Ortasından Tren Geçen, Dünyanın En Tehlikeli Pazarından 15 Kare - Son Dakika

Ortasından Tren Geçen, Dünyanın En Tehlikeli Pazarından 15 Kare

10.01.2017 08:49

1

İşte dünyanın en ilginç ve en tehlikeli pazarı... Hindistan'daki Maeklong Pazarı, tezgahlarda sergilenen tropikal meyve ve sebzeleri, çeşitli baharatları ile ilk bakışta bir pazara benzese de, aslında onu farklı kılan özelliği bu pazarın tam ortasından bir trenin geçiyor olması.

2

Asya ülkelerinden Tayland'ın Samut Songkhram bölgesinde bulunan Maeklong Pazarının üzerine kurulduğu raylardan haftada yedi gün, günde yedi sefer tren geçiyor.

3

Her şey normal seyrinde ilerlerken, trenin geldiğini bildiren düdük duyulunca bir anda pazarda bulunan insanlar rayların üzerinden kaçıyor.

4

Rayların üstündeki ürünler kenara kaldırılıyor.

5

Tren geçtikten sonra ise her şey eski haline geri dönüyor.

6
7
8
9
10
11
12
13
14
15

Son Dakika Ortasından Tren Geçen, Dünyanın En Tehlikeli Pazarından 15 Kare - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Bayram paylaşımları art arda geldi! Tarkan ve Cem Yılmaz'ın pozlarına beğeni yağıyor Takipçilerinin bayramını bornozlu pozuyla kutlayan Fahriye Evcen eleştirilerin hedefi oldu Dünya sustu o susmadı! Çocukların öldüğü savaşa Rihanna'dan tepki İsrail'in hain saldırılarına direnen Mescid-i Aksa'da tekbirler göğü inletti! 100 binler bayram sabahı kıyama durdu 16 karısı, 151 çocuğu var! Ailesini genişletmek isteyen yaşlı adam her gece dört eşiyle ilişkiye giriyor
Advertisement