Borsada günün ilk yarısı (1) - Son Dakika
Son Dakika Logo
Son Dakika Uygulamayı yükle! YÜKLE

Borsada günün ilk yarısı (1)

Google algoritmasına bırakmayın, okuyacağınız haberi siz seçin! Tıkla ve ekle
Borsada günün ilk yarısı (1)
 Güncelleme: 

Borsa İstanbul Pay Piyasası'nda günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin saat 13.00 itibarıyla son fiyatı ile günlük ve önceki yıl kapanışına göre değişim oranları şöyle: Hisseler Son FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)A.V.O.

Borsa İstanbul Pay Piyasası'nda günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin saat 13.00 itibarıyla son fiyatı ile günlük ve önceki yıl kapanışına göre değişim oranları şöyle:

Hisseler Son FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
A.V.O.D Gıda ve Tarım5,81-0,68-24,94
Acıpayam Selüloz17,48-0,172,10
Adel Kalemcilik24,380,83-28,79
Adese Gayrimenkul1,340,75-52,14
Afyon Çimento4,11-0,72-19,57
Ak Enerji1,430,00-35,29
Akbank5,42-1,09-19,80
Akçansa18,060,6712,16
Akdeniz Yatırım Hold.1,760,00-26,76
Akfen GMYO4,330,46-10,91
Akın Tekstil38,10-1,3019,96
Akiş GMYO1,970,51-29,45
Akmerkez GMYO43,24-2,39-30,76
Aksa15,61-0,8313,00
Aksa Enerji12,87-0,3172,98
Aksigorta7,900,00-9,18
Aksu Enerji5,47-0,91-27,52
Alarko Carrıer300,90-0,25-17,22
Alarko GMYO22,66-0,18-10,54
Alarko Holding9,22-0,548,20
Albaraka Türk1,61-1,23-17,01
Alcatel Lucent Teletaş25,80-1,83-13,01
Alkim Kağıt15,94-0,5623,15
Alkim Kimya15,85-0,4412,52
Altınyağ Madencilik ve Enerji2,010,50-8,22
Altınyunus Çeşme64,85-2,3329,80
Anadolu Efes23,420,099,64
Anadolu Grubu Holding22,88-0,09-12,42
Anadolu Hayat Emek.9,170,5514,12
Anadolu Isuzu17,471,28-2,94
Anadolu Sigorta6,43-0,46-10,95
Anel Elektrik3,090,65-2,52
Arçelik30,62-1,427,59
ARD Bilişim Teknolojileri55,351,5615,12
Arena Bilgisayar42,40-0,7024,45
Armada Bilgisayar45,26-1,44-7,78
Arsan Tekstil4,94-0,6022,42
Arzum Ev Aletleri18,93-0,05-21,66
Aselsan15,39-2,59-15,67
Ata GMYO3,96-1,00-28,13
Atakule GMYO2,22-1,77-5,17
Atlantis Yatırım Holding4,00-4,76-28,06
Atlas Yat. Ort.1,781,711,71
ATP Ticari Bilgisayar28,00-4,24

AvivaSA Emeklilik Hayat19,37-0,7210,15
Avrasya GMYO2,722,263,84
Avrasya Petrol ve Tur.3,08-0,32-3,75
Avrupa Yatırım Holding6,990,0016,50
Aydem Enerji7,15-0,69

Ayen Enerji4,76-1,45-12,01
Ayes Çelik Hasır ve Çit21,10-4,0987,06
Aygaz13,73-1,79-3,22
Bagfaş21,30

6,50
Bak Ambalaj20,58-1,341,88
Balatacılar Balatacılık5,74-0,17-30,34
Bantaş Ambalaj5,321,9213,43
Banvit57,20-0,1710,00
Başkent Doğalgaz Dağıtım GYO9,71-0,10

Baştaş Başkent Çimento13,574,38-21,88
Batı Çimento13,120,08178,56
Batısöke Çimento2,460,410,82
Bayrak Taban Sanayi11,50-4,018,39
Bera Holding24,64-4,5021,50
Berkosan Yalıtım10,30-2,8315,47
Beşiktaş Futbol Yat.6,18-1,1252,97
Beyaz Filo9,880,61-2,95
Bilici Yatırım17,811,48168,22
Bim Mağazalar64,30-0,16-9,81
Biotrend Çevre ve Enerji18,280,16

Birko Mensucat1,072,88-3,60
Birlik Mensucat2,360,00-31,79
Bizim Mağazaları12,310,00-19,86
BMS Çelik Hasır Sanayi6,250,00

Boğaziçi Beton5,795,46

Borusan Mannesmann25,08-0,79-9,78
Borusan Yat. Paz.323,10-1,10-28,88
Bosch Fren Sistemleri869,90-0,03-29,26
Bossa26,84-2,5450,36
Brisa21,92-1,1713,20
Burçelik20,763,80-1,24
Burçelik Vana25,806,79-48,05
Bursa Çimento3,84-1,03-22,85
Carrefoursa40,74-0,20-43,26
Casa Emtia Petrol145,003,5736,79
Ceo Event Medya10,400,4861,74
Coca Cola İçecek79,95-1,2425,89
Cosmos Yat. Holding9,422,3916,87
Credıtwest Faktorıng3,681,10-37,31
Çan2 Termik7,807,14

Çelebi229,00-2,8825,46
Çelik Halat6,43-1,08-29,32
Çemaş Döküm1,26-0,79-26,00
Çemtaş13,740,29-12,55
Çimbeton225,40-0,49-23,98
Çimentaş33,064,95-8,57
Çimsa24,48-2,0037,53
Çuhadaroğlu Metal7,13-0,83-6,27
Dagi Giyim2,110,48-38,06
Dagi Yatırım Holding12,032,12-6,74
Dardanel16,48-1,02-50,81
Datagate Bilgisayar12,36-1,59-23,28
Demısaş Döküm6,73-1,753,93
Denge Holding4,10-2,61-25,18
Deniz GMYO2,04-1,4510,75
Derimod11,23-1,9215,30
Derlüks Yatırım Holding4,62-4,74-47,62
Desa Deri12,440,4027,72
Despec Bilgisayar9,96-0,60-23,74
Deva Holding24,66-0,802,50
Dinamik Isı Makina Yalıtım11,820,429,70
Diriteks Diriliş Tekstil5,07-0,3935,92
Ditaş Doğan16,22-2,1124,71
DO-CO805,000,5927,78
Doğan Burda14,362,57-36,01
Doğan Holding2,960,34-1,27
Doğtaş Kelebek Mobilya2,24-1,32-3,82
Doğusan5,361,1322,37
Doğuş GMYO9,052,7210,77
Doğuş Otomotiv24,58-0,89-10,03
Döktaş Dökümcülük31,822,453,92
Duran Doğan Basım11,16-1,156,39
Dyo Boya12,231,338,74
Eczacıbaşı İlaç6,08-0,65-15,58
Eczacıbaşı Yatırım39,70-1,5947,48
Edip Gayrimenkul2,340,86-29,52
Ege Endüstri1.282,001,83-23,00
Ege Gübre178,70-1,8124,57
Ege Profil28,460,21-25,58
Ege Seramik12,60-0,7930,40
Egeplast27,26-0,07-18,14
Ekiz Kimya5,93-3,58-16,83
Emek Elektrik2,07-0,48-27,50
Eminiş Ambalaj23,649,95-35,83
Emlak Konut GMYO2,232,295,46
Enerjisa Enerji10,28-1,63-10,84
Enka İnşaat8,66-1,1422,98
Erbosan93,60-0,43130,80
Ereğli Demir Çelik19,39-0,2147,60
Ersu Gıda3,85-0,26-22,06
Escort Teknoloji5,65-0,53-14,00
Esenboğa Elektrik30,22-0,5358,83
Etiler Gıda6,400,0060,80
Euro Kapital Yat. Ort.7,069,8083,38
Euro Trend Yat. Ort.3,51-1,40-2,50
Euro Yat. Ort.4,09-1,21-9,31
Euro Yatırım Holding3,060,997,75
Fade Gıda22,12-2,47257,35
Fenerbahçe Futbol38,140,5829,03
Flap Kongre Toplantı Hiz.2,361,29-19,94
F-M İzmit Piston113,20-1,57-7,67
Fonet Bilgi Teknolojileri13,65-0,364,76
Ford Otosan176,90-1,0644,84
Formet Celik Kapi Sanayi1,210,00-50,68
Frigo Pak Gıda18,78-1,16-10,49
Galata Wind Enerji3,83-0,26

Galatasaray Sportif3,88-2,02-4,20
Garanti Bankası8,35-0,12-17,74
Garanti Faktoring10,201,90-8,36
Garanti Yat. Ort.2,37-0,42-26,63
Gedik Y. Men. Değ.7,560,2727,57
Gediz Ambalaj39,765,7448,36
Gentaş4,24-2,97-27,66
Gersan Elektrik5,63-1,23-8,31
Global Men. Değ.6,000,17-0,17
Global Yat. Holding3,300,92-29,49
Good-Year6,95-1,28-12,78
Göltaş Çimento45,16-1,539,45
Gözde Girişim5,84-0,34-26,82
GSD Denizcilik6,70-3,6032,94
GSD Holding2,030,50-19,12
Gübre Fabrik.58,45-2,26-32,07
Güler Yat. Holding2,270,89-34,44
Halk GMYO2,89-1,03-5,18
Hatay Tekstil18,54-1,3835,97
Hedef Girişim2,76-1,439,32
Hektaş8,44-0,3557,98
HUB Girişim13,366,03-26,59
Hürriyet Gzt.1,480,00-29,52
ICBC Turkey Bank5,70-4,84-12,31
İdealist Danışmanlık68,65-1,22410,03
İdealist GMYO5,33-2,02-21,62
İhlas Ev Aletleri1,110,00-40,42
İhlas Gayrimenkul1,210,00-3,20
İhlas Gazetecilik1,03-2,83-58,19
İhlas Holding0,62-1,59-44,77
İhlas Yayın Holding0,720,00-36,84
İndeks Bilgisayar6,631,2242,70
Info Yatırım6,260,16-2,95
İntema42,64-2,566,87
Inveo Yatırım Holding125,503,55183,81
İpek Doğal Enerji13,02-0,53-0,46
İskenderun Demir Çelik12,66-0,7140,11
(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com'dan alınmıştır.)

(Sürecek)

Kaynak: AA