Cinsel ilişki teklifini reddeden genç kızı tayt ile boğduktan sonra cesedine tecavüz etti! - Son Dakika

Cinsel ilişki teklifini reddeden genç kızı tayt ile boğduktan sonra cesedine tecavüz etti!

30.11.2019 10:31

Rusya'da, Anton Meged isimli adam, kendisi ile ilişkiye girmeyi kabul etmeyen 17 yaşındaki kızı boğarak öldürdükten sonra cesedine tecavüz etti.

1
Rusya'nın Lesozavodsk şehrinde yaşayan Anton Meged isimli adam, cinsel ilişki teklifini kabul etmeyen 17 yaşındaki Daria Kolesnikova'yı tayt ile boğup öldürdükten sonra cesedine tecavüz etti.
2
Anton ile görüşmek için evden çıkan Daria'dan bir daha haber alınamayınca, genç kızın ailesi polise kayıp ihbarında bulundu.

3
Polisin yaptığı üç günlük çalışma sonrası Daira'nın cesedi Ussuri nehrinin kenarında çıplak bir vaziyette buldu.
4
Daria'nın telefonunun geçmişine bakan polis ertesi gün Anton Meged'i yakaladı. Genç kızı katleden cani tutuklanırken, olay hakkında soruşturma devam ediyor.

Son Dakika Cinsel ilişki teklifini reddeden genç kızı tayt ile boğduktan sonra cesedine tecavüz etti! - Son Dakika


YORUMLAR (7)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Sanat camiasından bir acı haber daha! Usta oyuncu Ahmet Uz hayatını kaybetti Murat Kekilli'den Sema Bekmez'in ölümünün ardından imalı paylaşım: Dünya kimseye kalmıyor İki hafta önce doğum yapmıştı! Sinem Kobal son haliyle "41 kere maşallah" dedirtti Survivor'ın ayrılmaz ikilisi yine yaptı yapacağını! Hem hayranları mutlu oldu hem de depremzedeler Cezaevi görevlisi kadın, evlat katiliyle hapishanede dört defa cinsel ilişkiye girdi