Son Dakika Haberleri: Game of Thrones'un Sansa'sı, eşiyle Miami tatilinde!

Game of Thrones'un Sansa'sı, eşiyle Miami tatilinde!

17 gün önce

Dünyaca ünlü dizi Game of Thrones ile büyük beğeni toplayan ünlü oyuncu Sophie Turner, geçtiğimiz günlerde dünyaevine girdiği eşi Joe Jonas'ın ailesiyle birlikte, Miami'de görüntülendi.

1
23 yaşındaki ünlü oyuncu Sophie Turner, geçtiğimiz günlerde 29 yaşındaki Amerikalı şarkıcı Joe Jonas ile dünyavine girmişti.
2
Tüm dünyada büyük beğeniyle izlenen ve Mayıs ayında final bölümü yayınlanan Game of Thrones'ta Sansa Stark karakterine hayat vermiş olan Turner, eşi Joe Jonas, eşinin abisi Nick Jonas ve eltisi Priyanka Chopra ile Miami'de görüntülendi.
3
Amerikalı şarkıcı Joe Jonas, 'Happiness Begins' müzik turu için prova çalışmalarına hız verirken, eşi Sophie Turner ve aslen Hindistanlı olan sinema oyuncusu yengesi Priyanka Chopra, havuz başında güneşin tadını çıkardılar.
4
Yeşil bikinisiyle, Sansa'dan oldukça uzak bir görüntü çizen Turner'ı, hayranları tanımakta zorlandı.
5
Tatil için bordo bir mayo tercih eden Turner'ın eltisi Priyanka Chopra, 2000 yılında Dünya güzeli seçilmiş, daha sonra oyunculuk kariyerine yönelmişti.

6
(Fotoğraflar: BACK GRID U.S.A)
7
8
9
10
11
12
13Haber Yayın Tarihi: 05.08.2019 03:54 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

107 yıl önce batan Titanic'in son hali şoke ediyor! Resmen eridi Aşk Adası'nın fenomen güzeli, paylaştığı cinsel ilişki videosuyla pes dedirtti! Kraliçe Elizabeth'in oğlu şimdi yandı! Cinsel istismar kanıtlandı Troya'da büyük keşif! Kuruluş tarihi 600 yıl geriye gitti Yatak odasında unuttuğu fantezi kelepçesi yüzünden annesine rezil oldu!