Genç kadının başına gelenler kimsenin başına gelmedi! Yolda yürürken başına adam düştü - Son Dakika

Genç kadının başına gelenler kimsenin başına gelmedi! Yolda yürürken başına adam düştü

30.04.2021 11:51

29 yaşındaki kadın, sevgilisiyle yürürken altından geçtiği binanın 9'uncu katından atlayan bir adamın üzerine düşmesi sonucu hayatını kaybetti.

1
Amerika San Dieoga'da trajik bir olay meydana geldi. 29 yaşındaki Taylor Kahle erkek arkadaşı ile yürüdüğü sırada otopark olduğu belirtilen binanın üzerinden bir adamın üzerine düşmesi sonucu hayatını kaybetti.
2
Görgü tanıkları binanın dokuzuncu katında korkuluklara tutunan adamın, o sırada binanın altından geçen Taylor'un üzerine düştüğünü söyledi.
3
Taylor, olay yerinde, düşen adamın ise kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti.

4
Taylor'un trajik bir şekilde hayatını kaybetmesi arkadaşları arasında büyük bir üzüntüye sebep oldu. Ailesinin tek çocuğu olan Taylor, geride acılı bir baba ve iki köpek bıraktı.

5
Tarih boyunca insanlar, birçok inanılmaz sebepten dolayı hayatlarını kaybetti. İşte birbirinden trajik, bir o kadar da ilginç ölüm vakaları...
6
Dansçı Isora Duncan, boğularak hayatını kaybetti
Dansçı Isora Duncan, boğularak hayatını kaybetti
Duncan 1927'de yeni aldığı üstü açılır arabasını ilk defa kullanıyordu, arkaya doğru yaslandı ve eşarbı boynunda sıkışarak onu yol boyunca sürükledi.
7
2010 yılında Jim Heselden şirketi aldıktan aldıktan sonra kendi gingerıyla evinin yakınlarındaki bir patikadan geçiyordu. Daha sonra dengesini kaybetti ve 30 fitlik yükseklikten nehre düşerek hayatını kaybetti.
8
Havuç suyu içtiği için karaciğeri iflas etti
Havuç suyu içtiği için karaciğeri iflas etti
Sağlıklı beslenmeye takan Basil Brown, 1974'te kelimenin tam anlamıyla havuçtan öldü.
9
ABD'li kongre üyesi tıraş olduktan sonra hayatını kaybetti
ABDli kongre üyesi tıraş olduktan sonra hayatını kaybetti
Çünkü tıraş fırçasının üzerinde Şarbon hastalığını taşıyan bakteriler vardı. Michael F. Farley, tıraş olduktan sonra yüzündeki şişkinlikten ve ağrıdan rahatsız olduğu için hastaneye gitti. Daha sonradan anlaşıldı ki tıraş fırçasında ve o fırça hangi hayvanın kılından yapıldıysa üzerinde şarbon bakterileri vardı.
10
Yün fabrikasının sahibi 800 yardlık yünün içine sıkışarak öldü
Yün fabrikasının sahibi 800 yardlık yünün içine sıkışarak öldü
1987 yılında gerçekleşen bu kaza, Paul Thomas'ın çalıştırdığı makinenin yanlışlıkla içine düşmesiyle gerçekleşti. Polisin anlattığına göre kaza baya hızlı gerçekleşmiş.
11
Brezilya'da bir adam uyuyakaldığı yerin üzerindeki çatıdan bir ineğin düşmesiyle hayatını kaybetti

YORUMLAR (7)
  • MİLLET HALA: YAZILMIŞ OLAN KADERİNE İNANMIYOR , 1 BASAMAK MERDİVENDEN DÜŞEN ÖLÜYOR , BOĞAZ KÖPRÜSÜNDEN ATLAYAN YAŞIYOR , NEDEN ÇÜNKİ ECEL ZAMANI GELMEDİĞİ İÇİN AZRAİL ORAYA GİTMİYOR , YILLARCA YATALAK OLARAK ÖLÜMÜ BEKLEYEN ÖLMÜYOR , MAKARNA YERKEN ÖLEN VAR , SU İÇERKEN ÖLEN VAR , DAHA BİRÇOK ÖRNEKLER VARDIR , ALLAHIN GÜCÜNDEN ŞÜPHE EDENLER AHİRETTE GERÇEK NEYMİŞ GÖRECEKLER , İMAN EDİN İMAN , ALLAH HERKESE SAĞLIKLI ÖMÜR , HAYIRLI ÖLÜM NASİP ETSİN Cevap Yaz 1 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız
500

Son Dakika Genç kadının başına gelenler kimsenin başına gelmedi! Yolda yürürken başına adam düştü - Son Dakika


Advertisement