Genç Oyuncu Perihan Erener Karadayı Dizisinde - Son Dakika

Genç Oyuncu Perihan Erener Karadayı Dizisinde

26.11.2013 10:22

Kenan İmirzalıoğlu ve Bergüzar Korel'in başrolünde olduğu dizisinin oyuncu kadrosuna hayat kadını 'Nilay' karakteriyle dahil oldu

1
Karadayı dizisinin oyuncu kadrosuna hayat kadını 'Nilay' karakteriyle Perihan Erener de dahil oldu.
2
Daha önce Kenan İmirzalıoğlu'yla bir reklam çalışmasında beraber rol alan Erener, diziye dahil olduğu için çok mutlu olduğunu söyledi.
3
Karadayı dizisinde hayat kadınını oynayan Perihan Erener, ''Kenan İmirzalıoğlu'nu rüyamda gördükten sonra diziye dahil oldum.'' diyerek dikkatleri üzerine çekti.
4
Kendine örnek aldığı kişinin de usta oyuncu Türkan Şoray olduğunu dile getiren Erener, Kenan İmirzalıoğlu'nun bulunduğu setlerin çok pozitif ve güzel oduğunu da açıklamasına ekledi.
5
6
7
8
9
10
11

Son Dakika Genç Oyuncu Perihan Erener Karadayı Dizisinde - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

7 yıl önce ölen babasının görüntülerini Google Earth'de bulan adam hüznünü sosyal medyada paylaştı Yeşilçam'ın vamp güzelinin olaylı gecesi! Gerdeğe girmeyince evin içinde kıyamet kopmuş Arjantin'de 98 milyon yıllık dinozor fosili bulundu! Yeryüzünün en büyüğü Kendilerini işkenceyle öldürüyorlar! Canlı canlı mumyalanan rahipler görenleri ürkütüyor Bu halini hatırlayan yok! Şimdi İtalyanları peşinden sürüklüyor