Son Dakika Haberleri: Cinsel ilişki teklifini reddeden genç kızı tayt ile boğduktan sonra cesedine tecavüz etti!

Cinsel ilişki teklifini reddeden genç kızı tayt ile boğduktan sonra cesedine tecavüz etti!

10 gün önce

Rusya'da, Anton Meged isimli adam, kendisi ile ilişkiye girmeyi kabul etmeyen 17 yaşındaki kızı boğarak öldürdükten sonra cesedine tecavüz etti.

1
Rusya'nın Lesozavodsk şehrinde yaşayan Anton Meged isimli adam, cinsel ilişki teklifini kabul etmeyen 17 yaşındaki Daria Kolesnikova'yı tayt ile boğup öldürdükten sonra cesedine tecavüz etti.
2
Anton ile görüşmek için evden çıkan Daria'dan bir daha haber alınamayınca, genç kızın ailesi polise kayıp ihbarında bulundu.

3
Polisin yaptığı üç günlük çalışma sonrası Daira'nın cesedi Ussuri nehrinin kenarında çıplak bir vaziyette buldu.
4
Daria'nın telefonunun geçmişine bakan polis ertesi gün Anton Meged'i yakaladı. Genç kızı katleden cani tutuklanırken, olay hakkında soruşturma devam ediyor.Haber Yayın Tarihi: 30.11.2019 10:31 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Instagram fenomenine hapis şoku! 1 saatte 4 mağaza soydu Fenerbahçelilerin sevgilisi Aly Eckman, çıplak pozlarıyla Instagram sansürüne meydan okudu Otomobil alacaklar dikkat! Bu fırsatı kaçıran pişman olur, 20 gün kaldı Sosyal medya fenomeni Amanda Yenge'den, Türkiye'yi gururlandıran paylaşım! Gören şaka yaptığını sanıyor! Vücut geliştirici adam, şişme kadınla evleniyor