Borsada günün ilk yarısı (2) - Son Dakika
Son Dakika Logo
Son Dakika Uygulamayı yükle! YÜKLE

Borsada günün ilk yarısı (2)

Google algoritmasına bırakmayın, okuyacağınız haberi siz seçin! Tıkla ve ekle
Borsada günün ilk yarısı (2)
 Güncelleme: 

Borsa İstanbul Pay Piyasası'nda günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin saat 13.00 itibarıyla son fiyatı ile günlük ve önceki yıl kapanışına göre değişim oranları şöyle: Hisseler Son FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)İş Bankası (A)249.999,7222,96İş Bankası (B)38.

Borsa İstanbul Pay Piyasası'nda günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin saat 13.00 itibarıyla son fiyatı ile günlük ve önceki yıl kapanışına göre değişim oranları şöyle:

Hisseler Son FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
İş Bankası (A)249.999,72

22,96
İş Bankası (B)38.134,100,00-5,84
İş Bankası (C)5,06-0,78-25,51
İş Bankası (Kur.)394.394,00

3,79
İş Fin.Kir.3,26-0,61-15,54
İş Girişim17,447,92-7,97
İş GMYO1,910,00-24,80
İş Y. Men. Değ.16,83-0,881,40
İş Yat. Ort.2,87-0,35-14,66
İşbir Holding7.600,000,00177,62
Işık Plastik34,723,64

Işıklar Enerji Yapı Hol.1,052,94-7,89
İttifak Holding1,82-1,09-18,39
İz Hayvancılık Tarım18,741,024,11
İzmir Demir Çelik2,22-0,45-32,92
İzmir Fırça8,53-1,8453,42
Jantsa Jant Sanayi71,25-7,3571,90
Kafein Yazılım28,16-2,1531,96
Kaplamin22,62-2,67-33,08
Kardemir (A)8,346,2440,17
Kardemir (B)8,245,5156,36
Kardemir (D)8,821,2652,60
Karel Elektronik30,76-1,2233,39
Karsan Otomotiv4,090,4925,85
Karsu Tekstil9,68-2,8113,22
Kartonsan67,101,36-29,13
Katmerciler Ekipman3,64-1,3618,18
Kent Gıda314,90-0,66-11,45
Kerevitaş Gıda5,14-2,84-21,88
Kervan Gıda16,91-1,0027,91
Kervansaray Yat. Holding0,681,49-46,03
Kiler GMYO1,89-1,56-24,70
Klimasan Klima24,483,1244,25
Koç Holding19,12-1,19-6,52
Konfrut Gıda15,79-2,59-6,57
Kontrolmatik Teknoloji Enerji71,25-0,90200,89
Konya Çimento914,30-1,46-19,09
Kordsa Teknik Tekstil23,58-0,9251,64
Koza Altın129,901,0934,33
Koza Madencilik15,802,602,00
Körfez GMYO5,400,56-6,90
Kristal Kola2,24-2,18-42,86
Kron Telekomünikasyon53,70-1,4745,77
Kuştur Kuşadası Turizm305,00-5,8993,90
Kuyumcukent Gayrimenkul2,320,000,87
Kütahya Porselen55,801,2710,60
Lider Faktoring2,94-0,34-13,78
Link Bilgisayar35,66-2,5711,87
Logo Yazılım161,00-2,1329,26
Lokman Hekim Sağlık16,73-1,2455,59
Lüks Kadife58,50-3,15102,42
Makina Takım3,30-2,08-3,23
Marka Yatırım Holding5,17-0,58-19,60
Marmaris Altınyunus219,50-1,9797,57
Marshall312,10-2,501,76
Martı GMYO1,64-0,61-40,36
Martı Otel2,23-1,764,69
Matriks Bilgi Dağıtım40,421,20

Mavi Giyim47,00-0,09-9,96
Mazhar Zorlu Holding29,98-0,07-4,76
Mega Polietilen7,384,24-3,66
Menderes Tekstil2,58-2,27-16,50
Merit Turizm275,00-1,19228,55
Merko Gıda5,671,43-34,38
Metemtur Yatırım32,006,6744,80
Metro Holding1,90-1,04-8,65
Metro Petrol ve Tesisleri2,40-1,64-16,96
Metro Yatırım Ortaklığı2,050,00-12,02
Migros Ticaret36,66-0,60-14,35
Milpa4,06-1,93-11,74
Mistral GMYO5,01-1,386,37
MLP Sağlık23,02-0,5215,85
MMC San. ve Tic. Yat.7,500,0063,04
Mondi Tire Kutsan6,75-0,30-11,18
Naturel Enerji35,58-1,710,20
Naturelgaz9,22-1,81

Net Holding5,910,1772,30
Netaş Telekom.23,28-0,94-17,09
Niğbaş Niğde Beton13,45-0,44-74,13
Nuh Çimento53,35-5,4911,08
Nurol GMYO14,260,3595,61
Odaş Elektrik2,541,20-34,87
Olmuksan-IP7,39-0,94-37,64
Orge Enerji Elektrik10,940,5548,24
Orma Orman Mahsulleri33,50-1,41127,58
Osmanlı Menkul28,88-2,10-6,66
Ostim Endüstriyel Yat2,24-0,88-18,66
Otokar331,70-1,639,01
Oyak Çimento7,19-0,69-18,11
Oyak Yat. Ort.7,85-1,0112,95
Oylum Sınai Yatırımlar4,131,98-12,31
Özak GMYO4,40-1,35-13,73
Özbal Çelik Boru7,694,0617,40
Özderici GMYO1,70-1,73-23,42
Özerden Plastik8,05-5,29-10,56
Pamukova Elektrik28,18-2,4932,18
Panora GMYO6,29-0,792,98
Papilon Savunma17,63-0,68-22,54
Park Elek.Madencilik5,44-0,731,30
Parsan30,46-1,7425,35
Pegasus82,05-2,269,99
Peker GMYO1,28-0,78-50,96
Penguen Gıda3,380,00-33,07
Pera GMYO1,42-1,39-18,94
Pergamon Dış Ticaret25,10-2,3336,94
Petkim6,701,3634,54
Petrokent Turizm2.299,80-4,13153,73
Pınar Et ve Un20,86-1,51-4,68
Pınar Su7,67-1,543,23
Pınar Süt19,690,20-12,68
Plastikkart14,02-0,99-2,98
Polisan Holding3,07-0,97-20,15
Politeknik Metal308,90-1,31-23,86
Prizma Press Matbaacılık5,15-2,09-6,02
QNB Finans Fin. Kir.96,00-1,03-23,38
QNB Finansbank47,88-0,66-31,94
QUA Granite Hayal Yapı ve Ürünleri27,126,27

Ral Yatırım Holding3,500,57-21,17
Ray Sigorta11,91-0,75-22,91
Reysaş GMYO4,200,72-22,94
Reysaş Lojistik3,842,40-25,78
Rhea Girişim2,49-1,58-33,06
Rodrigo Tekstil19,553,0042,60
Royal Halı3,960,0015,12
RTA Laboratuvarları22,60-1,05-25,36
Sabancı Holding8,64-1,03-21,64
Safkar Ege Soğutmacılık8,54-0,81-21,51
Sanel Mühendislik3,90-0,5114,04
Sanifoam Sünger14,24-0,844,71
Sanko Pazarlama11,09-0,4518,10
Saray Matbaacılık4,170,24-52,45
Sarkuysan16,856,7893,74
Sasa Polyester34,48-1,03130,10
Say Yenilenebilir Enerji32,640,12283,55
Sekuro Plastik23,78-0,1770,34
Selçuk Ecza Deposu9,68-1,22-27,93
Selçuk Gıda3,350,90-32,73
Senkron Güvenlik32,68-0,9124,45
Serve Film Prodüksiyon15,000,00-6,25
Servet GMYO88,00-1,1212,24
Seyitler Kimya22,82-2,89-9,05
Silverline Endüstri5,80-2,36-32,56
Sinpaş GMYO3,75-1,32-10,29
Smartiks Yazılım6,13-0,16-30,81
Sodaş Sodyum Sanayii26,70-0,961,38
Söktaş4,12-0,24-19,06
Sönmez Filament30,406,29-56,70
Sönmez Pamuklu15,820,13-34,08
Sumaş Suni Tahta67,30-0,3731,32
Şeker Fin. Kir.6,82-2,156,56
Şekerbank1,17-0,85-22,52
Şişe Cam7,65-0,784,65
Şok Marketler Ticaret12,03-1,23-4,68
T. Halk Bankası4,30-0,69-22,66
T. Kalkınma ve Yatırım Bankası22,62-1,57-27,17
T.S.K.B.1,30-0,76-25,56
T.Tuborg19,545,058,14
Taç Tarım Ürünleri26,02-1,44147,10
Tat Gıda9,40-1,36-18,70
TAV Havalimanları23,94-1,4012,39
Taze Kuru Gıda253,00-1,8616,97
Tek-Art Turizm1,78-1,11-11,88
Tekfen Holding16,06-0,86-2,07
Teknosa İç ve Dış Ticaret8,664,340,00
Temapol Polimer Plastik15,96-2,8038,78
TGS Dış Ticaret15,602,3022,74
Tofaş Oto. Fab.29,44-1,47-4,76
Torunlar GMYO3,622,55-7,18
Trabzon Liman32,94-1,202,55
Trabzonspor Sportif2,16-1,37-11,48
Trend GMYO6,30-0,94-49,88
TSKB GMYO4,31-2,27-25,04
Tuğçelik8,320,602,97
Tukaş7,03-0,99-27,45
Turcas Petrol4,034,68-16,91
Tureks Turizm Taşımacılık A.Ş.9,81-0,81

Turkcell15,270,07-2,70
Tümosan Motor ve Traktör20,10-2,5242,86
Tüpraş95,30-1,09-11,76
Türk Hava Yolları13,390,153,72
Türk İlaç Serum38,94-2,65

Türk Prysmian Kablo10,09-1,66-16,61
Türk Telekom6,80-0,58-18,22
Türk Traktör205,90-2,6520,85
Türker Proje Gayrimenkul138,402,5922,59
Türkiye Sigorta5,580,54-9,68
Ufuk Yatırım16,10-2,4220,15
Ulaşlar Turizm Yat.5,07-1,5519,58
Ulusoy Elektrik59,30-2,7115,48
Ulusoy Un Sanayi5,58-2,459,66
Umpaş Holding1,50-3,23-42,53
Uşak Seramik2,670,3814,10
Utopya Turizm30,00-1,96-22,68
Uzertaş Boya49,980,00-11,70
Ülker Bisküvi23,261,750,52
Vakıf Fin. Kir.12,60-9,94195,77
Vakıf GMYO2,420,00-27,34
Vakıf Yat. Ort.6,49-1,52-11,82
Vakıflar Bankası3,43-0,58-27,18
Vakko Tekstil11,12-4,1477,45
Vanet Gıda5,76-0,86-25,49
Verusa Holding58,05-2,1128,71
Verusaturk Girisim26,42-2,51101,99
Vestel29,780,0041,41
Vestel Beyaz Eşya50,250,4022,92
Viking Kağıt6,400,79-28,89
Yapı Kredi Koray GMYO6,42-0,3144,27
Yapı ve Kredi Bank.2,13-0,93-28,93
Yaprak Süt ve Besi Çift.75,55-3,764,38
Yataş17,05-0,4117,99
Yayla En. Ür. Tur. ve İnş2,95-1,01-32,95
Yeni Gimat GMYO13,040,7712,49
Yeşil GMYO1,262,44-8,70
Yeşil Yapı1,472,80-20,11
Yeşil Yatırım Holding85,003,85-10,85
Yibitaş İnşaat Malzeme14.653,30-0,99-6,07
Yonga Mobilya28,520,35-4,26
Yükselen Çelik5,681,798,57
Yünsa13,141,15-5,41
Ziraat Gayrimenkul1,600,00

Zorlu Enerji2,151,90-22,38
(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com'dan alınmıştır.)

(Son)

Kaynak: AA