Burun estetiği olmak için bıçak altına yatan genç kadının, operasyon esnasında kalbi durdu! - Son Dakika

Burun estetiği olmak için bıçak altına yatan genç kadının, operasyon esnasında kalbi durdu!

16.07.2019 19:55

İngiltere'de 21 yaşındaki Maria Chiara isimli genç kadın, kendisine doğum günü hediyesi olarak burun estetiği yaptırmaya karar verdi. Operasyon için bıçak altına yatan talihsiz kadının, işlem esnasında kalbi durdu. Genç kadın sonrasında tedavi için alındığı yoğun bakım ünitesinde hayatını kaybetti.

1
İngiltere'de yaşayan ve burnunun görüntüsünü beğenmeyen 21 yaşındaki Maria Chiara Mete, kendisine doğum günü hediyesi olarak burun estetiği yaptırmaya karar verdi.
2
Ameliyat için İtalya'ya giden Maria'nın, operasyon esnasında kalbi durdu.
3
Doktorların müdahalesi ile kalbi tekrar çalıştırılan Maria'nın beyni ağır hasar gördü.
4
Ameliyattan çıkarılıp yoğun bakım ünitesinde tedavi altına alınan Maria, bir kaç gün sonra hayatını kaybetti.
5
Maria'nın işlem esnasında fenalaşmasına neyin sebep olduğu tam olarak bilinmezken, ameliyat sırasında kendisine verilen oksijenin kesildiği ve doktorların bunu sonradan fark ettikleri tahmin ediliyor.

Son Dakika Burun estetiği olmak için bıçak altına yatan genç kadının, operasyon esnasında kalbi durdu! - Son Dakika


YORUMLAR (1)

Diğer Galeriler

Sevgilisiyle en özel anlarını paylaşan Kourtney Kardashian'a tepki yağdı: Yatak odanız yok mu? Gönül Dağı'nın güzeller güzeli Dilek'i pozlarıyla Instagram'ı kasıp kavuruyor Arka Sokaklar'ın yıldızı aşk sarhoşu! Bu halde yakalanınca utançtan yerin dibine girdiler Burası Brezilya değil, Anadolu'nun bir köyü! Yılanları bu halde görenler donup kalıyor Prens Philip'in cenaze töreninde şıklık yarışı! Sarayın gelini tepeden tırnağa göz kamaştırdı