Canlı Bomba Böyle Yakalandı - Son Dakika

Canlı Bomba Böyle Yakalandı

02.05.2009 12:23

1
Irak'ın kuzeyinde bulunan Kerkük şehrinde bir şii camisinin içinde güvenlik kuvvetleri bir intihar eylemcisini beline sardığı bombanın pimini çekmek üzereyken yakaladı

2
Irak polisinin dağıttığı görüntülerde 2 kişi eylemciyi zaptetmeye çalışırken bir diğer görevli de bombanının piminin çekilmesini engellemeye çalışırkan görülüyor. Bu arada Irak'ta 7 ayın en kanlı olayların meydana geldiği Nisanda sivil, polis ve asker olmak üzere toplam 355 kişinin hayatını kaybetti.

3
Irak Sağlık, Savunma ve İçişleri bakanlıklarından alınan verilere göre, ülkede Nisan ayındaki şiddet olaylarında 355 kişi hayatını kaybetti.

4
Çoğu sivil 747 kişinin yaralandığı ifade edilen haberde, yıl başından beri ise bin 56 kişinin öldüğü bildirildi.

Öte yandan, yine Nisanda 53 direnişçinin öldürüldüğü, 831'inin ele geçirildiği belirtildi. Irak'ta 2008'de 6 bin 772 Iraklı hayatını kaybetmişti.

5
6
7
8

Son Dakika Canlı Bomba Böyle Yakalandı - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Mesut'un fiyatıyla dudak uçuklatan lüks malikanesindeki detay dikkat çekti Duyunca bir yaşınıza daha gireceksiniz! Erkeklik organı "küçük" olanlar için site kurdular Utancından dışarıya çıkamaz oldu! Meğer sebebi en sevdiği yiyecekmiş 18 yaşındaki modele sahte ajans şoku! Kamera karşısında soyunmasını istediler Katıldığı programı terk etmesiyle gündem olan Şevval Şahin'in estetiksiz hali yeniden dillere düştü