Seyircilerin dikkati hayatını kurtardı! Genç yıldız neredeyse canından oluyordu - Son Dakika

Seyircilerin dikkati hayatını kurtardı! Genç yıldız neredeyse canından oluyordu

01.06.2021 15:19

Tiroid kanseri olduğu geç teşhis edilen Aşk Adası yıldızı Demi Jones, yaşadığı kabusu anlattı. Boğazında fark ettiği yumru için yaptırmak istediği testlerin pandemi nedeniyle altı kez iptal edildiğini anlatan yıldız sonunda gerçek ortaya çıkınca "çok sinirlendiğini" ifade etti.

1
Kamera karşısına geçtiği Love Island (Aşk Adası) adlı yapımla adını duyuran 22 yaşındaki Demi Jones, yaşadığı kabusu anlattı.

2
TV yıldızı yaşadığı kabus dolu iki yılı şöyle anlattı. 2019 yılında boynunda bir yumru hisseden Demi Jones, hemen doktora gitti. Doktorlar bazı kan testleri ve görüntülemeler yaptıktan sonra bunun zararsız bir nodül olduğunu söyledi.
3
Fakat bu durum Demi Jones'un içini yine de rahatlatmadı. Bunda üvey babasının başına gelenler de etkili oldu.
4
Bu süreçte babası Adrian'ın da dördüncü evre melanoma yakalandığı ortaya çıktı. Babasının hastalığının ortaya çıkışı da kulağında fark ettiği bir yumru sayesinde oldu.
5
Demi Jones doktorların kendisine boğazında zararsız bir nodül olduğunu söylemesinden sonra 2020 yılında Love Island adlı yarışmaya katıldı.
6
Dikkatli seyircileri boğazındaki şişliği fark edip onu kontrol ettirmesi gerektiği konusunda uyardı. Jones da bunun üzerine tekrar doktora gitmeye karar verdi.

7
Fakat, koronavirüs pandemisi nedeniyle test için aldığı altı randevu da hastane tarafından iptal edildi. Jones da daha önce yaptırdığı testlerin sonuçlarına güvenerek bu konuda endişe duymayı bıraktı. Fakat üvey babası Adrian'ın başına gelenler yüzünden bu yumruyla ilgili daha fazla adım atması gerektiğini düşündü.

8
Sonunda hastaneye giden Demi Jones'un tiroid kanseri olduğu ortaya çıktı. Yumru, operasyonla alındıktan sonra Jones hastane yatağında çekilen bir fotoğrafını da sosyal medya hesabından paylaştı.

9
Demi Jones, bu yaşadıklarını, insanların tiroid kanseriyle ilgili farkındalıklarını artırmak için anlattığını belirtti. Eğer gittiği ilk doktorun "sorun yok" demesine inanıp tekrar test için ısrar etmeseydi kanserin çok ilerleyebileceğini anlattı. Demi Jones, kısıtlamalar nedeniyle tam 7 ay boyunca hastanelerin kendisine randeu vermediğini ancak kendisinin bu konuda ısrarlı olduğunu sözlerine ekledi.
10
Demi Jones, boğazında ameliyat iziyle çekilen bir pozunu da sosyal medya hesabından paylaştı.

11
12
13
14
15

YORUMLAR
500

Son Dakika Seyircilerin dikkati hayatını kurtardı! Genç yıldız neredeyse canından oluyordu - Son Dakika


Advertisement