Yeni işine heyecanla gelen genç kadın, yarım saat sonra kovuldu! Nedeni ise çok ilginç - Son Dakika

Yeni işine heyecanla gelen genç kadın, yarım saat sonra kovuldu! Nedeni ise çok ilginç

14.02.2021 15:27

İngiltere'de yaşayan Claire Shepherd isimli kadın, çalıştığı kurumda işe başladıktan yarım saat sonra patronun dövmelerini görmesi üzerine işten çıkarıldı.

1
Claire, iş başvurusu yaptığı gıda lojistik şirketinin insan kaynakları departmanı ile yaptığı yarım saatlik telefon görüşmesi sonrası şirketin politikası gereği vücutlarının görünen kısmında dövme olan kişilerle çalışmak istemediği ile ilgili bir mail aldı.
2
Genç kadın daha sonra şirketin kendisini tekrar arayıp işe alındığını söyledi.
3
İşe başladıktan yarım saat sonra patronunun ellerindeki dövmeleri görmesi üzerine Claire işinden kovuldu.
4
Claire, iki hafta sonra şirketin arayıp kendisi ile tekrar çalışabileceklerini söylediğini ama bu teklifi kabul etmediğini ifade etti.
5
Claire, sadece iş hayatında değil sosyal yaşamda da insanların kendisini dövmeleri yüzünden rahatsız ettiğini ama genç kadın dövmeleri ile mutlu olduğunu ve görünüşünün kendisine öz güven verdiğini söyledi.
6
7
8
9

Son Dakika Yeni işine heyecanla gelen genç kadın, yarım saat sonra kovuldu! Nedeni ise çok ilginç - Son Dakika


YORUMLAR (2)

Diğer Galeriler

Yılan gibi kıvrılıyor! Doğu'nun zorlu geçidine giden yoldan geçmek yürek istiyor Pokemon kartlarını saklayanlar yaşadı! Her biri servet değerinde Dünyaca ünlü rapçi Snoop Dogg, Yıldız Tilbe hayranı çıktı! Birlikte paylaştığı fotoğraf Türk'leri heyecanlandırdı MasterChef Yasin'in Şeyma için kullandığı ifade, Acun'un genç sevgilisini kızdıracak Karadenizli zekasının örneği! Bu mescidin minaresi petrol varillerinden