Fosil zannedip eve götürdükleri nesne bomba çıktı! Sıcak iğneyle deldikleri an patladı - Son Dakika

Fosil zannedip eve götürdükleri nesne bomba çıktı! Sıcak iğneyle deldikleri an patladı

15.12.2020 09:15

İngiltere'nin Kent kasabasında yürüyüşe çıkan anne ve kızı bir nesne bularak evlerine getirdi. Nesnenin fosil olduğunu düşünen anne ve kızı, buldukları şeyin İkinci Dünya Savaşı'ndan kalma bir el bombası olduğunu patladıktan sonra anladı.

1
38 yaşındaki Jodie Crews ve 8 yaşında kızı, kıyıda yürüyüş yaparken bir nesne buldu. Jodie, fosil veya antik çağlarda bir hayvana ait olduğunu düşündüğü nesneyi eve götürdü.
2
Anne ve kız evlerinin mutfağında nesnenin ne olduğunu anlamaya çalıştı. Jodie, başarılı olmayınca nesnenin fotoğrafını çekip sosyal medyada paylaşarak yardım istedi.
3
Bir kadın kullanıcı, bulunan nesnenin balina kusmasına benzediğini söyleyip Jodie'ye sıcak toplu iğne kullanarak nesnenin ne olduğunu bulabileceğini söyledi.
4
Bunun üzerine Jodie, İkinci Dünya Savaşı'ndan kalma bir bomba olan nesneye iğneyi vurduğu anda, bomba patlayıp bir anda mutfağı duman altında bıraktı.

5
Jodie, kızının çığlık atarak mutfaktan kaçtığını, kendisinin ise can havliyle bombayı mutfak lavabosuna attığını ve musluğu açıp evden kaçtığını söyledi. Komşular, eve girip anne ve kıza yardım etti.
6
Eve gelen itfaiye ekipleri nesneyi incelediklerinde bomba olduğunu söyledi.

7
Polis, 80 yıllık bir bomba olduğu ve mumla çok iyi bir şekilde korunduğunu söyledi. Polis ayrıca, bombanın büyük ihtimalle savaş sırasında gemiden düştüğünü ve dalgaların bombayı kıyıya getirmiş olabileceğini söyledi.

YORUMLAR
500

Son Dakika Fosil zannedip eve götürdükleri nesne bomba çıktı! Sıcak iğneyle deldikleri an patladı - Son Dakika


Advertisement