Amerikalı TV Yıldızı Oprah Winfrey'den Bomba Açıklamalar - Son Dakika

Amerikalı TV Yıldızı Oprah Winfrey'den Bomba Açıklamalar

7 yıl önce

Ünlü televizyon yorumcusu, kendisi hakkında yaptığı bu ilginç yorumla gündeme oturdu.

1
Ünlü televizyoncu Oprah Winfrey, kendisi hakkında yaptığı ilginç yorumla gündeme oturdu.
2
ABD'li televizyon devi, programcı, yayıncı ve şimdi de kanal sahibi Oprah Winfrey, aile kurmadığı için pişman olmadığını söyledi.
3
Winfrey son röportajında ''Çocuklarım olsaydı benden nefret ederdi, çünkü bazı şeyler zarar görürdü.'' dedi.
4
Missisipi'de yoksulluk içinde büyüyen Oprah Winfrey, en yakın arkadaşı Gayle King ile annelik konusunda nasıl farklı olduklarını anlattı.
5
''Gayle, her zaman nasıl bir anne olacağının hayallerini kurar ve kağıtlara çocuklarının isimlerini yazardı. Ben de nasıl Martin Luther King olabilirim diye düşünürdüm.'' şeklinde konuşan 59 yaşındaki Winfrey, geçen sene sinirsel bir çöküntü yaşadığı iddialarını da yalanladı.
6
Winfrey, ruhsal bir çöküntü yaşamadığını ancak en büyük sıkıntısı etrafındaki herkesin kendisini banka olarak kullanması olduğunu söyledi.
7
Uzun bir süre buna engel olamadığını söyleyen Winfrey, bu durumdan çok rahatsız olduğunu ve sonunda kontrolü eline aldığını da belirtti.
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25

Haber Yayın Tarihi: 13.12.2013 10:30 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Çocuk oyuncu Nikita Pearl Waligwa, beyin tümörü nedeniyle hayatını kaybetti Akşam yemeği için aldıkları dolmalık biberin içinden canlı kurbağa çıktı! Tokatçı filminin güzeller güzeli Emine'sine bir de şimdi bakın! Hollywood'un ünlü cinsel ilişki terapisti Amie Harwick sevgilisi tarafından öldürüldü Rakamlar ürküttü! Hangi ülkenin ne kadar nükleer silahı var?