Son Dakika Haberleri: Ağrı'da Binali Yıldırım'a Protesto, Sakık Devreye Girdi

Ağrı'da Binali Yıldırım'a Protesto, Sakık Devreye Girdi

6 yıl önce

1
Tarifeli uçakla bugün Ağrı'ya giden AK Parti İzmir Milletvekili Binali Yıldırım, Ağrı milletvekilleri Fatma Kotan, Ekrem Çelebi, Mehmet Kerim Yıldız ile birlikte Eski Van Caddesi'nde esnaf ziyaretine çıktı.
2
Bir eczaneye girmek üzere olan Yıldırım ve yanındakilere, bir grup BDP'li tepki göstermeye başladı. Sayıları artan ve 'Sizi Ağrı'da istemiyoruz" diye bağıran BDP'liler ardından "Yuh" çekmeye başladı. Bunun üzerine Yıldırım ve beraberindekiler girdikleri eczaneden çıkmadı.
3
Yaşanan gerilimi BDP'nin Ağrı Belediye Başkan Adayı Sırrı Sakık bitirdi. Sakın protestocuları sakinleştirip Binali Yıldırım ile görüştü. İşte o anın görüntüleri...
4
5
6
7
8
9


Haber Yayın Tarihi: 27.05.2014 08:01 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Yaşlandıran FaceApp rekora koşuyor ama tüm verilerimizi çalıyor! Burun estetiği olmak için bıçak altına yatan genç kadının, operasyon esnasında kalbi durdu! Bu kentin neyden yapıldığını duyan şoke oluyor! Vefakar köpeğin inadı yürek sızlatıyor! 18 aydır sahibinin öldüğü yeri terk etmiyor! Rihanna Hollywood'da bulunan lüks villasını, 200 bin lira karşılığında kiraya verdi!