11)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Evli öğretmen, öğrencisiyle ilişkiye girdikten sonra polise teslim oldu Yıllar sonra ekranlara dönen Memoli yeni imajıyla tam not aldı Bahçıvan evin hanımına göz dikti! Önce tecavüz edip sonra gözünü kırpmadan öldürdü Müstehcen pozlarıyla milyonlarca takipçisini mest eden fenomene Tiktok'tan kötü haber Yıldız futbolcu McKennie, gözlerini Can Yaman'ın sevgilisi Diletta'nın kalçalarından alamadı