Polisliği bırakan genç kadın, çıplak fotoğraflarını satarak 13 milyon TL kazandı - Son Dakika

Polisliği bırakan genç kadın, çıplak fotoğraflarını satarak 13 milyon TL kazandı

09.03.2021 09:26

İngiltere'de polisliği bırakıp cinsel içerikli sitede çıplak fotoğraflarını satan Charlotte Rose, paylaşımlarından 1,3 milyon sterlin yaklaşık 13 milyon TL kazandığını söyledi.

1
İngiltere'de yaşayan 27 yaşındaki polis memuru Charlotte Rose, göreve başladıktan sonra erkeklerin egemen olduğunu düşündüğü polislik mesleğini bırakıp modellik yapmaya başladı.
2
Bir arkadaşının önerisi üzerine amatör çekimler yapmaya başlayan Rose, 2016 yılında cinsel içerikli siteye üye olup hayranlarına açık fotoğraf ve videolar satmaya başladı.
3
Rose, yaptığı açıklamada şuana kadar 1,3 milyon sterlin kazandığını söyledi.
4
Hayranlarının isteğini yerine getirmek için günde 12-16 saat geçirdiğini söyleyen Rose, yoğun olmasına rağmen yaptığı işte özgür olduğunu, istediği içeriği paylaştığını ve kimsenin kendisine karışmadığını söyledi.
5
Modellik yaparken nasıl giyinip poz vereceğine başkalarının karar verdiğini ve bunun kendisini mutsuz ettiğini söyleyen Rose, şu an yaptığı işte kimsenin kendisine talimat vermediğini tamamen istediği gibi davrandığını söyledi.
6
7
8
9
10
11
12

Son Dakika Polisliği bırakan genç kadın, çıplak fotoğraflarını satarak 13 milyon TL kazandı - Son Dakika Dünya


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Tatil sezonunu erken açan Ivana Sert, siyah bikinisiyle şov yaptı 1 ay önce doğum yapan Emily Ratajkowski'den ayna karşısında "Tüm kilolarım gitti" pozu Sevgilisinin 2 yaşındaki oğlunu, altını ıslattığı için döverek öldürdü Dekolteli giydiği zaman herkes göğüslerine bakıyor! Nedeni tahmin edilenden çok başka Bir zamanlar herkes, sözlerine hayrandı! Deli Yürek'in Kuşçu'sunun son hali görenleri şaşırttı