Misli.com 3. Lig'in ikinci yarısı yarın oynanacak maçlarla başlayacak - Son Dakika

Misli.com 3. Lig'in ikinci yarısı yarın oynanacak maçlarla başlayacak

26.01.2021 10:37
Misli.com 3. Lig'in ikinci yarısı yarın oynanacak maçlarla başlayacak

Misli.com 3. Lig'de 2020-2021 sezonunun ikinci yarısı, 4. Grup'ta oynanacak maçlarla başlayacak.

Misli.com 3. Lig'de 2020-2021 sezonunun ikinci yarısı, 4. Grup'ta oynanacak maçlarla başlayacak.

Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre 18. hafta maçlarının programı şöyle:

1. Grup:

28 Ocak Perşembe

12.00 Edirne Belediyesi Paş Edirnespor- Artvin Hopaspor (Edirne 25 Kasım)

13.00 Fatsa Belediyespor- Nevşehir Belediyespor (Fatsa İlçe)

13.00 Çankaya Futbol Kulübü- Kızılcabölükspor (Etimesgut Belediyesi Atatürk)

13.00 Payasspor- Malatya Yeşilyurt Belediyespor (Payas İlçe)

13.00 Belediye Derincespor- Arnavutköy Belediyespor (Belediye Derince Doğal Çim Saha)

13.00 Diyarbekirspor- Manisaspor (Diyarbakır)

13.00 Ofspor- Bucaspor 1928 (Of İlçe)

13.00 Antalya Kemerspor-1877 Alemdağspor (Kemer İlçe)

2. Grup:

28 Ocak Perşembe:

13.00 Tekirdağspor- Karaman Belediyespor (Namık Kemal)

13.00 Yozgatspor 1959- Büyükçekmece Tepecikspor (Yozgat Bozok)

13.00 Darıca Gençlerbirliği-Yomraspor (Darıca İlçe)

13.00 Nazilli Belediyespor- Fethiyespor (Nazilli İlçe)

13.00 Çengelköy Futbol Yatırımları-Ceyhanspor (Alemdağ)

13.00 Ağrı 1970- Kahta 02 (Vali Lütfü Yiğenoğlu)

13.00 Tokatspor- Mardin Fosfatspor (Gaziosmanpaşa)

13.00 Halide Edip Adıvarspor- İskenderun Futbol Kulübü (Maltepe Hasan Polat)

3. Grup:

28 Ocak Perşembe

13.00 Şile Yıldızspor- Altındağ (Şile)

13.00 İçel İdmanyurdu-Osmaniyespor FK (Mersin)

13.00 Batman Petrolspor-Erbaaspor (Batman Yeni Şehir)

13.00 Karşıyaka- Isparta 32 (İzmir Atatürk)

13.00 Somaspor- Esenler Erokspor (Soma Atatürk)

13.00 Çarşambaspor- Gölcükspor (Çarşamba İlçe)

13.00 Arhavispor- Elazığ Karakoçan FK (Arhavi İlçe)

13.00 Çatalcaspor- Yalovaspor (Tepecik Şenol Güneş)

4. Grup:

Yarın

12.00 Silivrispor-Karbel Karaköprü Belediyespor (Silivri)

13.00 Adıyaman 1954- Bursa Yıldırımspor (Adıyaman Atatürk)

13.00 Kozanspor- Alanya Kestelspor (İsmet Atlı)

13.00 Muğlaspor-Düzcespor (Muğla Atatürk)

13.00 Kırıkkale Büyük Anadoluspor-52 Orduspor (Başpınar)

13.00 Modafen- Sultanbeyli Belediyespor (Çekmeköy Alemdağ)

13.00 Bergama Belediyespor-1954 Kelkit Belediyespor (Bergama 14 Eylül)

13.00 Siirt İl Özel İdare- Bayrampaşa (Siirt Atatürk)

YORUMLAR
500
Aydın'da evlerden hırsızlık yaptığı öne sürülen 2 şüpheli tutuklandı Aydın'da evlerden hırsızlık yaptığı öne sürülen 2 şüpheli tutuklandı
Kaynak: AA

Son Dakika Spor Misli.com 3. Lig'in ikinci yarısı yarın oynanacak maçlarla başlayacak - Son Dakika

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.

Advertisement