Burun estetiği olmak için bıçak altına yatan genç kadının, operasyon esnasında kalbi durdu! - Son Dakika

Burun estetiği olmak için bıçak altına yatan genç kadının, operasyon esnasında kalbi durdu!

9 ay önce

İngiltere'de 21 yaşındaki Maria Chiara isimli genç kadın, kendisine doğum günü hediyesi olarak burun estetiği yaptırmaya karar verdi. Operasyon için bıçak altına yatan talihsiz kadının, işlem esnasında kalbi durdu. Genç kadın sonrasında tedavi için alındığı yoğun bakım ünitesinde hayatını kaybetti.

1
İngiltere'de yaşayan ve burnunun görüntüsünü beğenmeyen 21 yaşındaki Maria Chiara Mete, kendisine doğum günü hediyesi olarak burun estetiği yaptırmaya karar verdi.
2
Ameliyat için İtalya'ya giden Maria'nın, operasyon esnasında kalbi durdu.
3
Doktorların müdahalesi ile kalbi tekrar çalıştırılan Maria'nın beyni ağır hasar gördü.
4
Ameliyattan çıkarılıp yoğun bakım ünitesinde tedavi altına alınan Maria, bir kaç gün sonra hayatını kaybetti.
5
Maria'nın işlem esnasında fenalaşmasına neyin sebep olduğu tam olarak bilinmezken, ameliyat sırasında kendisine verilen oksijenin kesildiği ve doktorların bunu sonradan fark ettikleri tahmin ediliyor.


YORUMLAR


Diğer Galeriler

Survivor'da Yasin'le Evrim'in sürpriz yakınlaşması! Yeni bir aşk mı doğuyor? Koronavirüs cinsel ilişki yoluyla bulaşır mı? İşte bu konuda dikkat edilmesi gerekenler Ünlü futbolcu Graziano Pelle'nin model sevgilisinden yürek hoplatan karantina pozları Büyük travma! İtalya'da koronavirüsten ölenlerin tabutunun üzerine kıyafetleri konularak tören yapılıyor Yıldız şarkıcı Rihanna, koronavirüs kapan sporcuyla dalga geçti