Game Of Thrones, 10 Yıl Sürebilir! - Son Dakika

Game Of Thrones, 10 Yıl Sürebilir!

18.03.2015 21:17

HBO'nun dünya çapında rekor kıran dizisi 'Game of Thrones'un 10 sezon devam edebileceği açıklandı.

1
HBO'nun dünya çapında rekor kıran dizisi 'Game of Thrones'un 10 sezon devam edebileceği açıklandı.

Kaynak :

2
George R.R. Martin'in 'Buz ve Ateşin Şarkısı' serisinden yola çıkarak uyarlanan dizi 'Game of Thrones'un yayınlandığı kanaldan hayranlarını sevindirecek bir haber var.

3
Dizinin yeni sezonunun başlamasına bir ay kala Independent gazetesinde yer alan habere göre dizinin yapımcı kanalı HBO'nun program başkanı Michael Lombardo bir açıklama yaptı
4
Lombardo, dizinin yaratıcıları David Benioff ve Dan Weiss'i ikna edebilirse, dizinin 10 yıl sürebileceğini şu sözlerle anlattı:

5
"Bu maceraya David Benioff ve Dan Weiss ile başladık. Bu onların hayaliydi. Bunu 10 yıl boyunca devam ettirmek bizleri ve dizinin hayranları için muhteşem olur."
6
Yeni bölümü 12 Nisan'da yayınlacak olan dizi ile ilgili David Benioff, Entertainment Weekly'ye geçtiğimiz aylarda yaptığı açıklamada ise program başkanı Lombardo'nun tam zıttı bir ifade kullanmıştı.

7
Benioff'un, "Tünelin sonundaki ışığa doğru yaklaştığımızı düşünüyorum," sözlerinin ardından gelen bu açıklama dizinin takipçilerini heyecanlandırdı.

8
David Benioff ile D. B. Weiss tarafından yaratılan fantastik televizyon dizisidir. Dizi, ABD televizyon kanalı HBO'da yayınlanmaktadır.

9
George R. R. Martin'in epik fantezi serisi Buz ve Ateşin Şarkısı'na dayanmakta olan dizi, adını serinin ilk kitabından almaktadır.

10
Kuzey İrlanda, Malta, Hırvatistan, İzlanda ve Fas'taki mekanlar ile Belfast'taki bir stüdyoda çekilmektedir. İlk bölümü, 17 Nisan 2011 tarihinde HBO'da yayınlanan dizinin dördüncü sezonu tamamlanmış, beşinci ve altıncı sezonları için onay aldığı açıklanmıştır.

11
12

YORUMLAR
500

Son Dakika Game Of Thrones, 10 Yıl Sürebilir! - Son Dakika


Advertisement
Haberi Paylaş