Borsada günün ilk yarısı (2) - Son Dakika
Son Dakika Logo
Son Dakika Uygulamayı yükle! YÜKLE

Borsada günün ilk yarısı (2)

Google algoritmasına bırakmayın, okuyacağınız haberi siz seçin! Tıkla ve ekle
Borsada günün ilk yarısı (2)
 Güncelleme: 

Borsa İstanbul Pay Piyasası'nda günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin saat 13.00 itibarıyla son fiyatı ile günlük ve önceki yıl kapanışına göre değişim oranları şöyle: Hisseler Son FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)İş Bankası (A)260.200,0027,98İş Bankası (B)31.

Borsa İstanbul Pay Piyasası'nda günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin saat 13.00 itibarıyla son fiyatı ile günlük ve önceki yıl kapanışına göre değişim oranları şöyle:

Hisseler Son FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
İş Bankası (A)260.200,00

27,98
İş Bankası (B)31.555,00-6,09-22,09
İş Bankası (C)5,25-0,38-22,71
İş Bankası (Kur.)420.000,00

10,53
İş Fin.Kir.2,85-0,70-26,17
İş Girişim9,07-0,11-52,14
İş GMYO1,860,54-26,77
İş Y. Men. Değ.12,94-2,27-22,04
İş Yat. Ort.2,74-1,44-18,53
İşbir Holding5.000,00-5,6682,64
Işık Plastik32,32-1,16

Işıklar Enerji Yapı Hol.0,86-1,15-24,56
İttifak Holding1,37-1,44-38,57
İz Hayvancılık Tarım18,423,022,33
İzmir Demir Çelik2,32-0,85-29,90
İzmir Fırça4,88-3,37-12,23
Jantsa Jant Sanayi70,25-2,0269,49
Kafein Yazılım24,56-2,0015,09
Kalekim Kimyevi Maddeler11,69-2,26

Kaplamin19,36-2,22-42,72
Kardemir (A)6,491,889,08
Kardemir (B)6,461,2522,58
Kardemir (D)7,180,0024,22
Karel Elektronik33,88-0,8246,92
Karsan Otomotiv3,62-0,8211,38
Karsu Tekstil7,65-0,26-10,53
Kartonsan49,10-1,25-48,14
Katmerciler Ekipman2,72-2,16-11,69
Kent Gıda226,500,00-36,30
Kerevitaş Gıda4,250,00-35,41
Kervan Gıda16,60-1,2526,70
Kervansaray Yat. Holding0,61-1,61-51,59
Kiler GMYO1,63-1,21-35,06
Klimasan Klima19,74-0,8016,32
Koç Holding19,801,49-3,19
Konfrut Gıda15,95-2,09-5,62
Kontrolmatik Teknoloji Enerji63,40-2,98167,74
Konya Çimento1.042,104,36-7,78
Koray GMYO5,764,3529,44
Kordsa Teknik Tekstil19,50-1,5625,40
Koza Altın104,30-0,487,86
Koza Madencilik13,23-0,97-14,59
Körfez GMYO5,021,21-13,45
Kristal Kola1,82-1,09-53,57
Kron Telekomünikasyon52,25-1,3241,83
Kuştur Kuşadası Turizm250,00-3,0358,93
Kuyumcukent Gayrimenkul2,120,47-7,83
Kütahya Porselen54,102,857,23
Kütahya Şeker15,81-2,65

Lider Faktoring2,77-5,78-18,77
Link Bilgisayar29,94-0,80-5,24
Logo Yazılım36,22-0,8216,31
Lokman Hekim Sağlık9,27-1,1729,32
Lüks Kadife44,74-2,9155,28
Makina Takım2,72-1,81-20,23
Marka Yatırım Holding4,370,23-32,04
Marmaris Altınyunus178,60-4,4460,76
Marshall236,00-1,67-23,05
Martı GMYO1,082,86-57,71
Martı Otel1,90-6,40-10,80
Matriks Bilgi Dağıtım30,40-1,75

Mavi Giyim55,25-0,455,84
Mazhar Zorlu Holding33,48-2,736,35
Meditera Tıbbi Malzeme Sanayi31,12-1,89

Mega Polietilen8,21-1,207,18
Menderes Tekstil2,040,99-33,98
Mercan Kimya9,84-1,70

Merit Turizm13,90-4,7334,18
Merko Gıda4,77-2,85-44,79
Metemtur Yatırım5,08-1,17-37,17
Metro Holding1,60-0,62-23,08
Metro Petrol ve Tesisleri2,39-0,42-17,30
Metro Yatırım Ortaklığı1,78-1,11-23,61
Migros Ticaret33,401,71-21,96
Milpa3,840,26-16,52
Mistral GMYO4,17-2,80-11,46
MLP Sağlık22,860,0015,05
MMC San. ve Tic. Yat.6,49-0,1541,09
Mondi Olmuksan Kağıt ve Ambalaj7,38-1,20-37,72
Mondi Tire Kutsan7,531,07-0,92
Naturel Enerji35,86-0,720,99
Naturelgaz7,74-0,51

Net Holding3,81-2,8111,08
Netaş Telekom.18,88-1,62-32,76
Niğbaş Niğde Beton11,20-3,11-78,46
Nuh Çimento37,00-2,53-22,96
Nurol GMYO11,98-0,6664,33
Odaş Elektrik1,84-1,60-52,82
Orge Enerji Elektrik5,61-0,8821,63
Orma Orman Mahsulleri29,800,34102,45
Osmanlı Menkul22,68-1,90-26,70
Ostim Endüstriyel Yat2,18-1,36-20,84
Otokar265,40-0,93-12,78
Oyak Çimento6,47-0,15-26,31
Oyak Yat. Ort.6,99-1,551,27
Oyak Yatırım Menkul Değerler24,600,16

Oylum Sınai Yatırımlar3,90-2,74-17,20
Özak GMYO4,031,00-20,98
Özbal Çelik Boru12,57-4,0591,91
Özderici GMYO1,38-2,82-37,84
Özerden Plastik8,80-0,68-2,22
Pamukova Elektrik35,00-2,4064,17
Panora GMYO6,29-0,474,52
Papilon Savunma14,191,72-37,65
Park Elek.Madencilik4,69-0,85-12,66
Parsan26,62-0,459,55
Pegasus72,000,49-3,49
Peker GMYO1,02-9,73-54,91
Penguen Gıda2,88-1,71-42,97
Penta Teknoloji Ürünleri Dağıtım33,40-0,65

Pera GMYO1,22-1,61-30,35
Pergamon Dış Ticaret24,185,5931,92
Petkim5,300,196,43
Petrokent Turizm2.335,00-0,64157,61
Pınar Et ve Un16,61-2,24-24,10
Pınar Su7,152,44-3,77
Pınar Süt16,74-1,36-25,76
Plastikkart16,11-1,4711,49
Polisan Holding2,640,38-31,33
Politeknik Metal354,50-0,14-12,62
Prizma Press Matbaacılık4,10-1,20-25,18
QNB Finans Fin. Kir.83,150,00-33,64
QNB Finansbank40,70-0,25-42,15
QUA Granite Hayal Yapı ve Ürünleri24,64-2,99

Ral Yatırım Holding3,70-2,37-16,67
Ray Sigorta9,83-2,67-36,38
Reysaş GMYO4,49-1,97-17,61
Reysaş Lojistik3,97-1,49-23,27
Rhea Girişim1,81-2,16-51,34
Rodrigo Tekstil15,52-2,3313,20
Royal Halı3,16-1,25-8,14
RTA Laboratuvarları20,64-2,64-31,84
Sabancı Holding8,960,22-18,74
Safkar Ege Soğutmacılık7,10-1,39-34,74
Sanel Mühendislik4,801,4840,35
Sanifoam Sünger19,03-7,1739,93
Sanko Pazarlama9,27-0,860,02
Saray Matbaacılık4,053,05-53,82
Sarkuysan11,54-0,6932,68
Sasa Polyester26,40-0,2376,18
Say Yenilenebilir Enerji23,30-0,60173,80
Sekuro Plastik20,50-0,1046,85
Selçuk Ecza Deposu7,94-0,75-40,89
Selçuk Gıda4,33-3,78-13,05
Selva Gıda Sanayi6,22-3,57

Senkron Güvenlik26,00-1,89-0,99
Serve Film Prodüksiyon16,20-2,471,25
Servet GMYO76,40-2,05-2,55
Seyitler Kimya16,130,0019,81
Silverline Endüstri6,35-2,16-26,16
Sinpaş GMYO4,053,32-3,11
Smartiks Yazılım5,43-2,69-38,71
Sodaş Sodyum Sanayii21,803,61-17,22
Söktaş3,96-2,22-22,20
Sönmez Filament38,78-0,41-44,76
Sönmez Pamuklu13,00-4,41-45,83
Sumaş Suni Tahta59,50-0,5816,10
Şeker Fin. Kir.5,38-2,36-15,94
Şekerbank1,02-0,97-32,45
Şişe Cam7,630,396,57
Şok Marketler Ticaret11,240,72-9,94
T. Halk Bankası4,860,41-12,59
T. Kalkınma ve Yatırım Bankası19,62-1,41-36,83
T.S.K.B.1,21-1,63-30,72
T.Tuborg16,700,00-7,58
Taç Tarım Ürünleri28,761,63173,12
Tat Gıda8,38-1,41-27,52
TAV Havalimanları24,68-0,7215,87
Taze Kuru Gıda210,006,33-2,91
Tek-Art Turizm1,45-2,03-28,22
Tekfen Holding14,41-0,55-12,13
Teknosa İç ve Dış Ticaret6,64-1,78-23,32
Temapol Polimer Plastik13,960,7221,39
TGS Dış Ticaret12,354,66-2,83
Tofaş Oto. Fab.30,26-0,20-2,11
Torunlar GMYO3,211,26-17,69
Trabzon Liman29,00-1,23-9,71
Trabzonspor Sportif2,70-1,1010,66
Trend GMYO6,94-0,72-44,79
TSKB GMYO2,45-2,78-57,39
Tuğçelik11,89-2,3047,15
Tukaş6,69-0,15-30,96
Turcas Petrol3,37-1,46-30,52
Tureks Turizm Taşımacılık A.Ş.9,95-1,09

Turkcell15,690,13-0,02
Tümosan Motor ve Traktör16,38-2,0316,42
Tüpraş94,500,00-12,50
Türk Hava Yolları13,21-0,232,32
Türk İlaç Serum28,66-2,52

Türk Prysmian Kablo12,34-1,522,30
Türk Telekom6,460,78-20,17
Türk Traktör163,50-1,68-4,03
Türker Proje Gayrimenkul118,60-1,505,05
Türkiye Sigorta4,62-1,07-25,22
Ufuk Yatırım12,95-1,07-3,36
Ulaşlar Turizm Yat.3,92-2,24-7,55
Ulusoy Elektrik53,95-2,625,06
Ulusoy Un Sanayi4,800,63-5,67
Umpaş Holding1,220,00-53,26
Uşak Seramik1,74-2,79-25,64
Utopya Turizm19,50-0,51-49,74
Uzertaş Boya33,60-6,67-40,64
Ülker Bisküvi19,84-0,35-11,10
Ünlü Yatırım Holding4,55-1,94

Vakıf Fin. Kir.8,670,00154,40
Vakıf GMYO1,45-0,68-39,55
Vakıf Yat. Ort.7,002,79-4,89
Vakıflar Bankası3,510,86-25,48
Vakko Tekstil10,700,3870,75
Vanet Gıda4,91-1,80-36,48
VBT Yazılım13,13-4,30

Verusa Holding45,10-0,310,00
Verusaturk Girisim20,88-1,5159,63
Vestel30,340,0744,06
Vestel Beyaz Eşya45,780,1318,77
Viking Kağıt4,97-0,40-44,78
Yapı ve Kredi Bank.2,24-1,32-25,26
Yaprak Süt ve Besi Çift.33,067,20-8,65
Yataş12,53-1,10-13,29
Yayla En. Ür. Tur. ve İnş4,034,13-8,41
Yeni Gimat GMYO13,77-0,4318,79
Yeşil GMYO0,98-1,01-28,99
Yeşil Yapı1,08-2,70-41,30
Yeşil Yatırım Holding2,07-2,82-51,59
Yibitaş İnşaat Malzeme11.750,10-0,47-24,68
Yonga Mobilya21,00-1,50-29,50
Yükselen Çelik4,93-1,00-5,77
Yünsa10,92-0,27-21,39
Ziraat Gayrimenkul1,59-0,63

Zorlu Enerji1,79-0,56-35,38
(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com'dan alınmıştır.)

(Son)

Kaynak: AA